Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2 Neiesledzas Serveris Lidz Galam


Recommended Posts

Labdien es sodien saskaros ar problemu ka man TF2 serveris pilniba neiesledzas ieksa jo nau itka kautkada konnekcija ar internetu vai kas tamlidzigi. Un gribetu lugt jusu palidzibu sakara ar TF2 servera konfiguraciju lai vins pareizi un 100% stradatu.

SCREEN:

post-17516-0-71602800-1300958966_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

skaidrs bet tagad mistiska veida aizgaja serveris paradijas online ieks favorites listes

tagad ir otra problema kad meginu ieiet serveri tad man uzrada

STEAM valedation rejected un ka lai es vinu dabonu nost lai man to nemestu virsu kad meginu ieiet sava serveri.

Edited by the best
Link to comment
Share on other sites

Atbilde visiem par "STEAM VALIDATION REJECTED,LOCAL CLIENTS C(ir uzlikts ka serveris ir interneta nevis lan serveris bet klienti nevar ieiet)"

Var krakot visus tos failus blah blah blah un ir 2 iespēja kā dabūt visu gatavu lai nebuutu tas "STEAM VALIDATION REJECTED,local clients class C"

2 iespēja ir uzlikt savam serverim dproto.

Dproto der Left 4 Dead,Team Fortress,CS 1.6 u.c.

!!!Tu to vari ieinstalēt dproto tikai tad,ja tev ir "WINDOWS" ,ja tev ir "LINUX" tad es tev neteikšu kas jādara jo man slinkums rakstīt citu pamācību!!!

Tātad kā ieinstalēt:

1.Vispirms tev janolāde dproto: te

2.Tu ekstrakto visus failus(spied labo peles pogu tad "extract here" tev parādās tāds cfg fails (dproto.cfg) un mapīte "dproto"

3.Tad tu paņem "dprtoto.cfg" un ieliec sava servera "cstrike/tf" mapē.

4.Paņem visu mapīti "dproto" un to ieliec "cstrike/tf-addons" mapītē.

5.Palaid savu serveri un tusē bulkas laimīgs,jo tev vairs nav tā "steam validation rejected,local clients c" un tavs serveriitis ir čikiniekā!

P.S.Varbūt admini var pielikt pie kautkāda topica lai visi zin kas jādara. :) :) :)

Edited by DarkAngel(h)*
Link to comment
Share on other sites

tnx tagad man ir skaidrs es par dproto jau atrak biju domajis tik nezinaju vai der ari TF2 serverim bet nu tagad es jau zinu ka der jo ta lidz sim biju nonemies tikai ar cs 1.6 serveriem un ka uzlikt dproto zinaju jau labu laiku atpakal. bet nu any way tnx

EDIT un es tiko pamaniju ka tu pamacibu taisiji ka prieks cs bet prieks CSS unTF2 ka pareizi likt u nes jau itka taka tu tiko rakstiji ieliku tikai nevis cstrike mape bet gan tf mape visu saliku ka rakstiji tu bet dproto nestrada vsp.

Edited by the best
Link to comment
Share on other sites

css mape ir arii cstrike,bet nekad man nav bijis TF serveris tapeec nezinaaju kaa tur viss notiekas. :D

nu labi tas vel tak ir piedodams bet tas paskaidro ka man vinu isti pareizi uzlikt to dproto uz TF2 jo ci kzinu TF2 uzstada tiesi tapat ka css serveri. un pats galvenaius man ir vajadzigs zinat kur man kautko ierakstit vai ko izveidot lai man stradatu tas dproto uz TF2.

Link to comment
Share on other sites

Nu tak es ieliku ieksa addons/metamod/metaplugins.ini

so te

"file" "../tf/addons/dproto/dproto"

un restarteju TF2 serveri

un pectam ierakstiju

servera console meta list

Un paradija so te

Listening 1 plugin:

[01] [NOFILE]

un nekas nenotiek hz kapec.

Link to comment
Share on other sites

Ieliec "tf" mapē to cfg failu!!!

Tev console jāparādās šitā,ja ir tā tad iet dproto.

[DPROTO]: Version 0.8.73

[DPROTO]: Loading config /tf/dproto.cfg

[DPROTO]: LoggingMode = 2

[DPROTO]: Config sucessfully loaded

[DPROTO]: Done

ja ieliki tad to cfg failu tad vajadzētu iet. ;)

Edited by DarkAngel(h)*
Link to comment
Share on other sites

Ieliec "tf" mapē to cfg failu!!!

Tev console jāparādās šitā,ja ir tā tad iet dproto.

[DPROTO]: Version 0.8.73

[DPROTO]: Loading config /tf/dproto.cfg

[DPROTO]: LoggingMode = 2

[DPROTO]: Config sucessfully loaded

[DPROTO]: Done

ja ieliki tad to cfg failu tad vajadzētu iet. ;)

es ieliku gan tf mape gan tf\cfg mape bet nekas neiet hz kapec

Link to comment
Share on other sites

Sapratu kas par vainu.

Tev tur nepareizi ierakstīts metamod plugins.

metamod plugins ieraksti šitā:

win32 addons\dproto\dproto.dll

ja tas neder tad ieraksti šitā:

win32 addons/dproto/dproto.dll

vai arī:

addons/dproto/dproto.dll

vai ari:D :

addons\dproto\dproto.dll

Edited by DarkAngel(h)*
Link to comment
Share on other sites

Citāts no dproto.com

Tā kā lieto steamclient, ja viņš vēl strādā vai eSteamation http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=29&t=49081

tikai sito te uzlikt un viss ???

http://rapidshare.com/#!download|1l35|432838819|eSTEAMATiON.v2.0.Release.Candiate.8.UPDATE.1-ViTYAN.7z|856

vai sito tikai

http://rapidshare.com/#!download|559l36|380488829|uni-gmsrv-up-2.8-FiNAL-vityan.7z|678

Edited by the best
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...