Jump to content
GIGN Forum

Fragn


bandis
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 80008

| ADMINS: fragn

| NOBANOTAIS NIKS: bandis

| NOBANOTAA IP: 95.68.99.160

| IEMESLS: abuse

| UZLIKTS: 15.03.2011 15:00

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 5 dienam 4 stundam 59

es atvainojos, bet vai tiešām mūsu krievvalodīgie draugi, war3 admini ir debīlī? Es atvainojos bet man nav ko citu teikt.

Speeleeju cs... krievvalodiigais draugs tajger, ieblaujas ka esmu krisa, mana atbilde bija, tev biksees krisa!! Tas ir abuse? Tas nav ne lamuvaards ne uzbrauciens, ne apvainojums tas nekas nav.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Es zinu,ka nedrīkst šeit lieki spamot,bet Tu esi pelnījis banu,par n-tajam replikām no Tavas puses,Tu esi viens no tiem,kuriem gag,kick nepalīdz,vnm Tev ir ko pateikt un galvenais,ka pēc Tavām domam visi ir stulbi,debīli,kretīni,vien Tu esi tāds "gudrs " !

Link to comment
Share on other sites

ja manu krānu nosauktu par žurku, es arī tevi nobanotu. vot, ja pateiktu, ka man biksēs dinozaurs, tad gan to uztvertu par komplimentu.

Smukuli, ja nezini nepousto! Ar fragn tur galīgi nekāda sakara nebija! Ja arī bija kkāda rupjība no manis lai gago, lai kiko kaut, bet par ko bans? Tas, ja es viņam nepatīku nedod tiesības mani banot.

Un Jojgijo es nekad neko nesāku pirmais, savas domas vareeji pie sevis paturēt jo es savas par tevi labak pie sevis paturēšu.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Smukuli, ja nezini nepousto! Ar fragn tur galīgi nekāda sakara nebija! Ja arī bija kkāda rupjība no manis lai gago, lai kiko kaut, bet par ko bans? Tas, ja es viņam nepatīku nedod tiesības mani banot.

Un Jojgijo es nekad neko nesāku pirmais, savas domas vareeji pie sevis paturēt jo es savas par tevi labak pie sevis paturēšu.

Turpini!

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks ar galvu uz pleciem... Es nesaprotu, ko Tu ņemies? Sēdi klusu, izbaudi spēli un atrisini visas problēmas mierīgā ceļā, kā inteliģents cilvēks. Visās sūdzībās, kas līdz šim bijušas, vienmēr ir kaut kādas provokācijas. Es ceru, ka tu no tās cilvēku čakarēšanas negūsti kaut kādu baudu, jo, tādā gadījumā, mūžs šeit būs īss.

Link to comment
Share on other sites

Скажи спасибо, что на так мало поставил. Тебе человек написал что ты крыса, ты ему ответил "ты даун". Я тебя забанил. В след раз на месяц забаню. PEACE.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kapec tik ilgs bans , isteniba par tadu nieku, bet neapsaubu fragn lemumu, jo gan jau bija iemesls likt!Nezinu ka tas bandis izturas serveri ebt foruma tiešām ir kaitinošs, nekas personīgs!

p.s bandi iesaku sadraudzeties ar adminiem ja velies gigna spelet, tad varesi ar vinjiem brivi runat, es pats piemeram neapvainojos , ja mani serveri kads pazistams speletajs nosauc par kjemu utt par kretinu (tadi speletaji ka faq Bahty3 utml vai lumpy pec ta kad novacu so mole :D), bet ja to izdara kads nepazistams nu tad ataa kick vai bans uz 1h

Link to comment
Share on other sites

Таким как bandis, вообще нехуй лавить на наших серверах. Никакой адекватности с его стороны, постоянно чем-то недоволен. постоянно несёт какуето хуету на серваке.

се у него дебилы и дауны. Ещё и людей делит на русских, латышей. Полный донор.

Link to comment
Share on other sites

pec manam domam bans ir par ilgu.

xb 1111 niks abuse <--- der... es banoju parasti uz 17h, lai apdoma ricibu... 17h nav ne par daudz, ne par maz... mok izpildis majas darbupa to laiku !

visi pedeja laika, cik lasu, ir palikushi taadi nervozi, uzvilkti... kaut ko sudzas, kaut ko njemas... calm down boys... take a joint and relax !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...