Jump to content
GIGN Forum

Acc War3


bandis
 Share

Recommended Posts

Sveiki, te bandis, aka Nike* vai And^^, tiem, kas spēlējuši netgeim serveros.

Vecums: 22 gadi.

Nodarbošanās: uz doto mirkli nedaru neko, trenējos atpūšos, nesen no Norway.

Pieredze: Kā jau minēju esmu adminējis un spēlejis pāris gadus uz apollo.netgeim, haoss un bedres. Tapēc ar pieredzi un apiešanos ar acc problēmu nebūtu.

Uz war3 gign spēlēju aptuveni 2-3 mēnešus, bet ļoti bieži, gandrīz katru dienu.

Kāds būtu labums no manis? Pirmais jau pieredze, tas, ka sen neesmu adminējis ātrumu nemaina. Ātri atpazīstu chītorus, spēju uzturēt serverī kārtību, lai nebūtu lieku rupjību. Spēju arī atsaukties citu spēletaju lūgumam ienākt serverī un ievest kārtību. Spēlēju no pusdienlaika, līdz pat vakaram, kad eju uz treniņu, un pa dienu serverī ir diezgan maz adminu, praktiski nav.

Paldies, tas pagaidām viss. Cerēšu uz sapratni un atbalstu.

bandis.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Atceros Tevi no "bedres" laikiem. Tolaik par tevi bija radies labs iespaids, bet šobrīd, es nezinu... Manuprāt, Tu pārāk daudz lieki runā, necieni adminus un nespēj saprasties ar tiem, piekāpties pret elementārām lietām. Iespējams, ka šis priekšstats ir radies pilnīgi bez konteksta, tādēļ paklusēšu un vienkārši pievērsīšu Tev vairāk uzmanības. Lasīju forumā sūdzības un redzu, ka galva strādā, taču konkrētu viedokli par tiesībām uz servera izteikt nevaru. Redzēs, ko citi teikts.

Link to comment
Share on other sites

bandis ahahah ANTI idi pla4j v drugom meste!!!!!!!

neko citu no tevis nebiju gaidijis! arī te pierādas, ka tu spried nesubjektīvi un anti liec par to, ka uzrakstiju sūdzību par tevi. Kā jau teicu nekompetents admins, izmanto acc tikai sev par labu, bet tas jau ir cits stāsts. iztiksim bez offtopic.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

1) Nav admins kurš tevi rekomendē

2) Neredzu reģistrētu niku

Admina atrašanas un nika reģistrēšanas laiks - divas dienas. ja nav, pieteikums tiks aizvērts.(Admina rekomendācija un nicka reģistrēšana tev nekādā veidā negarantē dabūt tiesības)

Link to comment
Share on other sites

Niks ir reģistrēts, šodien.

Par adminiem. pikaso man liekas ir vienīgais, kurš mani te vislabāk pazīst un varētu rekomendēt mani. Kā arī ceru, ka kāds admins, kurš bieži apgrozas war3, jo mani tur bieži var satikt. Ar adminu CyR bieži nākas saskarties serverī, viens no aktīvākajiem adminiem, varbūt viņam būs ko teikt.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Nekādā gadījumā šito kadru neatbalstu un neatbalstīšu.

Esmu viņu vērojis pietiekami serverī. Plānā galdiņa urbējs.

Aktivitātes arī diemžēl ir vājas. Un kā var iegūt acc, ja tikai šodien ir piereģistrēts niks lol.

Un + vēl kaut, kad viņš te vēl centās mani kaut ko audzināt un izteica nievājošas frāzes.

Lai pats tiek ar sevi galā vispirms.

Link to comment
Share on other sites

Niks ir reģistrēts, šodien.

Par adminiem. pikaso man liekas ir vienīgais, kurš mani te vislabāk pazīst un varētu rekomendēt mani. Kā arī ceru, ka kāds admins, kurš bieži apgrozas war3, jo mani tur bieži var satikt. Ar adminu CyR bieži nākas saskarties serverī, viens no aktīvākajiem adminiem, varbūt viņam būs ko teikt.

Es nerekomendēšu. Vienkārši, lai admini izsaka savas domas, jo pagaidām izskatās, ka Tevi kā adminu neviens nevēlas redzēt. Problēmas kolektīvā nav nepieciešamas, tādēļ sāc mainīt savu attieksmi un uzvedību serverī jau tagad, lai kaut ko varētu mainīt, varbūt, pēc laiciņa...

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

lool. liels anti. shiim chelam nav galvas uz pleciem un izskatas pec 13gadiiga puiisiti :)

Ja es izskatos pēc 13 gadīga puisīša pēc kā tu izskaties? Tu paseko līdzi savam runāšanas stilam serverī, būdams vel kā admins, kam jārāda priekšzīme. + vēl pa csay mat pered matam!

Nekādā gadījumā šito kadru neatbalstu un neatbalstīšu.

Esmu viņu vērojis pietiekami serverī. Plānā galdiņa urbējs.

Aktivitātes arī diemžēl ir vājas. Un kā var iegūt acc, ja tikai šodien ir piereģistrēts niks lol.

Un + vēl kaut, kad viņš te vēl centās mani kaut ko audzināt un izteica nievājošas frāzes.

Lai pats tiek ar sevi galā vispirms.

28 gadīgs cilvēks, itkā būtu jābūt sakarīgam un domājošam cilvēkam. Tur jau tā lieta, ka te liela daļa adminu jūtas kā neaizskarami dievi, nedod dievs kāds muti atvērs, tā laika paši citiem sliktu priekšzīmi rāda, un nevar pat nobanot acīmredzamu chīteri.

p.s. kauns 28 gados lolot un p0k3 l33t :D

Link to comment
Share on other sites

28 gadīgs cilvēks, itkā būtu jābūt sakarīgam un domājošam cilvēkam. Tur jau tā lieta, ka te liela daļa adminu jūtas kā neaizskarami dievi, nedod dievs kāds muti atvērs, tā laika paši citiem sliktu priekšzīmi rāda, un nevar pat nobanot acīmredzamu chīteri.

p.s. kauns 28 gados lolot un p0k3 l33t :D

tur tā atšķirība arī ir, ka man un citiem šeit ir sakarīga domāšana atšķirībā no tevis.

Neiet runa par neaizskaramību, nekad tā neesmu uzvedies, bet ja man serverī ar saraksmu paprasi vai esmu nopircis acc, tad droši vari iet uz poda.

Ceru, ka tava sirsniņa nesalūzīs par to, ka ar šādu attieksmi un puišeļa uzvedību nekad acc nedabūsi. Dies pasarg , kas būtu arī, ja šitāds gailis arī būtu dabūjis acc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...