Jump to content
GIGN Forum

Dizasters Japānā


overmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Būs vismaz man kāds kas celiņus ziemā izslaucīs, ejot uz darbu.

Un vēlreiz atkārtoju aizkraties ar savu intelektooo, vai īīīīkjuūūūū :D :D :D :D

Šitais vairs neies cauri, ar to ka es pirkšu tavus izgudrotos apavus. To tu vari stāstīt kādam, citam losim. PSC domājat, ka te Latvijā mācīsaties, un izaugsiet baigi mēēni, ar savu biznesu, drīz tu iesi simtniekos strādāt tici man. Mēs ar savām izglītībām arī ārzemēs nēsam vajadzīgi, a Latvijā tu kļūsi bagāts tikai, kādu apzogot. Nē nu protams, ja tavi senči ir bagāti vai vismaz viņiem ir, kāds uzņēmums, tad tu pēc savas lielas izglītības, varētu iet senča pēdās. Bet dotajā brīdī, Latvijai nākotnes nav.

Link to comment
Share on other sites

Aha, skatos te svētdienas dienā visi jau saskrējuši un sāks atkal kādu lielo cepienu ne pa tēmu ... :D

Un tad vēl enfuengo centīsies visiem ar savu 4(?) klašu izglītību ieskaidrot, ka pārvalda/pārzin pasaules politiku labāk par ikvienu, jo garus vakarus pavadījis, skatoties Prison Break un citus seriālus par sazvērestības teorijām :D :D :D

Bet vismaz man izklaide šo klaunu klātbūtnē garantēta :D

Tu vari mācīties cik gribi klases, ja tev paurī nekā nebūs, tad arī nebūs.

Kārtējais studentos man te jāmāca :D

Forši, ka var šitā izlādēties, posts pareizais par japānas dizasteri

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Nē nu fočene jau nu rēcīga, joprojām smejos, vismaz viens talants tev ir :D

Pag mēs novirzījāmies no tēmas, kas tur tanī Japānā tagad ir, jasūta lielie palīgi, tikai nesakiet, ka Latvija arī sūtīs savus sūdainos karavīrus, kuri patiesībā tiek trennēti gadījumā, ja Latvieši sāks dirsties, tāpat, kā Lībijā!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Tu vari mācīties cik gribi klases, ja tev paurī nekā nebūs, tad arī nebūs.

Kārtējais studentos man te jāmāca :D

Forši, ka var šitā izlādēties, posts pareizais par japānas dizasteri

Hmmm, man tāpat paurī liekas būs vienmēr vairāk par tevi, jau no dzimšanas tāds gudrs laikam esmu.

PS gignā nav te kādu message waru? Piemēram es izaicinu čali uz diskusiju par kādu tēmu, notiek message chats mūsu starpā, pēc tam useri noskaidro uzvarētāju ... Vot tā tik būtu opcija te izpausties :D Skatītājiem ar interesanti, uz troļļiem noraugoties .. :D

Link to comment
Share on other sites

Kur ir?Man ir vajadzīgs Tavs viedais padoms,es jau pusgadu simtlaniekos rukāju un nespēju tikt tālāk!

Tad man jautājums, kas tu biji pirms tam, ka tu pēkšņi strādā simtniekos, tad varbūt es spēšu izanalizēt, tavu gadījumu, bet japānas briesmas tev nedraut, to es točna zinu :D

Hmmm, man tāpat paurī liekas būs vienmēr vairāk par tevi, jau no dzimšanas tāds gudrs laikam esmu.

PS gignā nav te kādu message waru? Piemēram es izaicinu čali uz diskusiju par kādu tēmu, notiek message chats mūsu starpā, pēc tam useri noskaidro uzvarētāju ... Vot tā tik būtu opcija te izpausties :D Skatītājiem ar interesanti, uz troļļiem noraugoties .. :D

Ko es tev varu pateikt tev sūdīgi liekas :D Un sūdīgi domā :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Tad man jautājums, kas tu biji pirms tam, ka tu pēkšņi strādā simtniekos, tad varbūt es spēšu izanalizēt, tavu gadījumu, bet japānas briesmas tev nedraut, to es točna zinu :D

Huu tagad varēšu mierīgāk gulēt !

Es biju "Cabare " dejotājs(a) :yehaa:

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Tad man jautājums, kas tu biji pirms tam, ka tu pēkšņi strādā simtniekos, tad varbūt es spēšu izanalizēt, tavu gadījumu, bet japānas briesmas tev nedraut, to es točna zinu :D

Ko es tev varu pateikt tev sūdīgi liekas :D Un sūdīgi domā :D

Man paliek skumji, ka Tu tā domā par mani :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Huu tagad varēšu mierīgāk gulēt !

Es biju "Cabare " dejotājs(a) :yehaa:

Nu ja tu māki tikai dejot, tad tev nekas īpaš ar darbiem nespīd, tā vien būs kā strādāt simtniekos. Saprastu ja tu mācētu, arod darbus, kas starp citu tagad tieši ir pieprāsīti, jo privātie ver vaļā savus mazuzņēmumus, un tirgo savu ražojumu uz ārzemēm. Protams samaksa, nav liela, un nav liela tikai tāpēc, lai spētu uzņēmums nopelnīt attiecīgo peļņu, jo neaizmirstiet, mēs esam visur aplikti ar nodokļiem.

Bet latvijai dizāsters nebūs :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Viss ko enfuego saka ir tīrākā patiesība, man arī bija izdevība parunāties ar tiem pašiem gudrajiem cilvēkiem (un vecīt, viņi tiešām ir GUDRI). Viņiem ir informācija par cilvēkiem, par cilvēkiem, kuriem pat nevajadzētu eksistēt. Un tie cilvēki zina citus cilvēkus, kuri zina cilvēkus, kas ir bijuši klāt visiem svarīgākajiem notikumiem vēsturē. Kolumbs atklāj Ameriku - viņi tur bija, Ņūtonam uzkrīt ābols - viņi tur bija, barikādes - viņi tur bija, 9/11 - viņi tur bija. Tas, ka viņi ir bijuši klāt visos šajos notikumos, liek man domāt, ka tas viss ir kaut kādā veidā saistīts.

Jums kādreiz ir sajūta, ka jums kāds seko, bet mirklī, kad jūs pagriežaties, tur neviena vairs nav? Uzsvaru lieciet uz vairs - tas nozīmē, ka iepriekš kāds tur bija. Vēl sekundi iepriekš. Un kas gan ir sekunde, ja ne stundas 3600ā daļa. Izdalam 3600 ar 3, kas ir skaitlis, kas visu tautu vēsturēs ir nozīmējis kaut ko maģisku, un mēs iegūstam 1200, ieliekam starpā : un mēs iegūstam 12:00 - precīzs laiks kādam notikumam, saskaitam 11.septembri ar datumu, kad notika zemestrīce Japānā, un mēs iegūstam 11.09.01 + 11.03.11 = 22.12.12! Pasaules gals notiks 2012. gada 22. decembrī pulksten 12:00!

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Jums kādreiz ir sajūta, ka jums kāds seko, bet mirklī, kad jūs pagriežaties, tur neviena vairs nav?

Cūciņ pēc zinātniskā viedokļa, to sauc par soc. fobiju. Bet es uzskatu, ka tā priekšnojauta parkautko, bet īsti nezini par ko, tā varētu būt saikne ar to ārpasauli, vai vienalga, kā mēs to dēvējam, par matriksu, vai dievu vai dimensijām. Man tādas sajūtas ir bijušas, un ir vēl bijšas atmiņas, par vietu itkā tu agrāk to kautkur būtu redzējis, itkā savu dzīvi esam izsapņojuši bērnībā!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Jums kādreiz ir sajūta, ka jums kāds seko, bet mirklī, kad jūs pagriežaties, tur neviena vairs nav? Uzsvaru lieciet uz vairs - tas nozīmē, ka iepriekš kāds tur bija. Vēl sekundi iepriekš. Un kas gan ir sekunde, ja ne stundas 3600ā daļa. Izdalam 3600 ar 3, kas ir skaitlis, kas visu tautu vēsturēs ir nozīmējis kaut ko maģisku, un mēs iegūstam 1200, ieliekam starpā : un mēs iegūstam 12:00 - precīzs laiks kādam notikumam, sasakatiam 11.septembri ar datumu, kad notika zemestrīce Japānā, un mēs iegūstam 11.09.01 + 11.03.11 = 22.12.12! Pasaules gals notiks 2012. gada 22. decembrī pulksten 12:00!

Nezinu, kur to šo teoreju izrāvi, bet lika pasmaidīt :D Varbūt tev vel ir kāda teorija par enfuego777, tobiš, kāpēc viņš ir tik debīls?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kur to šo teoreju izrāvi, bet lika pasmaidīt :D Varbūt tev vel ir kāda teorija par enfuego777, tobiš, kāpēc viņš ir tik debīls?

Es tieši tevi biju iedomājies un gribēju tevi pasaukt, lai tu pateiktu kurš ir debīls un kurš nē, redz te atkal notiek cīņa par to kas, kam tic, un visi atkal, mēģina ieskaidrot viens otram, ka ir tā un ir tā.

Bet latvijai dizāsters nedraud :D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kur to šo teoreju izrāvi, bet lika pasmaidīt :D Varbūt tev vel ir kāda teorija par enfuego777, tobiš, kāpēc viņš ir tik debīls?

Vot viens ir būt tādam, bet otrs ir būt tādam un to publiski izrādīt. Manuprāt, tas saistīts ar viņa iekšējo nestabilo pasaulīti. Iespējams, bērnībā skatījies pārāk daudz sci-fi storijus, nevis lasījis Žilu Vernu, rezultātā kļuvis par nestabilu īpatni, kas domā, ka zin visu, bet īstenībā nezin neko.

Link to comment
Share on other sites

Vot viens ir būt tādam, bet otrs ir būt tādam un to publiski izrādīt. Manuprāt, tas saistīts ar viņa iekšējo nestabilo pasaulīti. Iespējams, bērnībā skatījies pārāk daudz sci-fi storijus, nevis lasījis Žilu Vernu, rezultātā kļuvis par nestabilu īpatni, kas domā, ka zin visu, bet īstenībā nezin neko.

Man pie vienas vietas tā jūsu publika, es takš savu krāniņu nerādu, tu tāpat neuzināsi, un nekad mani nesatiksi, un no manis āboļus nepirksi, tākā vecīt. Ko domāju to rakstu, ei nu zini varbūt es blefoju. Žeļ, ka nēsi sasstapis, kādu cilvēku kurš tev tādus brīnumus pastāstītu, ka visi tavi uzskati par pasauli, un to uzstveri mainītos dienas laikā, jo cilveks man vienkārši nolika fakta priekšā un tad es sapratu, man ilūzijā nepatīk dzīvot, tur kur jūs dzīvojat :D

Link to comment
Share on other sites

Man nevajag nevienu, kas man stāstītu, kam jātic, pats izvēlos, kam ticēt.

PS MATRIX EKSISTĒ

Tad kāpēc tu esi šeit, ja tu zini jau kam tu tici :D :D :D :D

Bet latvijā dizāsteris nedraud :D

bloodlord tikai bez komentāriem, man šodein brīvdiena gribu nolaist tvaiku :D

K.O.F. biedrus pasveicini, pasaki es nēsmu cietis dizāsterī!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Jūs vienkārši to nesapratīsiet, jo jums ir ieborēta cita domašana, es to sauktu par nepareizu domāšanu, manī vēl iekšā laikam ir PSRS :)

"enfuego777 ahuena domāšana", un mums nepareiza domāšana.

cirvis :slap:

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

Ko domāju to rakstu, ei nu zini varbūt es blefoju.

Tūr jau tā lieta, ka tu nesūda neko nezini, tēlo kkādu ūberdauni :D Bet nu, turpini tik, vismaz var uz šo topiku lūkoties ar smaidu uz lūpām :>

Hm. Mur. Dock. ātri komentārus :D

ēēmm, arī Tu zini citu valodu, kas ir līdzīga ENG valodai, kamēr mēs to nezinam? :hrmmm:

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...