Jump to content
GIGN Forum

Mx Vs Atv Reflex


kept
 Share

Recommended Posts

Uz kādu windu tu viņu spēlē?

Tas pats jautājums, uz xp ir kādam sanācis palaist?

edit: tikko pamēginaju skidrow update2, nekas nesanāca.

Man ir win7, viss iet bumbās, spēle ļoti patīk, varbūt viss nav no grafiskā veidokļa piestrādāts līdz sīkumiem bet spēles fizika utt. ir kruta.

P.S Iechekoju multiplayeri, tur atsaldētie brauc, pirms tur joinot ir tomēr jāpatrenējas un jāmācas pareizi lekt pampakus un tramplīnus...

+ Patika ka ir ļoti liels triku klāsts.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Man ir win7, viss iet bumbās, spēle ļoti patīk, varbūt viss nav no grafiskā veidokļa piestrādāts līdz sīkumiem bet spēles fizika utt. ir kruta.

P.S Iechekoju multiplayeri, tur atsaldētie brauc, pirms tur joinot ir tomēr jāpatrenējas un jāmācas pareizi lekt pampakus un tramplīnus...

+ Patika ka ir ļoti liels triku klāsts.

Paldies par sakārdināšanu. Fuck, ja vien mans compis neizmestu blue screen kad instalēju w7 :/ šheeet.. :/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es ļoti atvainojos par DP, bet vēlējos pajautāt, varbūt kāds zin un varētu izteikt savu viedokli, vai pēc šāda plāna varētu sanākt startēt uz XP?

OKAY HERE IT IS PEOPLE LOL DURR : ITS A STEAM GAME U DONT EVEN NEED THE CRACK

1. INSTALL STEAM

2. DOWNLOAD AND INSTALL THE UNDEAD PATCH FOR STEAM (!!IT ISNT NECCESARY I DONT THINK!! BUT MAKES IT SO U CAN DOWNLOAD FREE GAMES AND STUFF IT ONLY WORKS FOR SMALL FILES)

3. GO TO "ADD A NON STEAM GAME"

4. ADD BOTH THE SETTING EXE AND GAME EXE

5. GO TO YOUR GAME LIST IN STEAM AND LOOK FOR MX VS ATV, HIT PLAY, ENJOY!!

**EDIT** ONE THING I DID ADD WAS THE "STEAMCLIENT.DLL" FILE FROM THE CRACK TO MY GAME INSTALL DIR BUT IDK IF IT MATTERS OR NOT

Kopēju no: Šejienes

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...