Jump to content
GIGN Forum

Xslay @ Main


eziic
 Share

Recommended Posts

Grūti tomēr tikt galā ar situāciju serverī bez xslay & xgag. Neatceros pirms cik simtiem gadu man šos flagus piegrieza, neatradu arī foruma history, jo vismaz man viņš nerāda vecākus postus par 2010. gadu, atceros par ko un zinu, ka prasu šos flagus tīri nepieciešamības pēc. Var jau, protams, turpināt banot visus džekus, kuriem nav ne jausmas kur atrast spotu, uz 1 minūti, bet tas nav ne ētiski [jo viņš tomēr cīnījās par vietu serverī], ne pārāk ērti un gadās aizmirst/sajaut to 1 ar kādu citu ciparu, tad atkal problēmas kamēr noņem nost & stuff. :) Nu jā, kaut kā tā. Esmu atkal ticis pie prātīga PC, tā ka spēlēju/šu biežāk un zem sava nika. Kaut kā tak tie 1k nažfragu atkal jāsavāc. :)

Link to comment
Share on other sites

Mēdzu baidīties, jā.

neznaju mozet tebe i nado xslay esli toko na sebe ispoljzovatj etot flag,poigral stoboj odin vecher i ponel to, 4to tebe nado delatj slay toze,ti sidiw do poslednih sekund i krisiw,hotja ti admin, ne 4ego li4nogo izveni!

Nu nezinu gan ar ko tu tur esi spēlējis, bet es nekad nepalieku dzīvs pēdējais un kaut kur stūrī, iespēju robežās pildu misiju, bieži vien rušoju dēļ foršās fīčas pēc tam vērot potenciālos čīterus, lai nav jāiet spec pa taisno. Nu nu. :)

tev tak to flagu noņēma dēļ tizlošanās ar nemirstību. Kā mēs varam zināt ka atkal tas neatkārtosies?

Kā mēs varam zināt, ka rīt vēl spīdēs saule un kāds nebūs apēdis manus cepumus, kurus it kā tikko veiksmīgi noslēpu? It kā pagājuši vairāk par 2 gadiem, nažot gan man joprojām patīk, bet viss pārējais, meh. Pie tam toreiz es nebiju viens pie vainas, neaizmirsīsim ļauno spiegu - delfīnu. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

ANTI!

Neredzu jegu dot xslay jo tu sedi baze vai kautkur zhurkojies - gribi kadam iedurt ribas!Un vienmer paliec pedejais un paliek (20-30sek)tu saac kusteties tipa pildiit misiju un pa kuru laiku tu gribi sleyot? Vispar nesaprotu kapec tev ir tiesibas!Man lielas shaubas vai tu vari vispar atshkirt skillotu playeri no chiitera!

Velreiz ANTI!

Link to comment
Share on other sites

Eu nu bet srsly? Jums laikam, ieraugot manu niku, uzreiz priekšā stereotips - visi bumeristi = krievi = slikti cilvēki. Kas attiecas tieši uz tevi, es tevi vakar de_cbble bāzē uzšķērdu, kad bija palikusi vēl minūte laika līdz rounda beigām, tobrīd viss CT tīms bija izšauts, T bija aizskrējuši uz spotu pa kreisi un mēs ar Murdziņu sedzām aizmuguri, jo bija vairāk nekā skaidrs, ka tur kāds noteikti nāks, kam rounda beigās sekoja pirmais tīmslejs pa visu mapi no tevis [un paskaidrojums - nav ko žurkot. Nē, tam notiekti nebija nekāda sakara ar to, ka es tevi tikko biju nodūris... :D], jo neviens tā arī nespēja atrast c4, laikam tāpēc es tev šobrīd tik ļoti nepatīku. Tā vai citādi - liec priekšā demo, kurā es visus mapes roundus sēžu bāzē, žuroju un palieku dzīvs pēdējais no komandas 20-30 sekundes pirms rounda beigām. Kas attiecas uz banošanu, šobrīd neaizraujos banot džekus, par kuriem man nav pārliecības, jo sen nav spēlēts, bet pa pāris dienām noteikti esmu uzlicis vismaz tikpat banus cik tu. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Dont`u pedejaas dienas kaut kas nomoca! SAkaas ar to ka uzliekot vinjam vote, mes ar ezi nospiedam 2vi un musu balsis bija izskjiroshaas,un pujka saaka lamaaties,visus saukaat par lohiem , cirvjiem u.t.t! PEc tam uz savu galvu saka izmantot xnextmap,ar mums pat neapsriezhoties,kad paprasijam iemeslu,kadelj taa rikojies vinjam atkal kaut kas nepatika un atkal saakaa saukaat visus par LOHIEM u.t.t! Cik es zinu lidz shim neviena sudziba nav bijusi par nepareizu banu no eziisha,visamz neminos! Tas ka citus sudus agraak dariija,taa ja uir pagaatne un kopsh ezis ir atradis EZENI, vinsh ir atradis MIERU SAVAA DVESELEEE!

Link to comment
Share on other sites

ezis mozet bitj stoit demku kinutj za 12 4eslo naprimer aztec ti vsju kartu krisil na baze toze so spini obhadili ? a kogda ostovalosj 20-30 sekunda praveljno dont govarit ti na4enaew delatj missiju i zachem tebe togda xslay objasni,ewe raz povtarjusj ladno bilbi eto prostoj igrok nu ti admin! mozet v4jom to ja owibajusj

Link to comment
Share on other sites

Nu tad iemet to demo un parādi vienu T bez 20:0 džekiem, kuri visu mapi neatsēž aiz vārtiem. Esmu CT - bliežu pa tiltu ar AWP vai rushoju apbliežot pretējos awpistus un pie labas izdevības iesēžos aiz kastēm pāri tiltam, lai kādu uzšķērstu [kas gan vakar tā arī neizdevās], esmu pie - T, nu neko, lai uzvar vairākums.

Btw, Don't, kāpēc tu dienas vidū nevienam neko neprasot uzliec xnextmap dd2 un pats izej no servera? Kas vainas vertigo? :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Eu nu bet srsly? Jums laikam, ieraugot manu niku, uzreiz priekšā stereotips - visi bumeristi = krievi = slikti cilvēki. Kas attiecas tieši uz tevi, es tevi vakar de_cbble bāzē uzšķērdu, kad bija palikusi vēl minūte laika līdz rounda beigām, tobrīd viss CT tīms bija izšauts, T bija aizskrējuši uz spotu pa kreisi un mēs ar Murdziņu sedzām aizmuguri, jo bija vairāk nekā skaidrs, ka tur kāds noteikti nāks, kam rounda beigās sekoja pirmais tīmslejs pa visu mapi no tevis [un paskaidrojums - nav ko žurkot. Nē, tam notiekti nebija nekāda sakara ar to, ka es tevi tikko biju nodūris... :D], jo neviens tā arī nespēja atrast c4, laikam tāpēc es tev šobrīd tik ļoti nepatīku. Tā vai citādi - liec priekšā demo, kurā es visus mapes roundus sēžu bāzē, žuroju un palieku dzīvs pēdējais no komandas 20-30 sekundes pirms rounda beigām. Kas attiecas uz banošanu, šobrīd neaizraujos banot džekus, par kuriem man nav pārliecības, jo sen nav spēlēts, bet pa pāris dienām noteikti esmu uzlicis vismaz tikpat banus cik tu. :)

Eziit tu man jau nepatic no seniem laikiem! Ta ir ta bus!un vienmer paliek atmina tas sliktaakais!

P.S GoodMen cik es saprotu jus esat chomi un tagad sakat aiztavet viens otru! man nekas nav pret tevi!

par xnextmap... tu neatbildeji neko un votes rezultata pietruka tikai 1 balss!atlaavos uzlikt citu mapi un tauta nebija nekas preti! tikai jus 2 raudajat !

Link to comment
Share on other sites

Par kuru xnextmap gadījumu tu runā? Ja par to, kas bija pirms minūtēm 5ām, tu man neko neprasīji un voti es arī nemanīju, kaut gan pastāv iespēja, ka tas viss notika tieši tad, kad man uz sekundēm 30 pazuda nets. Un man prieks, ka es tev nepatīku, man, piemēram, nepatīk silts alus, bet tas man neliedz viņu ielikt saldētavā un dzert vēlāk. Ja godīgi, man nav nekādas iedvesmas turpināt šo diskusiju, ja vien kāds tiešām nav ar mieru parādīt konkrētus faktus demo vai kādā citā izskatā savam teiktajam, citādi man pat īsti nav ko apstrīdēt. GL. ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Nu nerunāsim sūdu :) Good , beidz aizstāvēt čomus, un ir nomoka nevis nomoca. Ezi, tu jau ar visu nevienmēr dari pārdomājot, ā un btw, lodes tiešām dažiem lido lēnāk(lielāka pauze starp šāvieniem)- ezis sapratīs.

Kas attiecas uz pašu topiku, es palikšu neitrāls, bet ja tu apsolies sākt spēlēt kā cilvēks atdošu rec.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...