Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


dextOr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spēlēju joprojām. Cenšos tagad sevi vilkt ārā no ELO hell (biju aizlaidis līdz ~900, tagad esmu uzsitis ar Ryze atpakaļ līdz ~1100). Spēlējam citreiz pēcpusdienās ar čomiem premade četratā, ļoti gribētos atrast piekto, kurš gribētu paņirgt skype un, protams, iegriezt LoLu

Link to comment
Share on other sites

hmm, es sāku 8 aprilī un jau esu 25 lvl, gaidu 30lvl, kad varēšu nopirkt full runes un spelēt rated, paši ar friendiem sanākam uz 3v3 vai 5v5 premade, bet ne pa nopietno

Add friend list SkaMzy

Link to comment
Share on other sites

same, šas būs 30. dabūšu runes un kačāšu elo. lielākoties spēlēju ar tankiem un ad carry.

niks ETHECA, droši varat inveitot uz premade, es solo que nemaz neregoju sevi :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

same, šas būs 30. dabūšu runes un kačāšu elo. lielākoties spēlēju ar tankiem un ad carry.

niks ETHECA, droši varat inveitot uz premade, es solo que nemaz neregoju sevi :)

Rūnas takš jau no 20 var pirkt Tier 3 0_o

Ja kādu interesē - Craden - 30 Lvl 1500 ELO Solo 5x5, AP Nuker, AD Carry

Link to comment
Share on other sites

Špēlēju jau kādu laiku. Spēlējam vairaki purni kopā un runājam pa skype ( spēlē arī meitenes :thumbsup: ).

Spēlēju pārsvarā ar magiem un tankiem, jo ir 1 pilna lapa ar ap un magic penetration.

30 lvl, niks urbjutornis.

P.S. Varētu kautkā savākties un uzspēlēt tīms pret tīmu, jo jau sen domājam sevi pārbaudīt pret Latviešu premade tīmiem.

Link to comment
Share on other sites

Špēlēju jau kādu laiku. Spēlējam vairaki purni kopā un runājam pa skype ( spēlē arī meitenes :thumbsup: ).

Spēlēju pārsvarā ar magiem un tankiem, jo ir 1 pilna lapa ar ap un magic penetration.

30 lvl, niks urbjutornis.

P.S. Varētu kautkā savākties un uzspēlēt tīms pret tīmu, jo jau sen domājam sevi pārbaudīt pret Latviešu premade tīmiem.

Es tevi pievienos... varbūt tiešām kādreiz varētu vakarā ap ~8 kādu premādu match uzraut. Man tur tādi feederi un nūbiņi vien ir. Pats ar nav zelts, bet nu 30 lvl 4 gabali esam.

Link to comment
Share on other sites

A tur tu viens vai ar kādu spēlē?

nē nu ir piefrendoti dažādi spēlētāji (pāris 1700 elo, vairāki 1500 un 1400 elo, un tad kaudze ar 1300 un 1200 elo), bet es premade ļoti reti spēlēju. daži tur pat grib lai katru reizi premade joino ventā, bet man slinkums čakarēties (un arī runāt).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...