Jump to content
GIGN Forum

Vēl Viena Aptauja


AmE
 Share

Recommended Posts

Atkal man ir vajadzīga jūsu palīdzība, aizpildiet manu aptauju: http://visidati.lv/aptauja/463104470/

tā ir par datorspēlēm un pirātismu. ļoti īsa, tā kā daudz laika nepaņems no tavas dzīves thumbsup.gif

Edit: jā mazliet neloģiski viss tur ir, es steidzos :D paldies tiem, kuri aizpilda :)

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

augstskolai referētam, priekšmets - autortiesības.

Vēlreiz paldies tiem, kuri aizpildīja :)

edit: paldies par unikālajām atbildēm uz pēdējo jautājumu. Dažas tiešām ir labas :D

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Aizpildīju. Tas jautājums uz kuru jāatbild, ja uz iepriekšējo atbildēji tā vai savādāk īsti neder, jo man uz viņu nebija jāatbild, bet kaut kas tomēr jāieķeksē, lai tiktu tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Aizpildīju. Tas jautājums uz kuru jāatbild, ja uz iepriekšējo atbildēji tā vai savādāk īsti neder, jo man uz viņu nebija jāatbild, bet kaut kas tomēr jāieķeksē, lai tiktu tālāk.

mjā, daudziem bija tāda problēma. Steigā nesanāca pareizi.

7. Vai tu zini, kas ir AKKA/LAA? Ja zini, tad uzraksti, kas tas ir. (Lūdzu tikai negūglē uzreiz)

3) Latvijas pakaļlaižu organizācija, kas pāris reizes gadā atgādina par sevi, lai parādītu, ka "strādā".

Vispār jau kaut kāda autortiesību u.c. kaku organizācija, kas ir korumpēta līdz pašiem sirds dziļumiem.

11) Tizli pidiņi.

23) Visstulbaka organizacija (or whatever), kas skaitās kā "kapeiku pisēji".

27) Aģentūra, kas cīnās Latvijā ķip par autortiesību aizstāvēšanu, bet patiesībā viņiem tās autortiesības ir piedrāzt, galvenais ir iegūt vieglu peļņu... Kā arī protams pieņemt debīlus likumus ( labi atceramies gadījumu, ka ''embend'ošana'' kādā blogā no youtubes skaitījās kā autortiesību pārkāpums lol :D) Vienuvārd sakot, bezjēdzīga organizācija! Viņi tak vēl grib, lai visus datu nesējus (flašus, atmiņkartes utt) apliek ar nodokli, kas ķip domāt, ja nu tur kāds ieliek kaut ko pirātisku utt! nu vnk wtf! Ja es arī piemēram iemetīšu MP3 atskaņotājā Gorillaz dziesmu, kas ir nokačāta, tā nauda aizies tam džekam? Kā viņi vispār zinās, kas man tur darās? varbūt es lieku pats savas dziesmas, kas ir aizsargātas ar autortiesībām un bildes, tad sanāk, ka viņi man maksās daļu no tā nodokļa? Nu karoč sviests, jāklapē tā huiņa ir ciet :)

28) Pisējrunču organizācija, kuriem ir konkrēti sakāpis smadzenē.

thumbsup.gif

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

gribētos pabrēkt par to, ka jautājumus un atbildes var taču tādas tīkamākas izveidot; visās no šīm entajām gign aptaujām esmu novērojis, ka tiek uzspiests viedoklis, kuru sagaida aptaujas autors, vai kā citādi ierobežota spēja izteikties no aptaujāto pašu pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...