Jump to content
GIGN Forum

Ko Tu Izveeleetos


darker
 Share

Ko tu izveeleetos ja buutu vienaa telpaa ar teroristu durvis sleegtas zemee meetaajaas glocks a vinam rokaas ak-47(protams reaalajaaa dziivee). ko tu izveeleetos  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nja macho paldies kad nomainiji man uz magisko dauni doma baigi gudrs esi??

Gan jau esi kautkads n00bs kas tik caur netu mak dirst vo to gan var pateikt kur tadi **** ka macho rodas....katram ir savas domas un ko es gribu to es raxtu ta jau nebus tava problema..... smiliez.de_2428.gif

Jā, es domāju, ka esmu baigi gudrs.

Nē, diemžēl n00bs es neesmu - es esmu baigi gudrs.

Jā, katram ir savas domas, tikai tavējās ir izsmalcināti dauniskas.

Link to comment
Share on other sites

ja realaa dzive tad labak pakertu glock un no6autu vinju ( dziive viena lode pieree un beikts tongue.gif ) tad vinju atspardiitu ! tad ar nazi ap6nakaru (visu pirkstus - dic^u matus laugh.gifsmiliez.de_2551.gifnew_silly.gif ) tad ieliktu saldetavaa (man liela saldetava) un tad vismaz man nebutu japerk sunima kauli ! un veel pat tik daudz galja mnmm!!!! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

blood, dzheki juus neko nesaprotat... Es vispirms nomainiitu opcijaas, ka netiek automaatiski paarmainiits uz stipraaku ieroci... Tad pateiktu vinjam, ka izveelos nazhus, bet reaali paarietu paari pistolei, kuru protams automaatiski paceltu (u now how it is).. Tad, kad vinjsh buutu nomainiijis ak pret nazi, es fiksi nomainiitu nazi pret gloku un hs... Taa kaa vinjsh vareetu saakt mainiit tikai tajaa briidii, kad redzeetu, ka es esu nomainiijis, tad vinjsh vienkaarshi nepaspeetu to izdariit
Link to comment
Share on other sites

Dr. Pain neaizmirsti, ka sho actionu visaa pasaulee pa HLTV veerotu tukstoshiem cs speleetaaju un tici vai nee, peec taadas tavas negodiigaas riciibas chataa paraadiitos taadi teikumi, kas liktu pat nosarkt melnajam smile.gif tas pats, kas cs seerverii - panem naziiti skrien no muguras, lai nogrieztu, a shameejais pagriezas un ieshauj tev galvaa, ko tu taadaas situaacijas dari? es parasti saku: "vot pidinsh, kas vinsh neredzeeja, ka es ar nazi eju virsuu!" smile.gif

P.S. par neo bija labais, cipruss, nez cik cm tu pa to sienu nosrietu, shaubos vai liidz tiem salto vispaar tiktu, pakristu jau peec 2 soliem un izmezgiitu plecu smile.gif terors droshi, ka nodomaatu: "vot blja muusdienu jaunatne, to vien dara kaa skaraas visaadas matricas!"

Link to comment
Share on other sites

es vinam teiktu mans vards ir Hugo- vienkarsi Hugo panemtu savejo Q uubersuperigo pulksteni iesautu ar vinu bultinu griestos uzrautu sevi augsa uzvilktu saulenes ar kuram es varu redzet vina apenes sakartotu savu slipsi........ tad uzlektu vinam uz galvas un nodauziitu zili zalu aizietu uz baaru pasutitu vienu martini: samaisitu ne sakratitu(lol) un satiktu veceni kura man patik kaut gan zinu ka vina ir vecamate teroristam aizvilktu uz savu masinu kurai ir aizverami aizkari jhatka.gif pamostos no rita sasnorets redzetu ka terors stav virs manis un pedejais ko redzetu butu vina aamurs kas izskaida manu seju sad.gif

P.S respect slowhanda stastam censos vinam lidzinaties smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...