Jump to content
GIGN Forum

Ludzu Palidziet Lejupladet!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ceru uz jusu atsaucibu + palidzibu!

Beda tada, ka man torrenti nak ar neiedomajami nekadu atrumu, bet kopa mes varam!

Esmu nolemis nokacat Heroes seriala visas sezonas 720p kvalitate. Ja jus kacasiet, tad es varesu kacat no jums un man bus lielaks atrums + sakuma jus nemsiet no manis un ari jums bus liels atrums!

Man stav kads riebigs limits uz arzemem tiesi torrentiem un vairak par 50KB/sec - nu nekadi! :)

Tatad - seit otra sezona -

http://torrents.thepiratebay.org/5730076/H...076.TPB.torrent

(ceru, ka nav fake)

Ceturta -

.. omg WTF nevaru atrast.. :( nu nekas! Velak!

Lieli thnx visiem!

Latvija rule! Vienotiba ir speeks! JAAAYYY!

Beefs

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Tu trešajā esi ielicis tādu pašu linku kā S2

P.S sorry es nevarēšu līdzēt.. man tik 200kb/s up speed's :(

laiks kad būs nokačajies, būtu 1diena apmēram, bet tad es 1dienu netā neko nevarētu padarīt.

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

BLAAA DIVERSANT LIELS PALDIES PAR NEKO!!!!

Kads bija tas torrentu serveris?

Man no Krievijas ari varetu nakt ar labu atrumu! Protams, anglu valodaa ir svarigi!

Beefs

P.S. gaidu atpakal linku uz torrentu serveri!

P.S2. CMON nu kaut viens vienkarsi iemetat tos torrentus lai kacajas un man jau bus 2x atrums!!!

Link to comment
Share on other sites

Tu izdzesi vins atbildi! Tagad saki, ka torrenti nav atbalstami... tev pasam smiekli nenak? Ne.. nu es saprastu, ja tu to teiktu un liktu roku uz sirds, ka torrentus tu neizmanto.. ;)

Beefs

edit: nu ja - sanak ka prezidentam - aploksnu nemejam.. :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:D

Man tas liekas kaut kā mazliet pastulbi, ņemot vērā, ka te gandrīz pilnīgi visi izmanto torrentus.

+ pirmajā postā links vēl stāv. So, nekonsekvence kā minimums.

edīte:

lol, sapisos meistarībā.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Tatad ja es savu pasafilmeto isfilminu ielieku torrent saitos un lauju cilvekiem vinu skatities es nodarbojos ar kaut ko pretlikumigu?? :pizdiblee: :pizdiblee: Un nez kapec visas tas tiesas pravas ar torrentu saitiem parsvara beidzas ar NEKO!?? !

P.S. Beef man it kaa visi Heroes Hdtv ir kompii ja es vinus tev varetu kaut ka palidzet caur torrentiem ladet varetu ar savu necilo Lattelecom netu palidzet!

Edited by Baba Tonja
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...