Jump to content
GIGN Forum

Jautie Testi


*nNonstoPp*
 Share

Recommended Posts

Jautrie TESTI:

Testu vari iziet ŠĒIT - Tests vienk psc!

Kad izejam testu ierakstam savu rezultātu!

Mans rezultāts:

Vēstule psihiātram!

Sveicināts, dārgo dakter!

Mans vārds ir Alex. Esmu 16 gadus vecs! Zināt, mani nomoka dīvaina seksuāla problēma un es gribu Jums pastāstīt par to. Tātad klausieties.

Reiz pulkstens 24:00, es izgāju no mājām pastaigāties. No tumšām šķērsielām pūta spēcīgs vējš un pēkšņi es redzēju viņu, viņu sauca Kuce - viņa bija vienkārši satriecoša! - Nahuj! - es spalgā balsī iekaucos, un pazaudēju Peni.

Atguvos es lielā gultā, kājās mani bija Krosenes. Uz rakstāmgalda dega svece, bet aiz loga dega Strojka, ko aizdedzinājuši nolādētie Programisti un mana sirds Izčīst. Tālāk viss notika ātri - viņa iznāca no vannas istabas, lēnām novilka savu Kurtku un atkailināja savas lieliskās krūtis.

- Ak tu mans mazais Bakugans, - sacīja viņa un pienāca tuvāk. Man kļuva Pālis bļe. Pēdējā momentā es paspēju paskatīties viņas acīs, tās bija tādā pašā krāsā kā Alus un atkal pazaudēju Peni.

Klusums. Pēkšņi pa miegam dzirdu gārdzošu balsi: - Šonakt mēs TO darīsim 13 reizes! Es nezināju ko man atbildēt, bet saņēmu visu savu Suns drosmi un atbildēju: Jēebal!

Tālāk viņa sāka skūpstīt man vēderu ar savām Netīrajam lūpām, un laidās arvien zemāk un zemāk... O nē! Viņa nonāca līdz TAM... Viņas rokā iemirdzējās Ščēres, kādēļ?! Par ko!!!

Var būt šis kāds jauns Pidarisma paveids, tomēr laika prātot bija maz. Es izlēcu no gultas un ieraudzīju fotogrāfiju: uz tās viņa kaila ar kailu veci. Bet tas vecis izrādās bija Chuck Noris. Un pie tam vēl viņš ir viņas Tēvs!!! Izvirtule! - es nodomāju, lēkdams no 13tā stāva loga...

Īsti nezinu, tas notika patiesībā vai bija tikai sapnis - bet man patika! Vai tas ir normāli, dakter?

Ar cieņu psihiatram,! (Alex).

Edited by *nNonstoPp*
Link to comment
Share on other sites

Kautkas neapmierina pisie.... prom!

Sīkais lamers!

Rezons teu to OLD! <_< teikt!

APEJ TOPIKU UN VIS NU!!!

ZB tādi urodi kā tu!

Kāds šeit sen nav dabūjis... :muahaha:

aizej izšauj riekstus :atrodidraudzeni:

EDIT: Ups, viņš tak vēl ir maziņš...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

edīte:

topiks- sūds :whistling:

AIZPIES MUTI BĻE KROPLI MAZAIS!

Nahuj ja kas nepatīk pisies garām!

Zaibal tādas sukas mazās kuras te piš mozgu bļe!

VARAT NAHUJ AIZPIST SAVAS MUTES???

DROČĪ TE ZEM GALDA UN JŪTĀS AHUJENA KRUTS!

GAME ADMIN VEL SKAITĀS!

Nah teu visp grupai jābūt "Vis aktīvākais dročītais!"

Link to comment
Share on other sites

Kautkas neapmierina pisie.... prom!

Sīkais lamers!

Rezons teu to OLD! <_< teikt!

APEJ TOPIKU UN VIS NU!!!

ZB tādi urodi kā tu!

"Rezons teu" flippot puisīt! :D

Nav jēgas strīdēties - es jau tā pat esu uzvarējis! <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...