Jump to content
GIGN Forum

Ban Tiesibas


Hi_dady
 Share

Recommended Posts

1.Par Sevi; ..............................26 gadi, neprecejies, ir divas draudzenes, ir personigais auto ar ko medzu braukt arii celojumos.

2.Nodarbošanās;..................................Stradaju, nesen atgriezos no UK , taka atliek daudz laika prieks cs 1.6

3.Pieredze CS; ......................speleju apmeram jau 9 gadus , un esmu bijis gign jau no pirmsakumiem. ar nelieliem partraukumiem.

4.Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?................................ medzu iet velu gulet un velu spelet cs, so esmu biezi serveri, kad citi admini jau saldi gul.

5.Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; vienmer pec 21:00 lidz 2-3 nakti .un protams arii citos laikos

6.Linki uz spēlētaju statos; Nezinu kapec man vairs nav stati uz Hi_dady, cermas nav izdzests mans registretais nick kuram bija sakrajusas loti daudz stundu.

7.OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī.

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

ewe raz anti....poigrai naberi chasov,,,ili schas gignu uze vsjorovno stalo skok chasov ljudi igrajut,i gotovi datj acc.

p.s neznaju gde tam u tebja 1000 chasov online...ja vizu toko 117 chasa online....

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Atbalstu, normāls čalis. Spēlē diezgan bieži pēdējā laikā, māk atpazīt netīreļus (izdzimteņus, kropļus, idiotus, spēlētājus ar wh), stulbības nedara. Vienīgi pirmo pieteikumu varēji uzreiz normālu uzrakstīt.

Starpcitu, spēlē daudz vairāk par dažiem labiem PUB'a adminiem, tā kā pirms sakat anti, ieteiktu padomāt vēlreiz.

Starpcitu Nr.2 - šeit vajadzētu rakstīt PUB'a adminiem, šim pieteikumam ar cs:s nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Bezbiksi varbūt tā, bet kur tad paliek noteikumi? Ko divītis izdomāja??

Neatceros, ko Divītis izdomāja, bet tas būtu tikai loģiski, ka par pieteikumu spriež konkrēti PUBa admini. Kāda jēga no cs:s un csdm adminu komentāriem, ja viņi neuzturas PUBā un nezin attiecīgo indivīdu? Ierakstīt komentāru par to, cik posti sakrāti vai stundas nospēlētas?

Šeit, protams, nerunāju par vecajiem un galvenajiem adminiem.

Link to comment
Share on other sites

Tur vjg onlajnu, lai tavs nicks buutu online statistikaa) vjg kadu laicinju paspelet ar "Hi_dady" un viss bus ok=]

p.s neznaju gde tam u tebja 1000 chasov online...ja vizu toko 117 chasa online....

Он ещё играл тогда, когда ты тут не играл)) на старом нике, думаю у него солидно часов отыграно.

сейчас как я понял не играет за старый ник, ибо не хочет платить денюшку)

p.s. останусь нейтральным.

Link to comment
Share on other sites

HEYA !!

REC!

Par ar online time pretenzijas nav. Vismaz man taa shkiet...Labs SKILZ. Domaaju ka GIGNam tas naaks tikai par labu.

Ar cienu Ads

Edited by Ads
Link to comment
Share on other sites

ANTI!

Po stilju igri Hi_dady - brat DeaDly, a kak izvestno DeaDly OGROMNAJA krisa.

Poetomu ne hotelosj bi 4to bi kto-to ewe s ACC sidel i krisil ili tawiil na SAVE USP!

Admin dolzhen bitj primerom, a ne sidetj i posotjanno krisitj, kakim bi nebil ego skill.

P.S. DeaDly ni4ego li4nogo lmfao

Link to comment
Share on other sites

Po stilju igri Hi_dady - brat DeaDly, a kak izvestno DeaDly OGROMNAJA krisa.

Poetomu ne hotelosj bi 4to bi kto-to ewe s ACC sidel i krisil ili tawiil na SAVE USP!

Admin dolzhen bitj primerom, a ne sidetj i posotjanno krisitj, kakim bi nebil ego skill.

P.S. DeaDly ni4ego li4nogo lmfao

ja esmu par terorisitme kam jauzbruk es uzbruku, neseivoju, ja par ct kam jaaizsrga aizsargaju spotus, taka vairs nespeleju uz statiem, tad speleju uz misiju izpildi. Protams ja man ir tikai pistolite ne vienmer agresivi uzbruku, bet tomer japiekrit, ka es censos mainit speles stilu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...