Jump to content
GIGN Forum

šovakar Pēc 21:00


test2
 Share

Recommended Posts

Tā nu ir sanācis ka MAN IR REĀLI APRIEBUSIES ŠITĀ NEDĒĻA un uz reklāmrīmu nakti ari neiešu. Tādēļ esmu nolēmis izlādēties konterstraika serverī paralēli lietojot viegla kalibra alkaholu (sņabis + sula). Tādēļ jau savlaicīgi atvainojos par nekārtībām, rupjībām, nepiedienīgo uzvedību un pastavīgu un skaļu runāšanu šovakar cs.gign.lv serverī.

Uz tikšanos.

Līdz tam laikam iesaku iemācīties šitādu triku

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

un varu saderēt ka dzersi koktēli "Zilā Lagūna"

Btw. tu takš tajā bumbotavā visu nakti nesēdēsi. Ka atnāc mājas uzreiz nāc iekšā. Būtu labi, ja tu arī būtu štimē!!! KOPĀ JAUTRĀK!

Ali iesaku panjemt kādus 10 aliņus - varbūt pietiks

Link to comment
Share on other sites

Biju domajis ar panjem paris alinjus un pasedet pie cs, bet sanaca ta kad alinji bija vairak ka dazi un vel paris ... pudeles, taka es eju gulet yawn.gif

Novelu jums parejiem ta kartigi ietuset un atceraties kad pie cs nav ta ista tuseshana smile.gif

p.s: mo6 ar lidz vakaram pamodishos. .. . .

p.s.s: Aldaris "Gaishais" & Kaznacheyskaya "Currant" da best !1!!

Edited by .em^
Link to comment
Share on other sites

Nja vis butu labi tikai laikam r&r nepatika ka es dziedu un pec 4 roundiem man iebaza zeki muteee taka visas runashanas iespejas man bija atnemtas un attapos ,ka ir jau 21;50 metu csu pie malas un skreju uz veikalu lai iegadaatu dziru and pec tam jau aizbraucu tusett!

Link to comment
Share on other sites

tu pamodies kreslaa pie PC? smile.gif vakar pa nakti tikai survivor un cbble izspeeleeju un jautriiba izpalika, tikai bonusinsh bijs survivor kartee, kad visu laiku skaneeja TNT dziesma smile.gif krievu hiits taa arii netika palaists...

Slow Hands man tew taads mulkjiigs jautajums! Kaads tew ir nicks cs? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...