Jump to content
GIGN Forum
Sign in to follow this  
AmE

Treasure Hunt

Recommended Posts

:D man ļoti noderētu.

iekš tf2. kad atver backpack vai loadout, neatceros augšā kkur jābūt tf2 stats. tur arī var izdzēst, izdzēsīsies arī stīmā.

Edited by stack

just cause 2 nav jēgas pirkt, čara kustības teju tāpat kā [prototype]. Varbūt cits stāsts, bet nu COMMON.

9 avčīmenti, nez vai izvilkšu līdz 15 :D

ame, lielāku dezinformāciju par "just cause 2 nav jēgas pirkt" neesmu dzirdējis.

everything you need to know about this game - tu vari pieskriet pie ūdeņraža (laikam) balona, uzkāpt uz viņa, iešaut viņam caurumu apakšā un uzmočīt ar viņu gaisā. KUR VĒL TO VAR IZDARĪT?

tā spēle pa 6 eirikiem ir obligāti jāpērk.

nu okey, kā kuram :D neievēroju, ka spēlei atlaide :bye: pa sešiem eirikiem moš, karoč nokačāšu demo un pats sev apstiprināšu, ka nav vērts pirkt. gan jau spēles vidū tā paliek neinteresanta, tāpat kā prototype.

Man ar patīk Just Cause pēc gameplay video, bet spēle man nevilks, tad, kad man būs upgreids pc, tad jau tā spēle būs ļētā

nu lol, čut ne tāds pats kā prototype, pat helikoptera šoferi piekauj vienādi :D kā arī mīnas novieto etc. Lai gan jāatzīst, ka ir dažas jaunas nišas, kuras ir foršas, piemēram, ieskrienies ar mašīnu, uzkāp uz jumta, un tad pirms sadursmes aizlec :D cool.

fuck, doma bija pirkt just cause 2, bet man ir xp! neiešu pārinstelēt kompi dēļ just cause 2. bet nekas vaidzētu nopirkt tik un tā, vismaz velāk kad parinstelēšu varēšu uzspelēt to arī. :o

meēģinu kādu atrast, kas man nopirktu killing flooru (5euro) došu cepures

edit; dabūju killing flooru +just cause2 par 5atslēgām un 1hatu

Edited by anti jesuz

Haha, Win 7 FTW, jus visi bomarini te sezhat uz sava XP, hah :D

JC2 speleju piratisko (:devil:) spele jau laba, tikai uz vidu MAN nezinu ka bus jums, bet apnika. Galvenais varonis FTW. Grappling hook FTW. Hooka del vien verts pirkt to speli :D

Edited by Muppet Roller

vispār jau es tikko atcerējos, ka man uz otras partīcijas ir win7 uzinstalēts, tikai nav saķūnēts, jo draiverus tā arī neatradu :) varētu uzlikt un nopirkt to just cause 2 tāpatās :)

vobšem win7 plāns nesanāca, bet šodien jau 2 ačīvmenti no 4iem ir. Zombie driver sen nopirku, lieliska spēle :) tur vajag dabūt 10,515 score, bet man jau sen atpakaļ bija uzstādīts >50 000. Nav diezko challenging

kas man ir jāizdara metro33, lai izpildītu to achivamentu, neko nesaprotu tajā spelē, bet viņa man ir un varētu izpildīt achivamentu. un kas jādara l4d2 achivamentā?