Jump to content
GIGN Forum

Treasure Hunt


AmE
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

Jautājums ne par šo tēmu - ja es izdzēšu savus tf2 status (punktus, stundas, etc) tad arī manā steam lapā tās stundas nodzēsīsies?

jep, ja tu domā pie statiem.

bet ja tu domā stundas vispār nospēlētas tf2 vai arī 2nedelj laika cik nospelets, tad tas nenodzēsīsies..

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

OMG!!! Bestest achievments. Izdzēs 10 kepkas, ko var notreidot par reālu piķi vai vienu cepuri ko var notreidot par NEREĀLU piķi, lai dabūtu vienu vienīgu pikseli, ko varēsi pēc tam dibenā bāzt ( Iepriecinat mani un pasakat, ka tās cepures nav treidojamas :D )

Smieklīgs events, tbh!

HAHA, tikko pamanīju, ka spēles uz īventiem paliek pat dārgākas, nevis lētākas. ROFLZCAKES. Valve nu gan ir konkrēti ebreji!

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

:D Meitenēm pat žīdīgie žīdi dāvina :(

:whistling:

Jā, lietotus plastmasas traukus un novītušas kapu puķes. Visa tā ačīvmentu akcija ir viens milzīgs naudas kāšanas aparāts, labi izdomāts u.t.t., taču joprojām- naudas kāšana pārākajā pakāpē. Bail pat iedomāties, cik nopērk tādu Shatter tikai šo ačīvmentu dēļ...

Link to comment
Share on other sites

BREETZ! Neesi ļauns! Kāpēc man jādāvina plastmasas trauki un kapu puķes? :waaaaah:

**stūrī raudu**

P.S. Jā, tas viss pasākums ir naudas kāšana. Pirmās divas reizes kko tur pamēģināju un pat nopirku, bet vairāk man uz tiem ačīvmentiem nestāv :( Cepures sūds, krānu garināt uz izpildīto ačīvmentu bāzes arī nav nepieciešams. Ehh.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...