Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Gals


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Zis iz vai es negāju studēt kaut kādas sūda sabiedriskās attiecības/ekonomikas/jurisprudences, bet mācos kaut ko eksaktāku.

Jā, eksaktās zinātnes ir vienīgās sakarīgās zinātnes pasaulē, sociālās un dabaszinātnes var iebāzt podā. Way to go :) Man vismaz šķiet, ka tās sūda jurisprudences, ekonomikas un sabiedriskās attiecības daudz patīkamāku skatu uz pasauli ver, nekā dzīvot pēc cipariem nonstopā. Es jau nesaku, ka ciparu domāšana never skatu uz reālo pasauli, bet nu kaut ko pasludināt pa sūdu, kaut tas stāv blakus, nu nezinu vai ir pareizi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vai, negribēju nevienu aizvainot, bišķi par skarbu pateicu, šāds viedoklis man ir radies, sasūcot sevī kaudzi nepatiesu stereotipu un neveiksmīgu piemēru. Man vienmer ir licies, ka jūs to vien dariet kā nodarbojieties ar tukšu ļurināšanu...oh wait...

Atceros, ka reiz lasīju kaut kādu kumēdiņ-grāmatu, kur tika imitēts pasaules gals, lai būtu iemesls visus liekēžus (suņu frizierus, advokātu palīgus, konsultantus, sabiedrisko attiecību "speciālistus" utt.) sasēdināt vienā lielā kuģī un aizsūtīt prom uz citu planētu. Viņi bija ļoti pārsteigti, kad atklājās, ka viņi ir "vienīgie izdzīvojušie", varat minēt, cik ilgi viņu jaunizveidotā sabiedrība izdzīvoja. :D

Link to comment
Share on other sites

Paga, bet jautājums, kur būtu eksaktie zinātnieki bez brīvā tirgus, likumiem, efektīvas sabiedrības pārvaldes un tā tālāk? :)

Pieļauju, ka joprojām dzīvotu pusprimitīvā sabiedrībā un kāda valdnieka izklaides nolūkos ēstu cūku sūdus.

Link to comment
Share on other sites

Nē, sociālo zinātnieku noteikti nav par daudz, par daudz konkrēti Latvijā ir sociālo zinātņu studentu, bet tas jau ir OT.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau "mēs" esam daudz, tad jau sanāk, ka mums ir daudz lielāka konkurence un līdz ar to mums daudz lielākas iespējas augt un pilnveidoties tādējādi kļūstot par labāko, pilnveidojot savas idejas, nevis dzīvojot pēc desmitiem gadu vecām formulām, pierādījumiem, jau jau n`tos gadus bāž galvās visās skolās stipri līdzīgi, tikai ar dažādiem piemēriem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tu redzēsi, kad kautkas kritīs tad tu kritīsi panikā, un domāsi par saviem mīļotajiem cilvēkiem, tā kā tu domā cilvēki kam nau ko zaudēt! Tika prātā dzīves baudīšana. Tādi cilvēki kuri tikai ņem un nedod, dabai nau vajadzīgi, loģiski!

Link to comment
Share on other sites

Un vispārko jūs uz mani te ēdaties tikai tāpēc, ka ticu Dievam nevis jūsu viedoklim vai???

Bet tu esi par lielu, un stulbāku, lai kko saprastu!

Un principā jā, Tu esi salasijies savu Bībeli, līdz ar ko bībeles citātus/domu mauc šeit pa savam, līdz ar ko tavi posti ir totālā pretrunā pret realitāti :> (pret pārējo viedokļiem, kuri fonā ir vienādi - arī)

Link to comment
Share on other sites

Un principā jā, Tu esi salasijies savu Bībeli, līdz ar ko bībeles citātus/domu mauc šeit pa savam, līdz ar ko tavi posti ir totālā pretrunā pret realitāti :> (pret pārējo viedokļiem, kuri fonā ir vienādi - arī)

Es nesaprotu vai tevi kāds vispār ir pieminējis, tu pažizņji kautkur kautko lieku raksti un jaucies, ei prom ak Dievs es tev lūdzu ei porm!

Pesimists, redz tuneļa galā melnu pleķi

Optimists, redz tuneļa galā gaismu

Reālists, redz tuneļa galā vilcienu

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Pesimists, redz tuneļa galā melnu pleķi

Optimists, redz tuneļa galā gaismu

Reālists, redz tuneļa galā vilcienu

aizmirsi vēl pateikt, ka vilciena vadītājs redz 3 idiotus sēžam uz sliedēm ;]

Link to comment
Share on other sites

Līdz 2020. gadam Pasaules gals uz zemes tiek ieplānots ik katru gadu:

- 2008. uz zemes nokritīs asteroīds, kura diametrs vairāk kā 800m

- 2009. izejot no Nostrdamusa centūriju atšifrējuma, tad zemi sagaida armagedons

- 2010. beigsies nafta, un pasaulē sāksies karš par resursiem

- 2011. maiju kalendāra cikla beigas. Diezgan izplatīts datums, kurā pēc daudziem ticējumiem notiks pasaules gals. Iespējams notiks sadursme ar asteroīdu

- 2012. tas pats pasaules gals, pēc maiju kalendāra. Indigo bērni iesaka sagatavoties, jo 0,5% pasaules iedzīvotājiem ir iespēja izdzīvot

- 2013. Ragnaroks, vai tā saucamā "Tiesas diena". Diena sākumam un beigām. Priekš mirstīgajiem tas nozīmēs nāve, bet dieviem - dzimšana

- 2014. astrofiziķi saka, ka saules sistēmai tuvojas kosmisko putekļu mākonis, kurš visu noslauka savā ceļā. Bēdīgs pasaules gals

- 2015. beigas 9576. gadu ciklam, kas noved pie civilizācijas bojāejas

- 2016. James Hansen, kas ir zemes klimatiskā stāvokļa pētnieks, apgalvo, kad šajā gadā izkusīs ledāji un lielākā daļa sauszemes tiks appludināta

- 2017. pasaules gals pēc hierarhijas teorijas

- 2018. ātomkarš, kuru pareģoja Nostrdamus

- 2019. sadursme ar asteroīdu 2002 NT7

- 2020. Īzaks Ņūtons izejot no Jāņa Kristītāja pareģojumiem aprēķināja, ka pasaules gals būs tieši šai gadā

http://www.foreversg.lv/?subaction=showcom...ucat=%EF%BB%BF2

Link to comment
Share on other sites

Pašreiz plazmas cilpa ?uzvedas? stabili un tiek prognozēts, ka tā tuvākajās dienās samazināsies. Tomēr pēdējā laikā lielākās magnētiskās vētras uz Saules atstās iespaidu arī uz Zemi, kuras virzienā nu dodas milzīgs daudzums lādētu daļiņu. Kulminācija tiek prognozēta ceturtdien, 9. decembrī.

Intensīvie uzliesmojumi uz Saules var radīt kaitējumu arī orbitālām sistēmām un mākslīgajiem zemes pavadoņiem. Pagājušo sestdien sākušos Saules uzliesmojumu astronomi novērtējuši kā visaugstākās intensitātes pakāpes uzliesmojumu. Līdzīgas magnētiskās vētras uz Saules prognozē tikai 2013. gadā.

http://www.kasjauns.lv/lv/news/9-decembris...p;news_id=34914

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...