Jump to content
GIGN Forum

Pc To Ipod Nano


Dimors
 Share

Recommended Posts

Dabuju IPOD NANO. Bet nezinu kā lai tur samētāt mūziku :[ nolādēju iTunes ,bet kad pieslēdzu ipod,tad neko nerāda vispār,par nerāda ka viņš pieslēgts :[ kur lai nolādēt draiveri lai samētātu mūziku? visu googli apraku,bet nekā nav :[

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi ipodam Reset. Vai arī pārestartē piespiežot Play un centra pogu vienlaicīgi, tad paturi kādu laiku. Pieslēdz vēlreiz un paskaties. Man šis palīdzēja. Ja aiziet, tad iTunes vajadzētu parādīties atsevišķai sadaļai, kur parādīsies ipods. Pēc tam, kuras dziesmas gribi likt iekšā, uzmet to dziesmu uz tās ipod sadaļas un viņš automātiski uztaisīs sync.

Link to comment
Share on other sites

pats tizlākais,kad es pieslēdzu pie datora to ipod,un iemetu vienkārši ipod'ā kkadu dziesmu,un to atskaņoju caur ipod,tad skaņa iznāk caur pašu ipod,nevis caur austiņām...

ko darīt? kā lai tas sapistais ipod piekonektētos pie iTunes? :@

Link to comment
Share on other sites

Sākuma bija tizls kabelis,viņš tikai priekš lādēšanas man! paņeemu no fotoaparaata kabeli,viss uzreiz aizgaaja :] datorā bija redzams konnekts :] bet iTunes neka nebija :[ pameiginashu velak pie brachkas datora,varbuut tur viss aiizies :P

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudiju uz cita pc. tas pats,nekas nebija iTunees :[ man ir maajas 3 kabelji priekš ipod. Testēju katru,ar vienu kabeli vispār nekonektējas pie pc,ar to tik lādēt var,otrais kabelis konektējas,bet itunes 0 reakcijas,un treshaja viss tas pats kas 2! :[

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...