Jump to content
GIGN Forum

Eve


Tenchy
 Share

Recommended Posts

Visiem kuri vēl nespēlē Eve, iesaku to sākt darīt.

Pašlaik par santīmiem steamā var pacelt > http://store.steampowered.com/app/8500/

Plus, CCP beidzot izlēmuši padarīt spēli VĒL draudzīgāku jaunpienācējiem.

ALL LEARNING SKILLS WILL DISAPPEAR

We're not kidding. In your head, in your hangar or in your anything else, they're gone. Vamoosh. Deleted. Sent to the big recycle bin in the sky. Etc etc.

All skillpoints invested in learning skills will be reimbursed, including all the fiddly corner cases. If you have 2,012,692 SP in learning, you will find yourself down those skills, but with 2,012,692 skillpoints to redistribute.

All skillbooks not currently injected into people's heads will be reimbursed at the old NPC sell price. The money will go to whichever character or corporation owns the container that the skillbooks are in. For example, things in cans you've anchored for yourself will be reimbursed to you, things in corporate hangar arrays or the "deliveries" bin will be reimbursed to the owning corporation.

This will also involve cancelling any and all market orders containing these skills. Contracts containing learning skills will have those skillbooks substituted for copies of the Pax Amarria.

All new and existing characters will have an extra 12 base points (ie, non-remappable) in each attribute.

The 100% training speed bonus up to 1.6m SP will no longer be available. People partway through this bonus will lose the remaining bonus amount. They will of course gain a huge attribute bonus to make up for it.

Miscellaneous other cleanup tasks will be performed that are not very interesting, details available on request.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sis izskatas ka bus visveiksmigakais patch prieksh EVE.

Jauni kuģi.

Jauni bonusi sudigakiem kugiem.

Jauns PvE kontents.

Uzlabots AI mobiem.

LEARNING SKILLS VAIRS NAV. Tas nozime, ka jaunajiem nav jagaida menesis pirms var iekapt jauna kugi. Un training speed ari palielinasies. Un tiem, kas agrak ir spelejusi, tiek pieskirti visi Learning skillos ieliktie SP, ko vari ielikt kados skillos velies. Tas nozime, ka cilvEki, kuri satreneja kadus 1 Mil Skillpunktus, var nqkamaja diena iekapt pilnigi jauna kugi :)

Dazadi uzlabojumi lai samazinatu lagu.

Etc

Etc

Etc

Bet nu ja kads grib no jaunajiem sakt, varu aizsutit 21 dienu trial.

Tas man ari loti palidzetu.

Tagad, starpcitu, ir jauna korporacija kura ir TIKAI latviesi un kura nodarbojas gan ar PvE, gan PVP, bet galvenais fokuss ir macit jaunos pilotus lidot PvP. Katru vakaru visi savacas un iet PvP barinos no 5 lidz 15 cilvekiem. Pa diEnu cilveki vairak pve nemas.

Es pats neesmu saja korporacija, bet es, ja uzsakat spelet, varu jums palidzet tikt taja korpa. Vini nem visus, kas velas iemacities lidot PvP.

Ja vel ir kadi jautajumi par kaut ko rakstat seit vai PM. :)

Eve ir daudz mainijies un decembra laika bus daudz citas izmainas.

Oddish, nac spelet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Sveiciens visiem,

Vēl tikai šodien ir iespējams uzsākt spēlēt Eve Online divus mēnešus bez maksas!

1) ejiet uz adresi https://secure.eveonline.com/Activation/

2) ierakstiet kodu 4MV65ZWSMBLYY522YFWY8KY5YW3EU5A2013

3) saņemiet 60 dienas ilgu trial laiku (atšķirībā no standarta 14 dienām).

Uz šādu accountu attiecas visi trial ierobežojumi, bet tas netraucē pilnībā izmēģināt gandrīz visas EVE iespējas. Turklāt, apmaksājot accountu, atlikušās trial dienas netiek zaudētas bet pieskaitās apmaksātajam laikam.

Kods ir izmantojams tikai vienreiz, kurš pirmais paņems, tam arī būs. Bet man ir lūgums - ja neko nezinat par EVE vai arī neesat pārliecināti, ka jums patiks, vispirms pamēģiniet parasto trial: http://trial.eveonline.com/en/freetrial.aspx. Negribu, ka manu kodu iztērē kāds, kam EVE neinteresē. smile.gif

Kad uztaisat savu charu, iedodiet tā vārdu, ja vēlaties saņemt palīdzību - padomus, naudas pabalstu, utt.

Bez šī koda ir dabūjami arī pagarinātie - 21 diena - trial. Ja tādi tiek apmaksāti pirmo 14 dienu laikā, par to mēdzu atlīdzināt ar 250 miljoniem spēles naudā. Iesācējam tas ir ļoooti daudz. smile.gif Rakstiet un jautājiet.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

LOL, smieklīga ignorance no cilvēka, no kura to vismazāk būtu gaidījis. :D

Tas nav referālis, tas ir tikai garāks trial time.

http://www.eveonline...=blog&nbid=3234

Tas bija ļoti neizdevies joks no manas puses.

Kā iet Vulturiem šajās dienās? :) Providence vēlaizvien ir liesmās?

Link to comment
Share on other sites

Psc, man vajadzēja zināt, ka tusēšanās ar redditu atstāj nedzēšamas pēdas dvēselē. :D

Vulturiem viss ir ok, daži žīdojas, daži nepārtraukti kaujas, katram savs. :) Providencē ik pa laikam kāds mēģina ievākties un tad aiziet. Ja pamanīji, nesen TEST pat padzina Chribbu.

A es daru to, kas man izdodas vislabāk - vācu kopā jaunu higsec noobu lolcorpu. Bernaukļa karma laikam. Cerams tas, kas kodu izmantoja, arī pieteiksies. :)

Link to comment
Share on other sites

Reddits ir forša vieta. :)

Un tas ir labi, ka vēl darbojaties. Prieks klausīties.

Es gan pats nesekoju politikai EVE vairs līdzi. Jau pasen kā vairs nav ne accounta, ne intereses baigās. :)

edit: kur, ja nav noslēpums, kodu dabūji? CCP Ziemassvētku dāvanas dala?

Link to comment
Share on other sites

ccp izdalīja 350k 60day trial kodus eve spēlētājiem

So, grand experiment #1, give out 350K 60 day trial codes. The only way to get one is to ask an EVE player or have an EVE player ask you. We’re not looking for hordes of l337 kids. We’re hoping that an extended trial to poke around in the EVE universe will give more folks the time needed to get engaged and get involved in EVE Online. And, given the crowded schedule of holidays and new releases around this time of year, we’re hoping that extended play time let’s people pickup and learn EVE at their own pace.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...