Jump to content
GIGN Forum

Zkorejas Un Dkorejas Nesaskanas


pensis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man liekas, es viņu te pat lasīju par to.

Atceros, ka Gruzīja vispār nebija pieminēta 2008.gadā.

Un, viņa pareģēja, ka 2lieli putni ielidos amerikā un satrieks to (tipa 9/11), a te pēkšņi prognozes, bļe par 2111 - Cilvēki kļūst par kiborgiem (dzīviem robotiem) un tad nahren pēc 300gadiem --->

2299 - Francijā - partizānu kustība pret Islāmu. Jasna kiborgi partizāni cīnās pret islāmu un tad vel

2371 - Neizsakāmi liels bads. bļe elektrība kštoļi beidzās? Un tad

2480 - Saduras divas mākslīgās Saules. Zeme mijkrēslī. Par 9/11 izteicās šādi( Prediction from 1989: ?Horror, horror! The American brethren will fall after being attacked by the steel birds. The wolves will be howling in a bush, and innocent blood will be gushing.?) a te pēkšņi nahren izrauj vārdus, kā kiborgi un mijkrēslī zeme ir

Nebūšu pārsteigts, ka pēc gada, būs izlabots šis "karš" par to, ka 2010. gada novembrī būs konflikts austrumos, kas pēc 2gadiem pārvērtīsies karā

Par to novembri, varēja pieminēt jebko, kaut vai to pašu Irānu, kad viņi novembra sakumā gribēja atsākt kodol programmu

jābūt tiešām naivam un resnam, lai tam noticētu

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Uz to jau arī visi iziet man kodols, tev kodols, viņam kodols, beigās visiem kodoli, kadam aizies ciet un uzlaidīs šo pasauli! Vācijā Hitlers, irānā arī kautkāds Rudolfs Blaumanis, Z-Korejā arī viens psihais:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Nu, kurš grib derēt uz četrpaku? Es saku, ka nesāksies karš, kurš grib apstrīdēt mani, tad piesakās uz derībām, līdz decembra sākumam. Ja nesāksies, tad tu pērc man, ja sākas, tad es pērku tev.

Edit: es pārlieku laiku līdz 2012. gadam, nevis līdz decembrim. Nu, kurš grib derēt ar mani, naivuļi, ka nekāda kara nebūs līdz 12gadam?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Nu negribu biedēt tautu, bet tas Vangas pareģojums, ka šajā novembrī sākas karš, ir atrodams vismaz 3 gadus vecos ierakstos, tātad nav izmainīts baigi sen.

Nostradamus pareģoja, ka 3 pasaules karu aizsāks dzeltenā rase. Ja to visu savelk kopā, tad var secināt, ka briest tādi sūdi, kādus vēl neesam pieredzējuši

Link to comment
Share on other sites

tu lauciniek(lol nav brinums) neko neesi sapratis, nevajag baigi iedzilinaties, tas nav nekas nereals, kadreiz nebija ne mashinu, ne lidmasinu, neka kas ir tagad un neviens pat ko tadu nevareja iedomaties...tagad protams tas liekas nereali, bet nakotnee? Principa pasaulei jau sen vajag nolaist ta normali tvaiku, parak visi uzvilkusies jau gadiem.

Link to comment
Share on other sites

:D

Vispār jau bija.

Albert Einstein (1879 - 1955)

Baba Vanga (1911 - 1996)

Tikai, vai viņa dzīves laikā Vanga jau kaut ko pareģoja?

EDIT: Šitas gan labs.

Vanga was illiterate or semi-literate. She did not write any books herself. Her speech was difficult to distinguish and she spoke a heavy dialect - recent TV recordings used subtitles for the Bulgarian audience.

Tātad kāds labi gribēdams varēja visu ko izdomāt no viņas teiktā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...