Jump to content
GIGN Forum

Lieta Tāda, Ka Esmu Iesācējs


renards
 Share

Recommended Posts

Lieta tādaa, ka esmu iesācējs mapju taisīšanā tāpēc vai var kāds atsaukties kurš ir ar mieru man palīdzēt?(es iedosu .rmf un palugsu ko papildināt manā mapē ja iespējams) nu jā kroč man vaig palīgu gan surf gan ZM mapēm :)

__________________________________________________________________________________________

Atsaucās kas varētu palīdzēt!... LŪUDZU!

:slap: :slap: :slap: :slap: ĻOTI MAZ KO SAPROTU!

Link to comment
Share on other sites

Nū vispār ļoti aizrauj varētu ilgi sēdēt lai tasītu mapītes bet es daudz ko nesaprotu! tadas elementāras lietas :)

un nezinu kur paatrinātāju izrakt kā irocus sametat itka taisu SPAWNU bet nekas nesanak, nemāku ielikt jau gatavu mapi piem dd2 (kko tadu) nu man WNK vaig palīdzību lai viss aizeietu :) ja kāds man to var sniegt PLZ atsaucas!

Link to comment
Share on other sites

Vai Cilvēki Ir akli?

w.gign.lv/forum/index.php?showtopic=12452" target="_blank">Un vēl Te

Protams ka daudzi cilvēki ir akli piem tu un citi jo ta tak ir kā slimība (to var dabūt un piedzimt jau ar to) Bet tu īpaši ... ja nedalec ka man WNK tur dazas finjas neaiziet to topiku izlasit jau es varu tik man kkas neshtīmē tapē vaja lai kads tā rūpīgāk

Ja jau tik kruts parādi kur ir rādīts kā iestūķet mapi kkadu jau esosu! TUR TAS NAV TUR RAKSTĪTS KA NEPATIKS! bet man gribas izmēgināt kā nekā esmu sācis to darīt! DARO TO TIKAI KADAS 2 DIENAS TAPĒ MEKLĒJU PALĪDZĪBU! (gribēju vēl treknrakstā lai tu MrEgo varētu salasīt bet nu AI !) :mIm: :mIm: :mIm: :mIm: :mIm: :mIm: :mIm: :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Nu sorry, Bet nesmu vainīgs, ka Tu nevari neko izlasīt..

:)

un nezinu kur paatrinātāju izrakt kā irocus sametat itka taisu SPAWNU bet nekas nesanak, nemāku ielikt jau gatavu mapi piem dd2 (kko tadu) nu man WNK vaig palīdzību lai viss aizeietu :) ja kāds man to var sniegt PLZ atsaucas!

Pilnībā visu to, ko es ierakstiju bold var tajos divos linkos atrast.. Visiem ar to ir pieticis lai "aizietu" (kā tu saki).. Ja nu tiešām ir kautkas, kas nav tur rakstīts, tad parasti šeit uztaisa topiku, un problēmu apspriež.. Ja Tu gribētu, tu pilnībā visu, vajadzīgo, šeit varētu atrast..

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā visu to, ko es ierakstiju bold var tajos divos linkos atrast.. Visiem ar to ir pieticis lai "aizietu" (kā tu saki).. Ja nu tiešām ir kautkas, kas nav tur rakstīts, tad parasti šeit uztaisa topiku, un problēmu apspriež.. Ja Tu gribētu, tu pilnībā visu, vajadzīgo, šeit varētu atrast..

Da nu ok VNK man neaiziet pats vajadzīgākais kā likt spawnu es iestūkēju to drišņu (žaļu kip spawnu) bet kā atšķirt winu Ts vai CTs to nevaru saprast labi nenācu te dirsties bet WNK man vajag bik parunāt ar tādu cilvēku kas saprot un ir taisijis SURF mapes! :)

(MAN IR PAGAIDAM IESĀKTA BET SPAWNUS NEMĀKU)

HELP.bmp

Link to comment
Share on other sites

:)

(MAN IR PAGAIDAM IESĀKTA BET SPAWNUS NEMĀKU)

k.. Par spawniem

*info_player_deathmatch - Ts

*info_player_start -CTs

Spawnus jātaisa tā, lai viens no otra būtu vismaz 128 unitu attālumā, savādāk cilveki sākot var nomirt

Spawnus jānovieto bišku virs zemes, lai tā zaļā kaka nepieskaras zemei, savādāk nevarēs pakustēties..

Nav tā pati labākā kvalitāte, bet saprast var.. Pats esmu mēginājis pēc tādas tehnikas taisīt.. vis normāl isanāk.. Vnk vaig izmēģināt, cik slīpu/lielu etc..

Man liekas, ka tavi bloki nav pietiekami stāvi, lai dabūtu ātrumu.. ja tu to centīsies dabū ar paatrinājumu effektu, tad tas nu gan nebūtu labi, jo paatrinājumus parasti neliek tieši uz blokiem, bet kautkur gaisā..

Par gaismām ir pie pamācībām..

Debesis taisa ar sky textūru.. Par to arī ir pie pamācībām..

Paatrinājumi un Teleporti ir bāzēti uz aaatrigger klučiem.. Respektīvi - Uztaisi kluci ar aaatrigger textūru, kurā iekrītot vaidzētu teleportēties Crtl+T trigger_teleport

Vietu uz kuru teleportēties - info_target (to var paņemt tur, kur tu izvēlies kādu spawnu taisīt)

Par ieročiem uz zemes ir kādā no pamācībām..

Par paātrinājumiem.. aaatrigger klucis, Crtl+T trigger_push(laikam) speed'u(units/second) un viss.

Edited by MrEgo
Link to comment
Share on other sites

*info_player_deathmatch - Ts

*info_player_start -CTs

Spawnus jātaisa tā, lai viens no otra būtu vismaz 128 unitu attālumā, savādāk cilveki sākot var nomirt

Spawnus jānovieto bišku virs zemes, lai tā zaļā kaka nepieskaras zemei, savādāk nevarēs pakustēties..

Nav tā pati labākā kvalitāte, bet saprast var.. Pats esmu mēginājis pēc tādas tehnikas taisīt.. vis normāl isanāk.. Vnk vaig izmēģināt, cik slīpu/lielu etc..

Man liekas, ka tavi bloki nav pietiekami stāvi, lai dabūtu ātrumu.. ja tu to centīsies dabū ar paatrinājumu effektu, tad tas nu gan nebūtu labi, jo paatrinājumus parasti neliek tieši uz blokiem, bet kautkur gaisā..

Par gaismām ir pie pamācībām..

Debesis taisa ar sky textūru.. Par to arī ir pie pamācībām..

Paatrinājumi un Teleporti ir bāzēti uz aaatrigger klučiem.. Respektīvi - Uztaisi kluci ar aaatrigger textūru, kurā iekrītot vaidzētu teleportēties Crtl+T trigger_teleport

Vietu uz kuru teleportēties - info_target (to var paņemt tur, kur tu izvēlies kādu spawnu taisīt)

Par ieročiem uz zemes ir kādā no pamācībām..

Par paātrinājumiem.. aaatrigger klucis, Crtl+T trigger_push(laikam) speed'u(units/second) un viss.

Ev nu čali šitas jau ir tas ko vēlējos saņemt :D LIELS LIELS TNX es bik palupiju atradu par ierociem uz zemi un arii spawnu sapratu bet to teleportu nezināju TNX esi spelejis surf ski 2 jeb ss2 ? ja jā padomā to vietu kur tu aizlec un tevi nes uz auksu ka tadu uztaisit?

HELP2.bmp

Link to comment
Share on other sites

:D LIELS LIELS TNX es bik palupiju atradu par ierociem uz zemi un arii spawnu sapratu bet to teleportu nezināju TNX esi spelejis surf ski 2 jeb ss2 ? ja jā padomā to vietu kur tu aizlec un tevi nes uz auksu ka tadu uztaisit?

aatrigger kluci uztaisi, Crtl+T pie Class paņem trigger_push (laikam tā saucās) un uzliec lai iet uz augšu, izvēlies speed'u, cik ātri ies..

P.S. Nekopē mapes.. izdomā kautko orģinālu.

Link to comment
Share on other sites

šo te rakstu.

Tikai atceries, ka:

LIELS JUMS PALDIES :) ,BET vai varu PALŪGT neslēgt šo topiku :

1. Ja nu man rodas kādas neskaidrības,

2. Tas var arī citiem iesācējiem noderēt,

3.Nēsmu vēl aptvēris kā taisīt paātrinātājus!

PAĀTRINĀJUMS

Kā īsti noteikt vai tas ko uztaisīsu (paātrinājums) paātrinās pa labi, pa kreisi, uz augšu ,uz priekšu vai uz atpakaļ???? Var izdarīt tā ka uzspež pogu un tad tikai paātrinājums parādās?

Atverams JAIL

(līdzīgi kā jb mapēs)

Nu kā īzsti jātaisa tas jail lai atveras vaļā ar pogas nospiešanu, vai ir iespējams tā ka ar divām pogām var darīt 1 lietu piem 1 poga spawnā pie Ts un otra Cts vai var izdarīt tā ka nospiezot 1 no tām (nejau reizē bet nu tā lai abas darbojas) šinī gadījumā atverās JAIL ???

IEROCIS

Kroč tāda figņa nevis ak-47 , m4a1,glock vai usp bet tāda kā gaļene kas piestiprināta pie zemes, kustās tik stobrs un vina nav jāpārlāde! ( nu cmon neliekat tā stāstīt tak esat kkadā mapē redzējuši)

HELP6.bmp

Link to comment
Share on other sites

Ar paātrinājumiem tu domā to, ka tevi kaut kur aizstumj? Ja jā, tad tas ir trigger_push. Virzienu var norādīt labajā pusē vai arī pie "Pitch Yaw Roll".

Lai parādītos pēc pogas uzspiešanas, pie karogiem (flags) ieķeksē "Start off". Pēc tam uztaisi pogu un tās "target" lauciņā norādi sava trigger_push vārdu lauciņā "name"

Par to jail - pameklē pamācību "kā atvērt durvis ar pogu". Pie pamācībām jābūt. Ja nav, paskaties vecākos postos.

Isumā - func_door un func_button.

Ložmetēja pamācība by nelietis.

Link to comment
Share on other sites

Lai parādītos pēc pogas uzspiešanas, pie karogiem (flags) ieķeksē "Start off". Pēc tam uztaisi pogu un tās "target" lauciņā norādi sava trigger_push vārdu lauciņā "name"

Par to jail - pameklē pamācību "kā atvērt durvis ar pogu". Pie pamācībām jābūt. Ja nav, paskaties vecākos postos.

Isumā - func_door un func_button.

Ložmetēja pamācība by nelietis.

ēm ja drīks tā prasī tu pats nodarbojies ar surf mapju taisīšanu izstās ka daudz zini ;) ...

Link to comment
Share on other sites

;) ...

Es nodarbojos ar karšu taisīšanu kā tādu. Vairāk specializējos KreedZ karšu taisīšanā, bet varu uztaisīt arī surf_ un citu nestandarta veidu (modu) kartes.

Nesāksim tagad offtopiku. Tev izdevās izveidot to trigger_push un pārējās lietas?

Link to comment
Share on other sites

Nesāksim tagad offtopiku. Tev izdevās izveidot to trigger_push un pārējās lietas?

labi :)

- nu ar to triggerpush ir kā ir... bet es saku taisit pakāpeniski bet galigi nesanak sataisit tā kā vidaka (pasties augstāk 1 čalism man arī bik palīdzēja un iedeva arī vidaku) man sanāk tās rampas izbīdītas piem ja tu surfosi tad aizkersies un vēl kad gribas izmeginat met erroru! :( tātad REĀLI līdz trigger push kāds gabaliņš :( tāpēc pats svarīgākais ir vispār uzmontēt karti uz papīra jo tak kadi tik surf mapi nava ito nevienam vienādas negribēsies! :( un kā jāliek tie huinjas consulē tādi ir plugini SURF modiem bet ja viens pats pie newgame grib uzspelet da kaut ar botiem kas jāliek vai jāraksta? Nu tas lai mapīti izmēginātu! :) Ceru ka mācēsi palīdzēt :)!!!

to erroru palupī screenā ja intresē!

HELP7.bmp

Link to comment
Share on other sites

:)

- nu ar to triggerpush ir kā ir... bet es saku taisit pakāpeniski bet galigi nesanak sataisit tā kā vidaka (pasties augstāk 1 čalism man arī bik palīdzēja un iedeva arī vidaku) man sanāk tās rampas izbīdītas piem ja tu surfosi tad aizkersies un vēl kad gribas izmeginat met erroru! :( tātad REĀLI līdz trigger push kāds gabaliņš :( tāpēc pats svarīgākais ir vispār uzmontēt karti uz papīra jo tak kadi tik surf mapi nava ito nevienam vienādas negribēsies! :( un kā jāliek tie huinjas consulē tādi ir plugini SURF modiem bet ja viens pats pie newgame grib uzspelet da kaut ar botiem kas jāliek vai jāraksta? Nu tas lai mapīti izmēginātu! :) Ceru ka mācēsi palīdzēt :)!!!

to erroru palupī screenā ja intresē!

Aizmirsu pajautāt kā pielikt tā lai rāda cik units lieli bloki?

Link to comment
Share on other sites

http://pastebin.com/aBpCsZwH

Tev karte pieskaras vai ir pārāk tuvu režģa malām. Nedaudz samazini kartes izmērus. No malām atstāj kādus ~100-200 unitus un pamēģini vēlreiz.

nospied [ALT] + [P] un paskaties, vai nav nevienas kļūdas.

Tajā sarakstā atrodi visus entity un solid'us, kuriem ir

Error: Entity xxx, Brush xxx, Side x: has a coplanar plane at (xxxx, yyyy, zzzz), texture (textūras nosaukums)

Izdzēs viņus un uztaisi pa jaunu. Kaut ko tu dari nepareizi, neizmanto vertex tool. Priekš surf mapēm vari iztikt ar clip tool.

P.s.

Lai atrastu entity vai solid pēc numura, ej uz "Map" -> "Go to brush number" vai [ctrl] + [shift] + [G]

Link to comment
Share on other sites

nospied [ALT] + [P] un paskaties, vai nav nevienas kļūdas.

Tajā sarakstā atrodi visus entity un solid'us, kuriem ir

Error: Entity xxx, Brush xxx, Side x: has a coplanar plane at (xxxx, yyyy, zzzz), texture (textūras nosaukums)

Izdzēs viņus un uztaisi pa jaunu. Kaut ko tu dari nepareizi, neizmanto vertex tool. Priekš surf mapēm vari iztikt ar clip tool.

P.s.

Lai atrastu entity vai solid pēc numura, ej uz "Map" -> "Go to brush number" vai [ctrl] + [shift] + [G]

Paldies! :)

kā taisīt tumšu vietu piem mapē kādu tumšu stūri kur ar nightvison vai piem kaktu kkadu rat mapes tipā vai vnk izskaidāmu lampu kā taisiīt NU kroč kā taisīt lampu ko var izšķaidīt ar lodēm (manuprāt uztaisi pie old stuf kkadu lampu un uztaisi winu tā lai vina ir light vai light spot nezinu un uzliec damage) nu vai nazi tas tak poh :D! un kā uztaisīt parastu tumsu?

Link to comment
Share on other sites

kā uztaisīt jaunus skinus es savu izstabu gribu tasīt kā de rats bet kā uztaisīt tā lai ir skini atbilsotsi :? ??? un pa tiem paatrinājumiem vari screenā nodemonstrēt kā īzsti jātaisa tie virzieni man nedalec :(:D

Edited by renards
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...