Jump to content
GIGN Forum

Ko Vari Pastāstīt Par Hd4870 Pcie Vga ?


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

Tākā man pašām ir ATI HD 4850 512mb 256 bit, tād karte uz urā, spēlēs var spēlēt uz max, ka pieņemsim GRID aax16, bet ati HD 4870 vienu brīdi bija spēcīgāka video karte tirgu pirms atkal iznaca jaunie g-force un ati.. Proti pirms 2.5 gadiem tā bija labākā karte.

Tākā njem ciet tikai baigi max MB ? wtf !! parasti tak nāk 512 mb vai 1gb

Link to comment
Share on other sites

Tākā njem ciet tikai baigi max MB ? wtf !! parasti tak nāk 512 mb vai 1gb

jajaa pērc tik 'tas gb kartes neskatoties, un nesapratisi nafig tev tā jaunā uuber mega krutā gb karte nesūda neiet.. un beigas izrādīsies 64bitu :D

par elektribu po, pie mana rēķina 2ls neko daudz neizsaka, un nedomāju ka tā karte tik daudz ēd ..

384mb /256 bitu, čalis kas pardod teica ka tā esot krutāka kā tāda pati ar 512mb, es gan šai infai vēl neesmu atradis apstiprinājumu bet domāju ka arī nevajadzēs..

ps chiky, par mb skaitu nav jābrīnas, bitiem arī ir īpatnības itkā visur smuki x2 iet -> 64 128 256.. taču pa vidu ir 192bitu kartes..

ediit, lol kkads foruma phails :D

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

:D

par elektribu po, pie mana rēķina 2ls neko daudz neizsaka, un nedomāju ka tā karte tik daudz ēd ..

384mb /256 bitu, čalis kas pardod teica ka tā esot krutāka kā tāda pati ar 512mb, es gan šai infai vēl neesmu atradis apstiprinājumu bet domāju ka arī nevajadzēs..

ps chiky, par mb skaitu nav jābrīnas, bitiem arī ir īpatnības itkā visur smuki x2 iet -> 64 128 256.. taču pa vidu ir 192bitu kartes..

ediit, lol kkads foruma phails :D

Tur jau tā lieta kad zinu kad MB galigi ir pohujs,, Jo bitos ir spēks, kā ari kāda vinam ir modulus GDDR3 vai GDDR5, jo zbis butu ja tā karte būtu ar GDDR5 atbalstu un 256 bitiem, tad tiesam tā karte būtu labāka ko var dabūt, jo cik forumos lasiju ja tev ir karte ar gddr5 128 bitiem = bezmazvai ja tev butu 256 biti, tādad ja tev ir karte gddr5 ar 256 biti tas tuvu ir kautkādiem 300 bitiem pāri..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...