Jump to content
GIGN Forum

Acc By Znt


ZnT
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi gignieši un pārējie, kas šo lasa.

Tātad tagad es mēģināšu iegūt acc, es neko daudz neprasīšu. Bet nez ko domās citi.

Tātad mani sauc Zintis Megnis, man 16gadi. Bet neuztraucaties par gadiem, toties galva uz pleciem man ir. Un sūd** nekad neesmu varījis. Un nemaz nedomāju to darīt. Dzīvoju es Dobelē, kadreiz dzīvoju Liepaja. Bet nu tas jau ir cits stāsts. Tagad tur neizplūdīšu sīkumos, bet nodarbojos ar sportu un tas ir basketbols. Gignā jau spēlēju sen. Gari te neko nerakstīšu, ķeršos uzreiz pie lietas, es velētos pašlaik tikai divas komandas dabūt un tās ir xkick un xslay/slap.

Serverī parasti esmu pa dienu, vakarā arī esmu sastopams. Bet nu retu reizi arī pa naktīm.

Tātad mani rekomendē GooD MeN`s un dyversant. Manu aktivitāti arī var vērot nosūdzētajos čīteros, bet daudzus arī neesmu reportējis, jo ātri iziet ārā.

Stati, pirms regnika

stati, ar regniku.

Regniks arī ir! :thumbsup:

Ar cienu ZnT !

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

Dodu rec, jo pats jau kādu 2 mēnesi neēsmu spēlējis war3, jo reti kad tieku tagad uzspelēt. Nu, bet stati ir vāji,jo 9lvl var sakačāt pa 2-3 dienām, bet 6-7 lvl vispār pa 1 dienu 4 charčeriem var savākt. ;) Atpazīt čiterus noteikti prot.

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...