Jump to content
GIGN Forum

Vajag Mazu Palīdzību Fizikā.


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, man nepieciešama maza palīdzība fizikā. Lūdzu kuri ir gudrāki fizikā pārbaudiet pirmo lapu vai tabula ir pareizi! ( a,m/s2). Otrā lappusē 1,2 uzdevumu man tikai vajadzētu un tas būtu arī viss. Uzdevumums skatīt bildē! (Ceru uz atsaucību) Es nebiju dažas dienas skolā un vienkārši vēl šo vielu nezinu, tadēļ vienkārši šeit jautaju palīdzību.

65114u8f1a2cgyhpfyo.jpg

7kh22d0mk1t10yg62neb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mērījumi toč "superprecīzi" :D :D Tu tos rezultātus uz dullo uzrakstīji?

Starp citu, sāc ar to, ka ievēro mērvienības :D Ja a=[m/s^2] tad l=80 cm=0.8m, un tā visur.

P.S. a būtu jāsanāk aptuveni 9,8 m/s^2

Edited by MissEwy
Link to comment
Share on other sites

1) jā, mērījumi sucks.

2) 9,8 m/s^2 ir brīvās krišanas paātrinājums un diez vai pa reni ripojoša lodīte ņemot vērā leņķisko paātrinājumu, berzi un citus fiziskos faktorus sasniegs tādu pašu ciparu kā krītot...

3) Kāda ir paātrinājuma formula? Ja jau ņemam m/s^2, tātad 0,8 (fizikā attālumu mēra metros) / 1,8^2, man sanāk 0,24 m/s^2 , ne tā?

Link to comment
Share on other sites

2) 9,8 m/s^2 ir brīvās krišanas paātrinājums un diez vai pa reni ripojoša lodīte ņemot vērā leņķisko paātrinājumu, berzi un citus fiziskos faktorus sasniegs tādu pašu ciparu kā krītot...

3) Kāda ir paātrinājuma formula? Ja jau ņemam m/s^2, tātad 0,8 (fizikā attālumu mēra metros) / 1,8^2, man sanāk 0,24 m/s^2 , ne tā?

1) zinu!

2).

3) a=2l/t^2 , pag, pēc formulas nemot man sanāk 0.48 m/s^2 vai tad tā nav ? !!

Link to comment
Share on other sites

kaut kas elementāri līdzīgs ir bijis. Vieglāk paātrinājumu noteikt no dinamikas : a=g sin a, jeb

a= gh/l, kur h augstums virs renes augstums virs galda, bet l renes garums. viss atkarīgs, kā tu noliec to reni. No šitā izriet, ka mērot ar roku, labāk liec lēzenāk, lai intervāls garāks. Protams šito neizmanto, bet vismaz vari rezultātus aptuveni salīdzināt :D

Vispār tur tik elemntāra skaitļošana.

gege , bet darbs labs - ņemam galvenais garumu centimetros :D

paātrinājums virs 100m/s^2 ; jāiztur 10 g spēks :D nē nu ok, nestridēšos.

Edited by Crasher789
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...