Jump to content
GIGN Forum

Mazs Un Pūkais


Chiky
 Share

Recommended Posts

Zirnekļi ir sērijveida slepkavas. Katrs uzaustais tīkls ir paredzēts kāda nevainīga upura nogalināšanai.

Pinky, vai Hitlers tev arī nes laimi? Vai tu nenogalinātu Hitleru/Staļinu, ja tev būtu tāda iespēja? Ko, a? Nacists esi?

Nogalini zirnekli - cīnies pret posmkāju genocīdu!

Link to comment
Share on other sites

Gudri teikts :D

Pinky, vai Hitlers tev arī nes laimi? Vai tu nenogalinātu Hitleru/Staļinu, ja tev būtu tāda iespēja? Ko, a? Nacists esi?

Nogalini zirnekli - cīnies pret posmkāju genocīdu!

Link to comment
Share on other sites

Zirnekļi manī izraisa vieglu paniku. Ja kādu pūkaino mājās pamanu, tad to nogalinu pēc iespējas drošākā veidā(piemēram, ar medicīnas enciklopēdiju, kas ir ķieģeļa svarā). Vasarās besī, ka tie sukas visur ir saauduši savus jebanos tīklus, un bieži vien sanāk pa tiem nobraukt ar savu seju.

Bērnībā itkā nebija tik ļoti bail no zirnekļiem. Viens resns un pūkains pat dzīvoja zem manas gultas un es viņam devu vārdu - Sergejs.

Link to comment
Share on other sites

Pinky, vai Hitlers tev arī nes laimi? Vai tu nenogalinātu Hitleru/Staļinu, ja tev būtu tāda iespēja? Ko, a? Nacists esi?

Nogalini zirnekli - cīnies pret posmkāju genocīdu!

Nejauc instiktus ar pajoļiniem , kuriem ir sapista racionālā domāšana.

Link to comment
Share on other sites

interesanti, manliekas mani vakar vakarā apciemoja ļoti līdzīgs, ja ne tāda paša paskata un lieluma zirneklis. sēdēju pie datora un šis pa sienu rāpoja. paņēmu ar pinceti šo un izlidināju pa logu, viņš izskatījās neapmierināts un ielīda sienas spraugā.

Link to comment
Share on other sites

Bērnībā itkā nebija tik ļoti bail no zirnekļiem. Viens resns un pūkains pat dzīvoja zem manas gultas un es viņam devu vārdu - Sergejs.

Tas jau ir dienas teksta vērts teikums.

P.S Besī arā parasti no rīta pamodies un viens tāds makans rāpo pa tevi.

Link to comment
Share on other sites

Bērnībā itkā nebija tik ļoti bail no zirnekļiem. Viens resns un pūkains pat dzīvoja zem manas gultas un es viņam devu vārdu - Sergejs.

lmfao bļāā, ja es tagad sāktu dot vārdu katram zirneklim ko es atrodu aiz kamīna, tad tur mazs ciemats varētu izveidoties :D

p.s SERGEJS x)

Link to comment
Share on other sites

Nu vai zini, nakoso mega zirnekli sagaidisu ar linealu rokas lai kad nositu uzreiz nomeru. Taja bridi kad nositu nedomaju par vina nomerisanu bet atrak izlidinasanu ara.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Bailes un trauksmes sajūta ir evolūcijas ceļā iegūts instinkts un vēlme zirnekli sakapāt/sadedzināt sārtā ir pilnīgi normāla parādība. :)

Savukārt par racionālo domāšanu varētu pastrīdēties. Slepkavības un genocīds kā reiz var būt pilnīgi racionāls.

Link to comment
Share on other sites

Man šitāds tarantulis uz balkona bija ieperinājies...

Par sišanu nost es viņu nesitu. Lai jau dzīvo, + vēl istabā ja kāda muša bija nositu un iznesu viņam iemetu tīklā...

Bet vārdu gan nebiju iedevis :D

Bet vienu dienu uzpūta lielāks vējš un manu zirnekli aizpūta projām :(

Tagad viņš dzīvojas zemā laternā pie mana balkona! :)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...