Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

Mani fascinē cik ļoti Dotas speletaji megina izradit, ka LoL smird pec suda.

Kaut ka nedzird LoL speletajus konstanti raudam par to, ka LoL ir labaks to un to iemeslu dēļ.

Kadreiz ta bija ar Hon, tagad Dota, visi tik ļoti butthurt. :)

Es nesaku, ka viens ir labaks par otru, starpcitu. Vienkarsi interesanti, cik jelly visi uz LoL ir.

Lidzigi ar WoW patiesiba bija.

Link to comment
Share on other sites

neskaitot mani, heitojot ideju zādzības, neesmu redzējis,ka dotas spēlmaņi baigi nīstu lolu. protams visur ir izņēmumi, bet nu tik daudz ar viņu nav. hon komūns gan diezgan krasi heiito abas spēles un lolā vienkārši ir viens vārds vārdnīcā report!

Link to comment
Share on other sites

nu bomari spele lol visi parejie DOTU, un protams Dotas UI ir tūkstots reizes labāks un patīkamāks spēlēšanai, lai gan neesmu spēlējis LoL (tik cik youtube 1 video redzēju) hahahahahahaha

tu esi gudrs cilvēks, lol. not. fucking kha'zix

Edited by m3rsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wtf are you talking about lol UI nestāv klāt dotas, sc2 UI būtu līdzīgāks klasiskajai dotai.

Tu neesi spēlējis classic dota, lol ui ir daudz līdzīgāks un saprotamāks. Dota man liekās labāka, jo esmu classic dota uz war3 spēlējis ļoti daudz, ja esi bijis lv kaut cik normāls spēlētājs varbūt atcerēsies Reinix/CoilnovaImpale, tas esmu es. Protams SC2 ui ir līdzīgs oriģinālās dotas ui, jo sc2 un war3 veido viena firma un viņas ir balstītas uz līdzīgiem principiem.

Link to comment
Share on other sites

bende, ja cilvēkam iedotu spēlēt gan dotu, gan lolu, tad lols viņam, manuprāt, labāk patiks, jo lols ir noob friendly.

Un creative, es tev pilnībā piekrītu, bulletam tiešām vajadzētu paklusēt, viņš tak nemākulis. Nav spēlējis "classic" dotu. Viņš tak nekad nav viņu VISPĀR NEVER AND EVER spēlējis. mademyday. WOA, viena firma, you say? tu vēl man gribēsi iestāstīt, ka dota2 veidošānā piedalās pats icefrog. :o

Link to comment
Share on other sites

tici man esmu spēlējis classic pietiekoši daudz. Tieši tāpēc ar salīdzināju sc2 ui ar war3 ui, jo tie ir tikpat kā vienādi atšķirībā no tevis minētā lol ui. lol ui tagad ir līdzīgāks dota2 ui, nekā klasikai. Un ame piedalās gan, ja tas nebija sarkasms. :D

Link to comment
Share on other sites

tici man esmu spēlējis classic pietiekoši daudz. Tieši tāpēc ar salīdzināju sc2 ui ar war3 ui, jo tie ir tikpat kā vienādi atšķirībā no tevis minētā lol ui. lol ui tagad ir līdzīgāks dota2 ui, nekā klasikai. Un ame piedalās gan, ja tas nebija sarkasms. :D

lol nav tik traki izpušķots, kartē nav kkādi milzīgi trijstūri, bet nu tagad pēc 3. spēles jau sāku pierast UI. Laigan IceFrog padarīja dotu populāru, viņš nav tās oriģinālais veidotājs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...