Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

Meh. Komandu delay nebija sūdīgā laptopa vaina, jo arī uz normāla PC tas pats sūds.

Laikam jau kādu nedēļu paspēlējot pierod, bet sākumā super kaitinoši. Nezinu, kāpēc tika izdarīts tāds decision, lai to paturētu spēlēt, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

Meh. Komandu delay nebija sūdīgā laptopa vaina, jo arī uz normāla PC tas pats sūds.

Laikam jau kādu nedēļu paspēlējot pierod, bet sākumā super kaitinoši. Nezinu, kāpēc tika izdarīts tāds decision, lai to paturētu spēlēt, bet nu...

tu laikam joko?

Link to comment
Share on other sites

ar delayu tu domā ko? to, ka visam ir animācija, citiem spelliem pat līdz 0,5 sec? to, ka lai čars apgrieztos vajag normālu apgriezienu nevis teleportējoties apgriežas pa 180 grādiem? to, ka katram autoattackam ir savs projectile speeds un izsitiens? tas viss ir saglabāts tāpēc, ka tā ir dota. Viss ir maksimāli ņemts no pirmās dotas, tāds ir mērķis, lai neapdirstu vecos dotas spēlētājus.

Link to comment
Share on other sites

ar delayu tu domā ko? to, ka visam ir animācija, citiem spelliem pat līdz 0,5 sec? to, ka lai čars apgrieztos vajag normālu apgriezienu nevis teleportējoties apgriežas pa 180 grādiem? to, ka katram autoattackam ir savs projectile speeds un izsitiens? tas viss ir saglabāts tāpēc, ka tā ir dota. Viss ir maksimāli ņemts no pirmās dotas, tāds ir mērķis, lai neapdirstu vecos dotas spēlētājus.

Tieši tā. Gandrīz.

Es runāju par to kā čari veic apgriezienus ap savu asi. Tas par skiliem ir tikai saprotami, nākot no citām MOBA žanra spēlēm.

Pirms nestabili cilvēki kā Gludais sāk raudāt un bļaut uzbraucienus, varu teikt, ka es saprotu, kāpēc tāds sūds ir ielikts spēlē un es nedomāju, ka tas ir bugs vai vienkārši kaut kas sapisies, ko Valve nebūtu pamanījuši, taču man personīgi ir pie pakaļas par bitter old vets un viņu 'senās Ēģiptes spēles' elementu dizainu.

Once again, es saprotu, kāpēc tas, ko es saucu par delay ir spēlē, taču man personīgi tas nepatīk, jo tiek radīta ilūzija, ka viss notiek lēni un zūd 100%'iga kontrole pār savu čaru.

Un hwan, ja tu to no LoLa nākot nejūti, tad nu wtf. :)

Link to comment
Share on other sites

jā, jo tavs delay description ir tik detalizēts, ka man vienkārši nebija citu variantu, kā saprast, ka tu runā par gameplay, nevis par settingiem...

un runājot par manu "uzbraucienu", izlasi arī pats savas atbildes

inb4 funny reply.

p.s tā jau arī ir viena no atšķirībām, lai katrs random noobs nevarētu last hitot, bet lai būtu jātrenē timings, nerunājot par tiem skilliem ar delay.

laipni aicināts īstajā MOBAā.

p.s ja gribi, tad varam kādu dienu saspēlēt (padalīšos ar padomiem)

Link to comment
Share on other sites

laipni aicināts īstajā MOBAā.

Ar praktiski permanentām Immunity, staniem uz 5 sekundēm, teleortāciju pa visu karti ar 20 sekunžu kūldaunu. Vārdu sakot - viens liels bardaks. Es jau neteikšu ka pati spēle ir slikta, bet LoLs ir "produmanāks".

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par kopējo bardaku manā skatījumā. Katrs var kļūt neredzams, katrs var negaidīti teleportēties pa kilometru, katrs var tevi nostanot. Tu nezini ko gaidīt, un viss geimplays iet tieši uz to brīdi, kad tev kāds no sazinkurienes uzklūp un iznes pa sekundi.

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par kopējo bardaku manā skatījumā. Katrs var kļūt neredzams, katrs var negaidīti teleportēties pa kilometru, katrs var tevi nostanot. Tu nezini ko gaidīt, un viss geimplays iet tieši uz to brīdi, kad tev kāds no sazinkurienes uzklūp un iznes pa sekundi.

Buy wards, use minimap, LOL.

Link to comment
Share on other sites

sākumā pēc lola viss liekas tur op, bet i shit you not, ar katru nākamo izspēlēto spēli tas viss liekas ar vien balancētāks, un ar katru izspēlēto spēli tu arvien labāk redzi iemeslus, kapēc ir tādi "op" itemi un kapēc ir tādi "op" skilli. Laigan man daļēji nepatīk dotā tas, ka tur ir daudz lielāks uzsvars uz offense nekā uz defense, tā in general.

also, tur visi hero ir viable, nav tā kā lolā, kaut kādi op shit tryndamere un heimerdingeri, kurus, ja kāds picko, tad pārējā komanda nopūšās.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...