Jump to content
GIGN Forum

Devils!


meniks
 Share

Recommended Posts

Atkaartoshos, bet, vienvaardu sakot, stipri gruutaak savaakt balsis uz atspeeleetu karti nekaa uz mazspeeleetu.

tu gribeeji teikt laikam , ka vieglaak savaakt balsis uz daudz speeleetu mapi, nekaa uz maz speeleetu mapi smile.gif

cik esmu ieveerojis, tad DeviL ir frageris (busj devil biggrin.gif ) bet vinjsh ne tikai speelee dd2, aztec, nuke vai inferno , bet arii visas citas kartes, un iipashi nepukst. Taakaa viss ir shtokos...

to meniks - tu esi forsh, normaali saprotosh, ar normaalu uztveri jaunietis... tikai tev piemiit viens netikums - vinjam ir TAS, bet tev nav - taatad - vinjam ar nedriikst buut TAS biggrin.gif neapvainojies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tu gribeeji teikt laikam , ka vieglaak savaakt balsis uz daudz speeleetu mapi, nekaa uz maz speeleetu mapi smile.gif

Gribeeju teikt, ka taa ir shobriid un vajadzeetu otraadi smile.gif Ka jo vairaak karte speeleeta, jo vairaak balsis vajag, lai caur voti nomainiitu. Un jo retaak speeleeta, jo mazaak balsis vaig. Protams, ne mazaak kaa 50% no nobalsojushajiem.

Link to comment
Share on other sites

to meniks - tu esi forsh, normaali saprotosh, ar normaalu uztveri jaunietis... tikai tev piemiit viens netikums - vinjam ir TAS, bet tev nav - taatad - vinjam ar nedriikst buut TAS biggrin.gif neapvainojies smile.gif

varbūt iekšējā zeapziņā tā ir, bet es rakstu sūdzību varbūt ne tik ļoti par pašu devilu, bet par to ka kā uzliekas kada ne tik populāra karte gandrīz vienmēr atrodas kāds, kas viņu nomainīs un kādu dd2, aztec, nuke utt sad.gif

ā, un Silveram ideja laba thumbsup.gif

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

Ja tauta gribētu spelēt piranezi nevis nuke, viņi spiestu pogu 2 ... ja jau tā sanācis, ka LIELAKĀ daļa( ap 70% spēlētāju) nevelas turpināt spēt šo karti, ir vien jasamierinās.

Pie mums ir demokrātija, kuru vada komunists worm's!

btw - tagat es kartes mainu skatoties uz votemap listi - redzu, ka aiz piranezi nākamā par kuru tauta varētu sabalsot ir de_cbble , liekam vote.... utt. Zinu daļēji es uzspiežu savu gaumi, bet nu tā tas ir - es esmu pārāk stilīgs !

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Tas vairakus kuri nobalso biezi vien ir tie - piedod man .....(nevelos nevienu aizvainot tadelj atstashu daudzpunktus), kuri tiko sakushu spelet cs un ka jau visiem pasha sakuma ( sakot spelet cs) patik dd2, aztec, utt.

luuk sheit, es tev patieshaam nepiekriitu, nedomaaju ka gigna spelee tika daud njuubu, it iipashi pa dienu, vairaakums ir normaalu speeleetaaju! skatoties no taadas situaaciijas, ja tu visu dienu noseedi pie cs, diez gan logjiski, ka tev apniik speleet dd2 pa piektai reizei, bet ja es ienaaku cs uz speelet uz 1-2stundaam, man vienkaarshi organisms prasa uzspeelet kaut kaadu normaalu karti, neviss survaiveru vai kaut ko tamlidziigu!

Link to comment
Share on other sites

kapeeec jums visiem nepatiik defoltaas mapes aka d2 aztec nuke???? blink.gif

aa un par deviL, labi vinsh uzliek vote, ja cilveekiem Tik joti patiktu taas juusu piemineetaas "mazspeletaas nepopulaaraas" mapes vini spiestu 2 nevis 1...

So kada jega mainit mapcycle ja cilveekiem neiipashi patiik spelet taas mapes? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

kapeeec jums visiem nepatiik defoltaas mapes aka d2 aztec nuke???? blink.gif

aa un par deviL, labi vinsh uzliek vote, ja cilveekiem Tik joti patiktu taas juusu piemineetaas "mazspeletaas nepopulaaraas" mapes vini spiestu 2 nevis 1...

So kada jega mainit mapcycle ja cilveekiem neiipashi patiik spelet taas mapes? confused.gif

1) Survivor, Piranesi, Vertigo - taas arii ir deafaultaas mapes.

2)Par mapcycle mainju neviens nerunaa

Jaa un vispaar ceru ieraudziit silvera ieteikumu darbiibaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

luuk sheit, es tev patieshaam nepiekriitu, nedomaaju ka gigna spelee tika daud njuubu, it iipashi pa dienu, vairaakums ir normaalu speeleetaaju! skatoties no taadas situaaciijas, ja tu visu dienu noseedi pie cs, diez gan logjiski, ka tev apniik speleet dd2 pa piektai reizei, bet ja es ienaaku cs uz speelet uz 1-2stundaam, man vienkaarshi organisms prasa uzspeelet kaut kaadu normaalu karti, neviss survaiveru vai kaut ko tamlidziigu!

iegriezies biezak, un tad redzesim vai tur vienmer ir tie pro playeri, ka tu apgalvo shades.gif

Link to comment
Share on other sites

iegriezies biezak, un tad redzesim vai tur vienmer ir tie pro playeri, ka tu apgalvo shades.gif

nez, kuraa vietaa tu redzeeji, ka es buutu izmantojis vaardu pro playeri ?

Link to comment
Share on other sites

nu ja nebuutu vote, zinu vairaakus kas dara kaa es, ja tiek speleeta kaut kaada tizla mapa, vienk eju kaut ko citu dariit liidz nomainas karte, protams ir apniciigi speleet tos dd2, nuke, inferno bet, vinjas tiek speeleetas tapee ka ir chempos, nedomaaju, ka vinjas tiktu speeleetas, ja taas neskaitiitos standarta kartes, anyway tajaas jau vajag treneeties nevis kaut kaada cs_havana, vai cs_backaley utt smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...