Jump to content
GIGN Forum

Admina Access


Recommended Posts

Tātad, īsuma cik esmu pamanijis tad serverim ir problemas ar aktīviem un pieredzējušiem administrātoriem.

Es patiešām vēlētos palīdzēt, kaut vai uz pārbaudes laiku.

Jā, es serveri esmu jauns, bet ja kāds atceras veco nG, tad es biju CS:S servera admininistrātors (Madness, laikam bija mans niks tad), graiziju kopā ar tadiem čaļiem ka fuzzy, obi, naktselfs un kas tur vēl nebija.

Šobrid gign ir vienīgais sakarīgais serveris Latvijā, tāpēc ari esmu sacis kapat te.

Godīgi sakot, jums nav neviena laba iemesla man piešķirt acc, bet worth a try tā vai tā, neko jau nezaudēšu tāpat.

vajadzīgas komandas ir slay/chat/swap/kick vote un ban var iztikt sākuma, bet swaps patiešam ir nepieciešams, jo valda tāds disbalans serveri, un slay - domāju, ka tur vispār nav ko skaidrot tīri misijas nepildīšana, tas pats atiecas uz xchat.

Vēlreiz, būtu priecīgs palīdzēt, un ja kads oldschools vel graiza CS:S tad padodat ziņu,

Maddn aka Madness aka Cryface.

Link to comment
Share on other sites

pirmo reizi tevi redzu. + kur tev uzrakstīts tas, kam jāparādās pieteikumā? :/

Edit: onlinetime - 5h. r u kiddin' meh? + atrodi vismaz īsto sadaļu, kur postot.

Edited by c0l.-
Link to comment
Share on other sites

Njaa loti daudzsoloshi, pat neesi papulejies serveri kau 10 stundas nospelet lai prasitu acc..

Izskatas ka vareesi graiziit css vien bez tiesibam :D

Nu tagad es nedomaju ka css serverim butu problemas ar aktiviem un pieredzejusiem adminiem..

Un plus veel neistaja vieta iemeti pieteikumu..

Link to comment
Share on other sites

Das Pērle! :superlol:

1. Slinkums pat paskatīties, kurā foruma sadaļā jāposto

2. 5h onlainā un kaut kas ir konstatēts!

3. Tiešām pirmo reizi redzu!

Un tavs pesimisms rakstot pieteikumu, ka tu jau tāpat neko nevari zaudēt ir tik tiešām pamatots - neko jau tu nezaudēji un vienīgais, ko tur piebilst - neieguvi arī!

Link to comment
Share on other sites

dažais neskaidrības kliedēšu,

pirmkārt jebkurā regulārā foruma pieteikšanas par administrātoru butu zem konkrētās spēles, taka nebija, es pat nemeklēju cepu uzreiz iekšā.

īsuma skaidrs, paldies ka vispār veltījāt laiku un izlasijāt.

Runājot par problēmām, ja es redzu administrātorus ar 2:9 KD un tad viņš ieiet specos, lai tiktu easy side (CT @ aztec), tad domāju, ka tās pavisam noteikti ir problēmas.

P.S. droši varat vērt ciet.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Pff, ko tu cepies ? Adminam slikti rezultāti nevar būt ? :sparta: Par to pāriešanu pie "stiprākajiem" ir tīra teorija, jo ja tu esi noobs, tad tu paliksi noobs arī otrā komandā! Man piemēram drausmīgi riebjas spēlēt pie CT iekš de_dust2, kas man defaultā riebjas spēlēt!

P.S.

Nevis bliezt attiecīgās spēles sadaļā, bet palasīt vairāk forumu - "Tiesības uz GIGN serveriem"

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...