Jump to content
GIGN Forum

Upgrade


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

samuray, sveiks!

rakstu vēstuli tev te. vai vari lūdzu uzlikt imunitāti iekš cs.gign.lv JO:

1) traucē pārmešana no kamandas uz komandu

2) traucē savi spēlētāji, dēļ kuriem palieku vai bez hp, jo ir pielīduši priekš vai vienkārši stāv uz vietas, kad vislabākais būtu riktīgi ātri skriet (stāv priekšā vietā, kur ir vienīgā ieeja/izeja), nevis līst kansolē, lai ierakstītu xslap "samuray".

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

rakstu vēstuli tev te. vai vari lūdzu uzlikt imunitāti iekš cs.gign.lv JO:

1) traucē pārmešana no kamandas uz komandu

2) traucē savi spēlētāji, dēļ kuriem palieku vai bez hp, jo ir pielīduši priekš vai vienkārši stāv uz vietas, kad vislabākais būtu riktīgi ātri skriet (stāv priekšā vietā, kur ir vienīgā ieeja/izeja), nevis līst kansolē, lai ierakstītu xslap "samuray".

uzbindo xpoint xslap uz jebkuras pogas un slapo, kuru gribi.

Link to comment
Share on other sites

kapteini acīm redzamais! tu domā, ka tas ir viegli izdarāms, ja uz peles ir 3 pogas? vai man pa klaviatūru meklēt, kur esmu uzbindojis?

viegli tas protams ir, bet tad man būs jāatsakās no walk, attack vai attack2 funkcijām.

Link to comment
Share on other sites

pareizi, jo kaut kas iekš servera stāstija tikai neviena no tām versijām nestrādāja. Offtopiks.

bind "POGA" "xpoint xslap $name 10"

var arī bez tā 10, tas norāda, cik hp noņems...

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, diezgan nepārliecinoši iemesli, lai prasītu imunitāti. Vairāk izskatās pēc "vienkārši vajag un viss" principa.

Jebkurā gadījumā, kā pret adminu pretenziju nav, agrāk ir arī izpalīdzējis, tādēļ pilnīgi nekādu problēmu, ja šis pārtaps par zilo.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā, kā pret adminu pretenziju nav, agrāk ir arī izpalīdzējis, tādēļ pilnīgi nekādu problēmu, ja šis pārtaps par zilo.

kādam būtu jābūt iemeslam, lai prasītu imunitāti, ja ne citu spēlētāju traucēšana spēlēt? man teikt, ka gribu šaut pa savējiem, lai mani pēc tam nevarētu sodīt? :D

zinu, ka imunitātei līdz nāk arī fun lietas visādas, kas spēli arī jautrāku varētu padarīt, jo ja neesi pamanījis, tad cs 1.6 spēlē vairs tikai retais. deadly, epix, dont^,dj erix ar sk8eru vakar nakt jautrojās, bijach un varbūt vēl kāds, ko piemirsu pieminēt. bet šie ir tie spēlētāji, ko es vēl redzu skrienot pa serveri, kā adminus.

tici vai nē, bet nav viegli adminēt, ja serverī ir salīduši tukšpauri vai sadzērušies, salietojušies. spēlēju pa naktīm. tāpēc.. pamēģini iedomāties :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

I get it. Spēle patiesībā jau pirms gada bija noiets etaps un tikai retais no vecajiem viņu spēlēja, tagad vispār lielākā daļa servera spēlētāju ir tādi random svētdienas spēlētāji. Nav pilnīgi nekādu pretenziju, ja kaut vai visiem oldskūļiem, kam ir galva uz pleciem, iedotu to imunitāti.

Link to comment
Share on other sites

bind [random button] "xpoint xslap"

bind [random button] "xpoint slay"

bind [random button] "xpoint rock"

man šita stāv sabindots.... bet kāds nezin komandu, kas vairākas reizes uzreiz slapo!? Nu teiksim tur 3 reizes. Nevis spaidīt 20x pogu. :( Un vēl tracina, ka uz war3 vienalga xpoint gļuči dēļ visādiem humaniem, kamperiem! :(

Un vēl ir reizes gadijies, kad šādā veidā slay taisot... ja čalim ir kāds targetā, tad viņš tiek noslejots! :) Ir sanākušas pat nelielas drāmas... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...