Jump to content
GIGN Forum

Mafia 2


emys
 Share

Recommended Posts

āā, nu jā, bet tas ir tad, ja viņi ir paspējuši piefiksēt izskatu.

Es nezinu, vai tas ir kaut kas baigi kruts, bet es priekš sevis atklāju tādu maziņu hint'u, respektīvi, tad kad poliči aptur par ātrumu, tad vnk, apstājos, pagaidu kad viņi izkāps no mašīnas un pēc tam padodu vagu, baigi ātri aizmukt tā ir.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, vai tas ir kaut kas baigi kruts, bet es priekš sevis atklāju tādu maziņu hint'u, respektīvi, tad kad poliči aptur par ātrumu, tad vnk, apstājos, pagaidu kad viņi izkāps no mašīnas un pēc tam padodu vagu, baigi ātri aizmukt tā ir.

haha, šitā laba fīča! :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Njāā, arī izgāju Mafiju...un arī esmu vīlies par beigām.. Tāda nojauta, ka varētu būt nākotnē vēl kāda daļa, jo es īsti ensapratu kas tad tur beigās notika ar to Vito un Džouiju..mjaa :/

a tur pēc tam nav iespējams turpināt spēlēt..? Ārdīties pa pilsētu utt?

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

ūūn, kad iziet šito spēli tad tur beigas nav free play????

Freeplaya oficiāli nav, bet gan jau būs kkāds mods vai kas. Tagad jau kkāds ir, bet tas esot baigā kaka. Un vispār neliekās, ka tur freeride būs baigi daudz, ko darīt. 1. mafijā vismaz bija ļoti interesantās bonus misijas par kurām deva arī stilīgus autiņus. te nekā.

Spēle vispār daudz par īsu, daudz par vieglu un nobeigums arī pastulbs. Spēlēju uz medium, easy tad gan jau ar kājām spēlējot izietu. Misijas pārāk vienveidīgas. Tik grafika un fizika bija labi piestrādāta.

Cik jums vispār pa visu spēli sanāca playboy žurnāliņus atrast? Spēli izgāju un beigās man liekas bija labi ja kādi 8-10. Un kas tie par otriem žurnāliem bija, neatceros nosaukumu sadaļai, bet ja nemaldos tad bija Wanted. No tiem pilnīgi 0 atrasti.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam interesē, tad šeit var tikt pie freeplay... [ DOWNLOAD ]

Ieinstalēšana:

1. atrarojam

2. ejam uz : ../Mafia2/PC/sds_en/gui un uztaisam backupu tam failam (vnk copy un paste, mazums, ja nu kaut kas gadās..)

3. iemetam tur atraroto failu

4. ieejam spēlē - The Story un tur zemāk būs Free Ride

Garāžā ir labas mašīnas, bet man lielākā daļa nerādījās :/

Varbūt kāds var piedāvāt kaut ko labāku :)

Link to comment
Share on other sites

Gribēju uzzināt vai kāds ir spēli palaidis uz nedaudz zemākiem settingiem kā minimum?

Pašam priekš minimums viss der bet video karte ir 7300 GT nVIDIA. bet prasīta 8 sērijas.

Vai mana karte pavilks spēli,jo gribētos notestēt.

Link to comment
Share on other sites

nu shadreis minimālajās bija 3.0 un man ir 3.0... arī directx9 atbalsta.. MB kartei arī gana (256)... viss kas atšķiras ir cipariņš pie modeļa... bet negribu iegrābties velkot spēli, čakarēties ar instalāciju un beigās saprast, ka nav lemts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...