Jump to content
GIGN Forum

Xp Uz Win7 Bez Datu Zaudēšanas


th3crims
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Jautājums - gribu laptopam no xp uzinstalēt win7, taču ir mūzika un bildes, kurus nevēlos zaudēt, ir divas partīcijas, tātad, ja pārmetīšu visu, ko vajag partīcijā vienā, uz kuras nav iwndows faili, tad viss saglabāsies un uz otras varēšu mest win7 virsū, vai ne? Vai arī esmu smagi ierūsējis. :D

Link to comment
Share on other sites

tagad vēl viens jautājums vēlējos uzinstalēt savai mājas kastei arī :D uuun tur ir tikai viena partīcija... vai tagad būs tas iespējams bez datu zaudēšanas un viena problēma tāda, ka tur ir 512MB RAM, bet nu anyway gribās, vai ir vērts? Gribās pamēģināt, ja gļukos, ņemšu nost.

Link to comment
Share on other sites

okej, ir dirsā :D laikam man ir likas rokas. :D karoč baigi viss čiki piki, izdomāju samazināt esošo partčiju, tur viss ok, dators rr uztaisa unpēc windows ielādēšanās tā logo vnk parāda " _ " ... hmmmm

iegāju ķip ar winxp disku, izskatās, ka nav līdz galam kkas tur noticis, viņš rāda, ka viss HD ir brīvs, bet nu tā noteikti nav.

jautājums - kā es varu atgūt savus datus? Vismaz atgūt.

Link to comment
Share on other sites

1. - kad es ieinstalēju Windows 7 , man vecie failie kas bija uz C: diska bija Tajā pašā vecajā C: diskā , tikai visi faili bija ielikti mapē windows.old , tur biji viss - documents and settings , Program Files , pats Windows .. viss kas C: diskā bija , arī palika

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Man jautājums tāds vai ir iespējams es uzinstelēju 7 un man paliek visi draiveri ? (man ir xp)

Blood, pretrunīgākais posts, ko pēdējā laikā esmu redzējis.

Čalis plāta "gudrības" par Windows pārinstalēšanu, bet izrādās pats neko nejēdz.

Un rakstīt arī derētu iemācīties.

Par topiku: visi tie MS upgrade, repair, system restore un citi, šķietami labi domātie automātiskie štrunti, nav uzticami. Tīra instalācija rullē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...