Jump to content
GIGN Forum

Atkariba


maverick
 Share

Recommended Posts

nemiiz, atkariiba mums visiem ir smile.gif kapeec, tad ikviens no mums katru vakaru atgriezas cs areenaa? kapeec? ja ir tik daudz burviigu lietu ko veikt shajaa skaistajaa dziivee smile.gif es atziistu, ka esmu zinamaa meeraa atkariigs no cs, bet censhos kontroleet sho atkariibu (nespeeleeju pa 5h dienaa). es nenozeeloju, ka speeleeju cs smile.gif bet vai cs vareetu saukt par dziivesveidu? vareet jau vareetu, bet tas nav mans dziivesveids... vismaz ne shinii dziivee smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ka kuram.

Es piemeram, ar masas viru ~1. gadu atpakalj, divata nospeeljam no vietas ~50 h DOLE's serveri, bet tad tik tiesham bija atkariba.

p.s: un kad bija tuksh serveri, tad divata lekajam un taisijam prikolus, pat izdevas pashiem (tolaik) mape cs_bank izlekt uz griestiem, virs tas trubas. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

ai tak pie kompisha dazhas speeles deelj ir atseedeetas 42 stundas no vietas, arii tikai tadeelj, jo nekaa labaaka nebija ko dariit ... manupraat, daudzi atrodas pie pc nevis deelj atkariibas, bet vienkarshi liekaa laika pavadiishana ar nelielu mentalo baudu...

Link to comment
Share on other sites

ai tak pie kompisha dazhas speeles deelj ir atseedeetas 42 stundas no vietas, arii tikai tadeelj, jo nekaa labaaka nebija ko dariit ... manupraat, daudzi atrodas pie pc nevis deelj atkariibas, bet vienkarshi liekaa laika pavadiishana ar nelielu mentalo baudu...

tici man vienmeer ir labaaks veids kaa pavadiit briivo laiku

Link to comment
Share on other sites

ai tak pie kompisha dazhas speeles deelj ir atseedeetas 42 stundas no vietas, arii tikai tadeelj, jo nekaa labaaka nebija ko dariit ... manupraat, daudzi atrodas pie pc nevis deelj atkariibas, bet vienkarshi liekaa laika pavadiishana ar nelielu mentalo baudu...

Ja godigi piekritu tev smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...