Jump to content
GIGN Forum

Casus Belli #2


mexikan
 Share

Recommended Posts

m-ex Productions presents:

Casus Belli Fragmovie #2

youtube -

own3d - http://www.own3d.tv/video/31029/Casus_Belli__2

pldx - coming soon

download - download (1280x540 @ 60fps) - inbox.lv (if there won't be any synch between audio and video, use normal HD player - Zoom http://www.inmatrix.com/files/zoomplayer_download.shtml)

After 6 month, i've created a brand new fragmovie of my team, all moments was taken on the official games, or from team pcw's.

Music used in the movie:

1. Lloyds Tsb Advert - Sick (Dubstep Remix)

2. La Roux - I'm Not Your Toy (Nero Remix)

3. Borgore - Go To Bed V.I.P

Programs used:

1. PLDX recording tool

2. VirtualDub

3. Adobe After Effects CS4

4. Adobe Photoshop CS3

5. Sony Vegas 9.0

Special thx to:

Team Casus Belli (Shmak, Inwhite, Pyro, MuDiX, LegioN)

Bon

Natalia

Kiborg5D

Dan, wihtout them I won't manage to do this <3.

Edited by mexikan
Link to comment
Share on other sites

Dubsteps uz beigām galīgi nepatika. Mediķi baigi apdalījāt tikai ar vienu momentu. Skauta fragi tādi ne visai. Apstrādāts ir pa smuko, bet tās trace marks aiz raķetēm, stikijiem un paipiem bija mazliet jau pārspīlēti. Teiktu 7/10, mūzika vietām galīgi neiederējās, izskatās, ka skaties skaisti nokonfigurētu demku un klausies bumsikus fonā.

Link to comment
Share on other sites

3/10.

:10cm:

Godīgi, godīgi teikšu, vienīgo ko izbaudiju, ir airshoti - pārējais ir defs, kurš ir gadījies gan pub, gan cw. Sorry. :))

Video editing bija labs , tas bija vienīgais, kas bija normāls šajā video

Bet, tā okidoki

Vnk daudz ir skatītis un ir redzēti labāki momenti, bet nebija vispār editings. Piemēram tie momenti, kur novāc no muguras baru - WOOOW un ka pretinieks skrien ar lauzni virsū, nu to vajadzēja likt iekšā?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

lol? Pasaki, kas tur tāds nereāls bija ? Domā, pa 2 ar pus gadu spēlēšanu nav bijuši tādi momenti mmmkay, nesaku, ka visu laiku tādi gadās, bet ir bijuši

Pubā ļoti bieži saskarties var ar tādiem, ja ir mediks un tev personīgi pakaļ skraida, tad vnk var mīnusot

Davaj, pasaki, kurš moments ir tāds neatkārtojams tajā mūvikā ?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Pubā ļoti bieži saskarties var ar tādiem, ja ir mediks un tev personīgi pakaļ skraida, tad vnk var mīnusot

Davaj, pasaki, kurš moments ir tāds neatkārtojams tajā mūvikā ?

Vienkārši ok. Skraidi pubā pret tādiem, kurš pat nezin kas ir streifs, uzlec taisni gaisā tev neko nešaujot. Atliek tikai pakustināt peli un tu viņam trāpi, tiešām, tu esi meistars. Un ar saviem 2,5 gadu spēlēšanas tālāk par 6div tāpāt netiec un netiksi. Un esmu spēlējis ar tevi cw, nekad no tā visa, ko redzēju video, nekad neesi izdarījis. Cheers.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

LOL ? Es spēlēju for fun, es netaisos savu nākotni tēmēt uz gameing, kā daži labi un pa tās divīzijas pajāt, kaut tur būtu 20divīzijas, man tas tf2 pie vienas vietas un momenti ir bijuši, varbūt ne cw, bet ir bijuši, bet tev laikam gan ir daudz brīva laika, ja jau kaut kur pa nedēļu 40h velti gameingam :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Nu, vispār, jā, kāpēc lai man nebūtu brīva laika? Un kurš te runā par kautkādu nākotni kuru veltīt tikai geimingam? Arī tf2 spēlēju varteikt prieka pēc, bet nedaudz nopietnāk, bet nu cik to var nosaukt par nopietnitāti. So, tavas atmaskas nekam neder. Un 2 nedēļās, cik tad tās 40 stundas ir? 3 stundas dienā, ja neskaita to ka man tf2 bieži paliek vienkārši ieslēgts, lai nav jāiet pa janu. So, atkal tu nekam nederi. Un par tiem momentiem, protams, haļavas sanāk visiem kādreiz, bet tiem čeliem kas ir tajā video tā varbūt ir reāla ikdiena, un viņiem dienā sanāk pa tādam momentam.

Link to comment
Share on other sites

N!ce fragi man jau patika skauta fragi nez tapeec kad pac skauts , un protams kā bez skaistajiem airshotiem DODU 9,5/10 :smoke2: un jaa par skam es nez , bet jesus tu neesi tik stiprs lai kaadam dirstu :)

Edited by waldzus
Link to comment
Share on other sites

LOL ? Tu saki, ka es netiktu kautkadā tur divīzijā, bet lai tiktu, tev vajag iziet sezonu un tas aizņem laiku.

Edit: Nu, bet lai tiktu, piemēram 4divīzijā, vajag diezgan ilgi spēlēt caur zemākajām divīzijām un tas aizņem laiku.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

waldzus, nezinu kas tu esi un kā tu vari kautko vispār par mani spriest. Tas pats ir ar demetrius. Kā tu par viņu vari tik gudri dirst, ja kā pats teici, nēesi spēlējis. KĀ JŪS TO VARAT ZINĀT, VAI MUMS IR BIJUŠI TĀDI FRAGI, VAI NĒ? AIRŠOTI MAN IR ~2 NEDEĻAS LAIKĀ, TIE MAN NEDZCIK LABI NESANĀK, BET KĀ JAU SKAM TEICA, TAD JA PUBĀ SKRAIDA LĪDZI MEDIĶIS UN TU ŠAUJIES, TAD VAR DIEZGAN BIEŽI TĀDUS FRAGUS DABŪT, PROTAMS IR DIENAS, KAD VISPĀR NEŠAUJĀS, BET NU JĀ. TĀ KĀ MAN BRĀLIS ĻOTI BIEŽI SKRAIDA LĪDZI AR MEDIĶI TAD VARU BIEŽĀK ATĻAUTIES IELEKT PŪLĪ UN ŠAUDĪTIES.

Link to comment
Share on other sites

UN JĀ, KĀDS CW IR SAKARS AR PUBU? TIEŠĀM SMIEKLĪGI KAUTKO DIRST, JO CW LAIKĀ TEV TĀDU FRAGU NAV. PUBS IR PAVISAM SAVĀDĀKS, TUR SPĒLĒ DAUDZI TĀDI, KAS IR ZEM LOW-, TAD, KĀ TU VARI TEIKT, KA ŠEIT KAUTKAS SŪKĀ, JA TU CW LAIKĀ NEKO NEVARI IZDARĪT? EJ DIRST!

Ā UN JĀ, IEMĀCIES LASĪT, ES TEICU KA ESMU SPĒLĒJIS.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...