Jump to content
GIGN Forum

Patik Lekashanas Mapes


hydro
 Share

Recommended Posts

un tatad necik sen man draugs iedeva kkadu jumping mapi. tjipa kkads liels koks un tur jaaleekaa. nu man vinja iepatikaas. tad samekleeju vel tai lidziigas mapes, ari taas patika. un pavisam nesen uzzinaju labu serveri kz.nr1.lv tur ir TIKAI lekashanas mapes. ja kadam tas interese varat pamegjinaat.

bet sakuma ir janokachaa visas mapes no shis lapas !

tur ir fails ar 300mb ar 50mb un ari ar 30mb. kr4 visas mapes nokachajat, jo serveri nevar tik bez mapeem. tjipa neljauj daunlodeet.

nu tad gl jums! ceru ka patiks shiis mapes un pati lekaashana.

Link to comment
Share on other sites

lekaashana pownz! tikai seerveris ir nav no tiem labakajiem (laikam to seerveri drjuumais ir uztaisiijis, es pat iisti nezinu) - pings baigi augstais, it kaa jau leekashanai nevajag tur baigi zemo pingu, bet shaa vai taa nepatiikami, ja leciena laikaa gaidaa apstaajiem un peec 1sec jau esi auksts smile.gif btw, lai juus nesabiedeetu, nav jaanolaadee visas mapes, ir janolaadee tikai tekoshaa mape, kas pashlaik darbojas uz seervera. proceduura parastaa - http://kz.netgames.lv/ apakshaa zem Server ir rakstiits map un tad taa arii ir taa mape, kas pashlaik uz seervera. novelkam iemetam cs maps folderii un aiziet leekaat. ja kaads grib, tad naaciet tagad, es skatos hydro jau ir iekshaa es arii ieshu smile.gif ja buus neskaidriibas uz servera visu izstaastiishu. tiekamies seerverii!

Link to comment
Share on other sites

vairs jau nelago...

bet man pirma dzirdeshana par to baltgames serveri... biggrin.gif

edit!!!

nu psc biggrin.gif

uzspiedu uz to baltgames linku. tas ir tas pats kz.nr1.lv aka kz.baltgames.lv !!

Edited by hydro
Link to comment
Share on other sites

ooo zinu, kaadreiz shitais serveris bija cs.nr1.lv vai ne, un tur admins bija kkaads druumais laikam ja? kaadreiz tur visu laiku speeleeju.

Link to comment
Share on other sites

Pirmoreiz muuzhaa speleeju leekaasanas mapes shajaa serverii gaaja riktiig labi biggrin.gif

Desp , tev un gaja labi? laugh.gif

btw: tik tiesham bija jataisa new user , nevareji 2 week pacieties lidz ban nonjemshanai confused.gif

p.s.s: bet ar hydro gan sanaca labi palekat images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...