Jump to content
GIGN Forum

Tavs Mobilais Telefons !


GB_
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

muļķīgi.

lielākā daļa telefonu šajā topikā ir sūdi, kuri nopirkti, jo cilvēki, tāpat kā žagatas, skatās uz spīdīgiem stikliņiem un gaismiņām vairāk kā uz funkcionalitāti, interfeisu, detaļas.

Man pašam ir šitāds sūds. Nevienam neieteiktu tādu mēslu pirkt, jo viss kam iekšā ir vecais androids un symbian ir izmetams mēsls. :)

Gaidam iPhone 4. :)

p.s. - vismaz Liztikz zin kā 300 latus pareizi iztērēt.

Link to comment
Share on other sites

lielākā daļa telefonu šajā topikā ir sūdi, kuri nopirkti, jo cilvēki, tāpat kā žagatas, skatās uz spīdīgiem stikliņiem un gaismiņām vairāk kā uz funkcionalitāti, interfeisu, detaļas.

Man pašam ir šitāds sūds. Nevienam neieteiktu tādu mēslu pirkt, jo viss kam iekšā ir vecais androids un symbian ir izmetams mēsls. :)

Gaidam iPhone 4. :)

p.s. - vismaz Liztikz zin kā 300 latus pareizi iztērēt.

želentīn tas HTC toč mēsls

un nevajag dirst par citiem ja pats tāds esi

es vēlos nokiju 6700 :mIm: klassisks,vienkāršs,ērts

starp citu iphone 4 jūnijā iznāca un šitie pirembasi iphoni ir priekš sīkajiem kuriem patīk krāniņus mērīt

darbam telefons tiešām ar tādu ekrānu un touchiem neder

Edited by ELHACE
Link to comment
Share on other sites

:) Principa piekritu min0rity. Vel es gribu redzet Win7 mobile un jauno Symbian. Pats sobrid lietoju kaut kadu Nokia letuci un metu acis uz Desire. Jaskatas ka bus ar naudam.

vismaz mums ir kautkas kopīgs

starp citu kur patriots pazudis?

man nekad nebūs tik pretīgs telefons kā iphons vai htc!

kautvai 50 gadus uz priekšu nākotnē bet man būs telefons klassisks kurš man būs ērts!

tie touchi huiņas pēdējās, galīgi nēerti un sarežģīti!

Edited by ELHACE
Link to comment
Share on other sites

starp citu kur patriots pazudis?

man nekad nebūs tik pretīgs telefons kā iphons vai htc!

kautvai 50 gadus uz priekšu nākotnē bet man būs telefons klassisks kurš man būs ērts!

tie touchi huiņas pēdējās, galīgi nēerti un sarežģīti!

tavām mazajām smadzenēm viss ir sarežģīts. ja neesi touch rokās turējis labāk klusē.

Link to comment
Share on other sites

ah aizskāru bērna jūtas

nevajag visu tik burtiski uztvert,viņi ir nēerti un viss

jāpamēģina se xperia x10 mini (tas vēl varētu būt ērts salīdzinošiem ar citiem ko esmu turējis u.t)

tev vēl tālu lidz tam ko mēģinu paskaidrot (cik saprotu man tas labi nepadodas)

Link to comment
Share on other sites

Da ko puiši pieturamies pie Nokia 3310! kā man un viss būs bumbās.. vari arī izmantot kā āmuru, ja vajag naglu ienaglot kaut kur! ;)

Man pat tādi ir 4 ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Es, protams, neesmu tāds eksperts kā Patriots vai ELHACE, bet pirms mazāk kā nedēļas man tuvs cilvēks, ar cash palīdzību, nopirka HTC Desire.

Paspaidīju, paspēlējos, mēģināju atrast mīnusus.

Vienīgais, pie kā viņam var piedirsties, ir tas, ka Market, jeb HTC App store, nav tādā līmenī kā Apple.

Laigan tur visi appi ir par brīvu.

Labāk customizējams HUDs kā iPhonam, ātrs un negļukojošs.

Protams, ka displejs nav tik wtf-kruts kā iPhone 4, protams, ka viņš neuzņem 720p video, bet viņš ir labāks par VISIEM Samsungiem, VISIEM SE, VISIEM LG, VISĀM Nokiām, kuras atrodas mērķē uz touchscreen mīļu naudiņu. :)

p.s. - ja kāds par smukām acīm var adot 3310, es būšu vairāk kā pateicīgs.

Man pašam viena stāv, ko Outlawz vairākus gadus atpakaļ man atdeva, bet viņai ir uzlikts tas kods, kas jāievada, ja liek jaunu SIM karti iekšā. To, protams, neviens nezin. Un Vasīlijam centrāltirgū aiz lielā paviljona maksāt 5 latus par atbloķēšanu arī negribu.

Varu Rīgas robežās atbraukt pakaļ. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...