Jump to content
GIGN Forum

Apmierināts Ar Ban


StreeT
 Share

Recommended Posts

---------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: macho

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: pro*Arty

BAN] Iemesls banam: aim+wh

BAN] Bans uzlikts pirms 198 dienam 18 stundam 25 minutem 53 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

Nu man shito uzlika loti sen, bet man isteniibā ir pilniigi poh man pietiek ka zinu ka nechiitoju un lai pieraadītu to, es netaisos iet un liist adminiem dirsaa.

Tā vietā es pēc worm dotās pamācības uztaisiju server un spēlēju ar draugiem nevis ar lo*iem kuri raud par to ka viniem "neparko'' ir uzlikts ban vienā no entajiem serveriem. Es visiem iesaku vienkārshi dzīvot tālāk nevis visiem spēkiem censties pierādīt ka esi lohs.

p.s kaa domājat juus?????

Link to comment
Share on other sites

Nee es vienk domaaju ka nevajedzeetu tik zemu nolaisties un luugties lai nonem ban biggrin.gif

Ja jau tu eis tik kruts, nahuj tu te vispaar kko raksti. Tak pisies dirst, mums tevi te nevajag, ej un nopulee rakjeti par savu serveru un nomirsti zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai uzzinaatu kaadas ir juusu domas. ir veerts luugties adminam lai vinsh tev nonem ban par to ko tu neesi darijis vai nee. Es vienk gribeeju izteikt savu viedokli, jo vai tad tam forum nav domaats???

Jaa sheit ir vieta izteikt savu viedolki un domas, bet ne jau idijotismu kas naak no tavas mutes. Tak aizveries un kraties dirst. Mums pohuj ko tu domaa.

Aaaa un katraa zinjaa tu esi totaals idijots ka paraavi banu !!!! I D I J O T S !!!!

Link to comment
Share on other sites

man ir taadas ljoti lielas aizdomas, ka tu esi pidinsh smile.gif kapeec? da pavisam vienkaarshi, tu te atnaac un saac izplatiit savu demagodiju par kaut kaadus luugshanos, ka tas ir pazemojums utt. tad kapeec, taadiem "nevainiigajiem balodiishiem" kaa tev un veel paari 1000 tur laukaa neienaak praataa uzreiz peec bana sanemshanas, fiksi doties uz gign lapu, nolaadeet demo un ielikt vispaareejai apskatei, pieraadiit savu nevainiibu un atstaat adminu luuzeros? zini kapeec? tapeec juus visi kaa viens esat siiki pidinji, kas speelee ar chiitiem 24/7, jo jums vienkaarshi nav pacietiiba treneeties, pilnveidoties, maaciitie un finaalaa speeleet labaak par citiem bez chiitiem. tu taapat kaa visi pareejie siikie chiitaki nochiito, tevi uzrauj, tu sanjem banu un protams apzninies, ka esi vainiigs, tad peec 200 dienaam ienaac forumaa uzraisi debiilu topiku un meegini paraadiit visiem, kaada tev laimiiga dziive tagad. ko tu centies apmaaniit? tu katru dienu seedii maajaas un domaa kuraa no 2 atlikushajiem seerveriem (viens ir new game pret botiem, otrs ir hacker.lv uz kura tev vajag izlikties par krievu, lai tevi neizbanotu par natbilstoshu tautiibu) speeleet... un ko tu vari liet, ka tev ir forsho draugi, kas katru dienu speelee tavaa uberiigajaa seerverii? ja par saviem draugiem tu sauc savu teeti un mazaako braali, tad jaa tev ir draugi, bet paarsvaraa chiiteriem nav draugi... tu esi nozeelojams un to arii pats apzinies, tava nozelojamaa pasauliite aprobezojas ar counter-strike, tu nemaz citam nekam neredzi jeegu, varu dereet, ka tu jau kaadas 5x peec taa incidenta esi meeginaajis nosliicinaaties vannaa (sveetdienas vakaraa, kad mamma tevi peldina) aizturot elpu uz 1/2 minuuti, tu esi meeginaajis iesleegties dreebju skapii un nomirt no gaismas truukuma... ai man apnika rakstiit, btw, shaubos, ka banu tev kaads nonjems (uz to jau tu klusiibaa ceri) smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

man ir taadas ljoti lielas aizdomas, ka tu esi pidinsh smile.gif kapeec? da pavisam vienkaarshi, tu te atnaac un saac izplatiit savu demagodiju par kaut kaadus luugshanos, ka tas ir pazemojums utt. tad kapeec, taadiem "nevainiigajiem balodiishiem" kaa tev un veel paari 1000 tur laukaa neienaak praataa uzreiz peec bana sanemshanas, fiksi doties uz gign lapu, nolaadeet demo un ielikt vispaareejai apskatei, pieraadiit savu nevainiibu un atstaat adminu luuzeros? zini kapeec? tapeec juus visi kaa viens esat siiki pidinji, kas speelee ar chiitiem 24/7, jo jums vienkaarshi nav pacietiiba treneeties, pilnveidoties, maaciitie un finaalaa speeleet labaak par citiem bez chiitiem. tu taapat kaa visi pareejie siikie chiitaki nochiito, tevi uzrauj, tu sanjem banu un protams apzninies, ka esi vainiigs, tad peec 200 dienaam ienaac forumaa uzraisi debiilu topiku un meegini paraadiit visiem, kaada tev laimiiga dziive tagad. ko tu centies apmaaniit? tu katru dienu seedii maajaas un domaa kuraa no 2 atlikushajiem seerveriem (viens ir new game pret botiem, otrs ir hacker.lv uz kura tev vajag izlikties par krievu, lai tevi neizbanotu par natbilstoshu tautiibu) speeleet... un ko tu vari liet, ka tev ir forsho draugi, kas katru dienu speelee tavaa uberiigajaa seerverii? ja par saviem draugiem tu sauc savu teeti un mazaako braali, tad jaa tev ir draugi, bet paarsvaraa chiiteriem nav draugi... tu esi nozeelojams un to arii pats apzinies, tava nozelojamaa pasauliite aprobezojas ar counter-strike, tu nemaz citam nekam neredzi jeegu, varu dereet, ka tu jau kaadas 5x peec taa incidenta esi meeginaajis nosliicinaaties vannaa (sveetdienas vakaraa, kad mamma tevi peldina) aizturot eslpu uz 1/2 minuuti, tu esi meeginaajis iesleegties dreebju skapii un nomirt no gaismas truukuma... ai man apnika rakstiit, btw, shaubos, ka banu tev kaads nonjems (uz to jau tu klusiibaa ceri) smile.gif

cienja TEW smiliez.de_265.gif

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slow hands, apmēram precīzi manas domas.

man ar ir uzlikts bans par čītiem uz kaut kādiem serveriem (tas gan bija veselu mūžību atpakaļ). Un man arī redziet ir serveris kur ar draugiem uzspēlēt. Tik vot es neredzu iemeslu kāpēc es lai to serveru forumos ietu stāstīt cik man labi. Parasti cilvēki kaut ko dirš, kad viņiem ir slikti. Un ja aiz aizkaitināšanas es ar baniem ar iemesliem "ej d***" utt esmu nokļūdījies, tad ar "aim+wh" gan nekad.

nefleitē, neviens tev tāpat neticēs.

Link to comment
Share on other sites

street slikti izdariiji wink.gif shite nav jeega vsp kko rakstiit... ja kkas buus netaa tevi visi apdirsiis un atstums...

vieniigi gribeetu redzeet visus shitos fujitsijus, koshkerus, slow handus un veel citus briinumus dziivee... noteikti baigi vechi, ka tik kaadu nodirst....

protams zinu, ka mani tagad arii puse no varonju varonjiem noliks, bet tas veel vairaak pieraadiis, cik vairums cilveeku juutas paaraaki un kkaadaa zinjaa forshaaki viens par otru smile.gif

Link to comment
Share on other sites

street slikti izdariiji wink.gif shite nav jeega vsp kko rakstiit... ja kkas buus netaa tevi visi apdirsiis un atstums...

vieniigi gribeetu redzeet visus shitos fujitsijus, koshkerus, slow handus un veel citus briinumus dziivee... noteikti baigi vechi, ka tik kaadu nodirst....

protams zinu, ka mani tagad arii puse no varonju varonjiem noliks, bet tas veel vairaak pieraadiis, cik vairums cilveeku juutas paaraaki un kkaadaa zinjaa forshaaki viens par otru smile.gif

ak visu varenais niger, tas laikam tevi satrauc, jo pats vari nonaakt vinju vietaa ?

Ja nee, kaapeec tu tik ljoti uztraucies?

Link to comment
Share on other sites

happy.gif man pasham veel nav gadijies tik nobanotam, bet kad esam ar teamu speeeleejushi cw, uh, esam nobanoti uz kaadiem 10 serveriem happy.gif

jo kaa jau iznat speleet pa onlina team, tas veel taa, bet kad spelee no lana teamu, daudziem liekas, ka wh ar piebildi, kaa tu zinaaji. smile.gif

bet par teemu.

street, nahuj shaadu hujnju vispaar rakstiij ja tev pohuj?! un kaa Tu vari gribeet, lai tevi neapdirshu, ja esi pidinjsh?! + pats sevi par taadu pataisi!

Link to comment
Share on other sites

ak visu varenais niger, tas laikam tevi satrauc, jo pats vari nonaakt vinju vietaa ?

Ja nee, kaapeec tu tik ljoti uztraucies?

es neesmu visu varens, bet tu gan noteikti...

un es neuztraucos, pat nemaz, vienkaarshi kretinee taadi cilveeki, kas otru cilveeku pat ne druscinj nepaziist un nodirsh...

pats agraak taads biju un varbuut mazliet esmu arii tagad...

nepaziistu street un tapeec arii nemeegjinu vinju nodirst, pienjemu, ka vinjsh nav veel iisti izaudzis un daudz ko nesaprot, taapat kaa ikviens no mums....

un pinky, man diezgan liela vienaldziiba uz to kaads tu esi... un ja gribi varam satikties

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...