Jump to content
GIGN Forum

Banned Toonami


Toonami
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 57979

| ADMINS: Fake

| NOBANOTAIS NIKS: Toonami

| NOBANOTAA IP: 78.84.7.239

| IEMESLS: banots (xcheck) (adm=Dont^, banned=ejdirst, reason=whiechekosim foruma) banotais ip - 78.84.9.232

| UZLIKTS: 11.07.2010 17:08

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/57979

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "banots (xcheck) (adm=Dont^, banned=ejdirst, reason=whiechekosim foruma) banotais ip - 78.84.9.232, bans ir uz nenoteiktu laiku!"

Kicked :"banots (xcheck) (adm=Dont^, banned=ejdirst, reason=whiechekosim foruma) banotais ip - 78.84.9.232, bans ir uz nenotetiktu laiku"

Internets MDSL, man jau kadas reizes 3 uz citu nicku bans! Serveri fake`am paskaidroju ka man MDSL un ip mainas viniem. Paņem un nobano!

Edited by Toonami
Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks konektējas klāt serverim un viņam trāpās banota IP adrese, tad viņš arī turpmāk ar šo banu uzrādīsies xcheck. Elementāra sistēma, nesaprotu, kādēļ jābano, ja:

1) niki nesakrīt;

2) spēlētājs nečīto;

3) bana iemesls ir "ejdirst"

Turklāt, es nedomāju, ka Toonami būtu spēlējis zem tāda nika. Manuprāt, viņš ir diezgan inteliģents, lai neko tādu nedarītu.

Link to comment
Share on other sites

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 57940

| NOBANOTAIS: *[1ceBreaker's]* Mr.funny-guy (78.84.11.117), ADMINS: R._

| IEMESLS: banots

| UZLIKTS: 10.07.2010 23:24, pirms 1 dienam 9 stundam 54 minutem

| TERMINS: nekad

+----------------------------------------------------------------------

kapec par so nav sudzibas?

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 56473

| NOBANOTAIS: Kebabos (78.84.29.156), ADMINS: JabbaWockeeZ (^^,)

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 22.06.2010 02:55, pirms 20 dienam 6 stundam 27 minutem

| TERMINS: nekad

+----------------------------------------------------------------------

arii par sho ne zinjas, ne minjas?

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 57596

| NOBANOTAIS: lietus (78.84.28.231), ADMINS: Miedzinjsh

| IEMESLS: jobans bots, mizala ar wh!

| UZLIKTS: 06.07.2010 23:55, pirms 5 dienam 9 stundam 28 minutem

| TERMINS: nekad

+---------------------------------------------------------------------

treshaa sakritiiba? :superlol:

arii ar ejdirst nobanoto ip tu esi spelejis ar niku Toonami, nu tak ja nemaki dirst, tad varbut arii nevajag ko? Iedodiet vel vinjam acc topikaa, vispar blja labinieks buus :slap:

Link to comment
Share on other sites

pikaso, būtu paklusējis. Labi, malacis, iemeti iespējamo izskaidrojumu baniem, bet ir jēga no tā marazma, ko tālāk sarakstīji?

Vajag lai worms vai kāds cits, kam ir sajēga no tā visa, te ieraksta, lai var tikt skaidrībā.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Jūs visi konkrēti zajebaļi ar saviem xcheck baniem. Tā vien prasās to komandu noņemt, lai jūs paši paņemat acis pirkstos un apskataties paši vai konkrētajam džekam ir wh vai nav.

tad lūk man jautājums - par ko viņam bans? Jo man patlaban izskatās, ka viņš ir dabūjis netēmā banu kaut kad (laikam no Zorga), tagad viņš uzrādās xcheck un tagad viņu visi banos pēc kārtas jo viņš ir xcheckā?

Link to comment
Share on other sites

Vnk sviests, pastāstīšu kā bija. Iegāju kā parasti gignā, paspēlēju min 10 un jautājums no Fake!

F: Kas tev ar banu?

T: Tas bija sen un to uzlika Zorgs, lasi forumu.

F: a Don`t bans?

T: nav bijis nekad.

F: tu dirs

T: pasmejos

F: kapec xchecka tevi uzrāda kā ej dirst? un jums IP sakrīt

T: man mDSL

un pēc tā insta bans sekoja. Lasu reasonu un skatos ka IP nesakrtīt, te forumā FAKE saka, ka IP jau līdzīgi.

Nu tad veicu es izmeklēšanu par to chali ar nicku ejdirst. Paskatijos PsychoStats un atklāju ka mēs pat esam spēlējuši vienā laikā! Kā tad lūk es varu būt tas cilvēks + kādus vēl 5 banus epix man uzmet virsū! KAUNS. Jūs tak pieauguši esat, saprotu ja jums būtu 15-16-17 gadi, bet jūsu vecumā tā nedara. Jābūt bik gudrākam.

Toonami stati

2010-07-09 @ 00:22 - 02:06 de_aztec 01:44:04 44 40 33 75.00% 17.38% 344.52

ejdirst stati

2010-07-09 @ 00:28 - 01:52 de_aztec 01:23:58 64 28 46 71.88% 27.37% 388.58

Link to comment
Share on other sites

Vairumam vienkārši nav skaidrs, kā strādā xcheck sistēma un kā jebkurš spēlētājs var tikt pie random bana xcheckā...

Jūs vienkārši esiet pārāk slinki, lai no jauna konstatētu faktu, vai šis spēlētājs čīto. Noteikti, ka pārāk labi spēlēja, kas arī bija iemesls šādam bezatbildīgam banam no admina puses. Ja uzrādās xcheck, tad nebūtu jābano, bet gan vienkārši jāpievērš uzmanība.

Pašam neskaitāmas reizes ir trāpījusies banota IP, līdz ar to, arī es esmu ticis pie random xchecka. Šādā gadījumā, bana IP sakrīt ar manu IP, tātad, kā mūsu IP var nebūt līdzīgas? Man, piemēram, IP adresēm mainās tikai pēdējie 2-3 cipari, tāpat kā vairumam IZZI klientu. Tātad, mums visiem ir ļoti līdzīgas IP adreses un ja kādam no mums trāpās xchecks, tad sveikā cauri netikt. Manuprāt, tas xcheck būtu jāuzliek uz "f" vai kāda cita flaga, ja reiz tādas problēmas dažiem.

Link to comment
Share on other sites

tie bani nav kaut kadi shadi tadi, tie ir bani no vinja ip ar kuram vins ir spelejis un pec kuriem(baniem) vinam atkal ir cita ip. Starpcitu tas, ka ljevais bans nevainigam chalim pieshujas ir ljoti minimala 1 no 20, ja ne pat vairak, piemeram, mindam ir kadi 50 bani(???), bet nevienam citam tie bani neuzradas ne pa teemu. Es saprastu, ja vins raditos xcheck un iesaistita butu 1 ip, kas pieshujas citai, bet lieta jau ir tajaa, ka visas vinja ip shujas klaat baniem, kas nav meneshiem atpakal, bet stundaam.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Protams ka jus tiksiet ja jums ir flags "p" un jus ienacat caur banu...

Reti?? man kkdi 5 bani nepatēmu Fake piešķīra. kaut kāds lietus, ej dirst. PIe tam ejdirst ir spēlējis vienā laikā ar mani. Reāli bans vnk pamatots uz xcheck, pat neskatoties mani utt, kauns par tādiem adminiem.

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu labāk, ja to xcheck vispār iznahujarizētu no komandām? :) Daļai tā tik pirksts niez banot tikai par to, ka rādās xcheckā :) Vai tad te kaut kad (pagājušogad?) netika malts, ka uz xcheck pamata banot nedrīkst, tas tikai ļauj adminam pastiprināti pievērst uzmanību attiecīgajam indivīdam? Vai labāk xcheck atstāt un banot PILNĪGI visus, ieskaitot adminus, kas rādās xcheckā? :)

Link to comment
Share on other sites

Vajag lai worms vai kāds cits, kam ir sajēga no tā visa, te ieraksta, lai var tikt skaidrībā.

ta jau sanāk, reali, admins nesaprot pats ko dara, ja viņam pilnīgi vajag palīdzību tik vienkāršā lietā :)

| BANA ID: 57940

| NOBANOTAIS: *[1ceBreaker's]* Mr.funny-guy (78.84.11.117), ADMINS: R._

| IEMESLS: banots

| UZLIKTS: 10.07.2010 23:24, pirms 1 dienam 9 stundam 54 minutem

| TERMINS: nekad

+----------------------------------------------------------------------

kapec par so nav sudzibas?

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 56473

| NOBANOTAIS: Kebabos (78.84.29.156), ADMINS: JabbaWockeeZ (^^,)

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 22.06.2010 02:55, pirms 20 dienam 6 stundam 27 minutem

| TERMINS: nekad

+----------------------------------------------------------------------

arii par sho ne zinjas, ne minjas?

+-[Meklesanas rezultati]---------------------------------------------------

| BANA ID: 57596

| NOBANOTAIS: lietus (78.84.28.231), ADMINS: Miedzinjsh

| IEMESLS: jobans bots, mizala ar wh!

| UZLIKTS: 06.07.2010 23:55, pirms 5 dienam 9 stundam 28 minutem

| TERMINS: nekad

+---------------------------------------------------------------------

treshaa sakritiiba? :superlol:

arii ar ejdirst nobanoto ip tu esi spelejis ar niku Toonami, nu tak ja nemaki dirst, tad varbut arii nevajag ko? Iedodiet vel vinjam acc topikaa, vispar blja labinieks buus :slap:

+ nevaru ierubīt:

admin iemet 3 banus kur IP nesakrīt, un saka kad "REKU SAKRĪT!!!", kas jūs mūs par stulbeņiem uzskatāt?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...