Jump to content
GIGN Forum

Crashing O_o


Recommended Posts

Labdien, sodien sakas serveru kāršanas bezsakarā!

OS:Windows

Serveri: Deathrun un Jailbreak

Tātad, vnk palaižu serveri, nepajiet ne ilgi laiks un pāradas errors ar opcijām, Debug or Close. es piespiezu kapec, vins man paradija to erroru, un vis man parāda failu, unknown un offest vislaik nemainīgs

AppName: hlds.exe     AppVer: 4.1.1.1     ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0     Offset: 66666666

Tākā, cerams ātrāk uz palīdzību lai šo novērstu! :)

Varat taisīt ciet, jo tas ir laikam jaunās paaudzes hlds hacks, kas karina serverus! jagaida jaunāis dproto!

tagad esu uzlicis Dproto 0.4.8p versiju un viss iet ideali pagaidām ! ;) (Ši informācija domāta tiem, kam arī šis notika.)

Edited by kong1
Link to comment
Share on other sites

Tā nav serveru vaina, valve ir uzsākusi savu terroraktu pret nonsteam serveriem. Visos projektos, kuros ir kāds nonsteam serveris, sākas gļuki, rādas tipa ka nav konekcijas u.t.t

Viss ticamāk drīz atkal koderiem būs jagatavo jauns crack :D

Link to comment
Share on other sites

OS:Windows

Serveri: Deathrun un Jailbreak

Tātad, vnk palaižu serveri, nepajiet ne ilgi laiks un pāradas errors ar opcijām, Debug or Close. es piespiezu kapec, vins man paradija to erroru, un vis man parāda failu, unknown un offest vislaik nemainīgs

AppName: hlds.exe     AppVer: 4.1.1.1     ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0     Offset: 66666666

Tākā, cerams ātrāk uz palīdzību lai šo novērstu! :)

Varat taisīt ciet, jo tas ir laikam jaunās paaudzes hlds hacks, kas karina serverus! jagaida jaunāis dproto!

tagad esu uzlicis Dproto 0.4.8p versiju un viss iet ideali pagaidām ! ;) (Ši informācija domāta tiem, kam arī šis notika.)

kpc es neredzu reply!?

Link to comment
Share on other sites

Tātad, manējam serverim kreši vēl turpinās. Dažreiz tie notiek pēc 4h, dažreiz ik pēc 5min. Cik skatījos jaunu dproto nav, updeitot hlds serveri ar neiznu vai ir jēga, jo laikam jau ir jaunākā versija. Tātad ir iespēja, ka vajag to swds dabūt, pret exploitiem? Serveris stāv uz linux.

EDIT: Sapratu tieši to, ka jaunākā versija crašojas

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...