Jump to content
GIGN Forum

Acc Up


R._
 Share

Recommended Posts

Sveicināti !

Par cik ir vasara un pub serverim kautkas ir noticis, nezinu, kas īsti, bet pubs ir diezgan tukš. Šo visu saliekot kopā diezgan bieži vajag nomainīt mapi, lai varētu paturēt tautu, kas sanākusi, bet uzmetot voti atrodas umņiki, kas visu laiku spiež 2, kā rezultātā atkal puse no tautas pazūd un serveris atkal ir tukš.

Tātad gribētu palūgt, lai man uzliek xnextmap un xmap, lai varētu šo lietu apkarot.

Domāju, ka esmu pelnījis paaugstinājumu, jo nospēlējis esmu diezgan daudz:

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=487

Ja tomēr kādam liekas, ka man šīs tiesības navajag, tad izsakiet savu viedokli.

Šīs tiesības izmatošu tikai, lai spētu uzturēt serverī tautu.

Edits priekš miedziņa: Neiet runa par nedef kartēm, bet par gaļas kartēm dienas laikā.

Edits2 priekš goodmena: Ja tas tev kautko izsaka tad man mīļākā mape ir oilrigs, bet protams, ka viss ir atkarīgs no situācijas un spēlētāju daudzuma serverī.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

aizmirsti, xmap ir tikai priekš nemirstīgajiem a.k.a tādiem, kas gign ir daudz ko devuši, kā arī ir daudz piemērotāki kandidāti par tevi, piemēram Don't! Un tas, ka spiež 2 pat citreiz ir labi, jo tiek spēlētas nedef kartes!

Un tas ka pubs ir tukšs ir diezgan loģiski, jo ir vasara :D

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Agrak PUB'a speleju , R. bija tiri sakarigs cilveks. Vinsh nebija tas admins kursh patstavigi kaut ko tur frago un dirshas adminchata par hz ko.

Ja tas kaut ko dod , tad atbalstu.

P.S. Dont's vnk spele , shaubos ka vinjam interesetu uzturet kartibu serveri. Un ja , protams vasara.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Ticu ka ar shito komandu kraanu var normali pagarinat,bet vai tas ir vajadzigs! Nakts adminiem es saprotu shadu komandu pieskjirt bet tie kas pa dienu spelee,nez! Man gruuti izteikties jo es iisti neatceros tagad R. ir dd2/inf/nukes kartes miljotaajs vai nee :) Ja jaa tad ANTI,ja tomer kljudos un R. Arii labprat uzliek un mochiii tornus/stormus un citus oldschool nedef variantus tad REC :DD

Link to comment
Share on other sites

cilvēku nav, jo serverim ip mainijusies, viss drīz būs atkal normāli un xmap nevajadzēs :D Kas attiecas uz to, ka Dont pelnijis xmap, are u kidding me? :DDDDDD spēlē labi, cilvēks normāls, bet ne par to ir smiekls, jo cik zinu viņš tiesības ieguva salīdzinoši nesen.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Ir labāks variants - raksti šito visu konsolē xvotemap he_dodgeball;xcsay red 2=BAN PERMANENT

Tici man, tas vienmēr nostrādā :lol:

btw, runājot par chali - R. Es pubā iegriežos ļoti retos gadījumos, ja vajag kautko uztestēt vai kautkā savādāk.

Bet agrāk spēlējot pirms vispār bija tāds serveris war3. Tad viņš spēlēja ļoti aktīvi - bija viens no aktīvākajiem adminiem. Un tiešām ne reizi par viņu man nav bijis sliktu vārdu ko piebilst. Vienkāršs un kārtīgs cilvēks.

Nezinu kā ir tagad, ja tāpat, tad chalis tiešām ir pelnījis! Turies, R._

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Var tak redzēt kurš spiež 1un kurš 2. Pēc rezultātiem arī var izdarīt secinājumus vai konkrētais pēlētājs vispār kautko rubī, kad tiek uzlikta vote vai izdarīts kautkas cits no admina puses. Tiklīdz pārējie, kas spieda 1 redz, ka votei feils, tad viņi pazūd. Šodien un vakar tas bija ļoti izplatīti.

Es jau tikai gribēju, lai būtu vairāk tauta, jo man pašam īsti nepatīk spēlēt 4 vs 5.

edits samurajam: Ja spēlējām iceworld no sākuma 3 vs 3, tad pamazām sāk nākt iekšā spēlētāju un jau bijām 7 vs 7, man tikai loģiski liekas, ka pa dienu ir dienas mapes, lai nav gaļa tajā iceworld. Voti liku reizes 5 un visas pietrūka 1;2; balsis. Pēc katras votes sāka čīkstēt, lai maina, jo redz tik maz balsis esot pietrūcis. Ja pa dienu grib gaļu, tad var iet uz csdm. Mazās mapes tak ir domātas naktij. Es jau ceru, ka situācija uzlabosies un atkal serveri būs pilni gandrīz 24/7 .

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

nu bet, tam jau arī tieši vote ir domāta, lai uzzinātu spēlētāju vairākuma viedokli. pēc rezultātiem nevajag neko skatīties. ja spēlētājs pa tiešām neko nerubī, tad vari viņu izkikot. pēc xm būs vēl trakāk, prom aizies vairākums - tie, kas balsoja, pret maiņu.

Link to comment
Share on other sites

samuray ir arī gadijumi, kad tiek nospēlēts de_dust2 un nākamā seko de_dust2, cilvēki protams iet prom, 2x pēc kārtas vienu un to pašu nav fun griezt, nomainīt nevar, jo mapes beigās ienākušie izbojā voti uz kādu citu karti, jo viņi jau nedabūja uzspēlēt de_dust2, tizli kaut kā sanāk.

p.s. palieku pie iepriekšējā viedokļa, ka ar secinājumiem te steigties nevajag, dot vai nē, jo ip nomainijās, jāskatās, kas būs pēc nedēļas.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Man pret R._ nekaa slikta nav, bet arii es piekriitu viedoklim, ka vajag kaadu laiku uzgaidiit, lai redzeetu, kas tad iisti notiek PUBaa.

Kad vasaraa pa dienu ieeju, tad uzrakstu visiem, vai veelas kaadu citu karti. Ja manaa skatiijumaa pietiekoshi daudzi saka, ka vajag, tad uzlieku voti. Ja vote neaiziet - juusu probleemas, es voti uzliku. Ja neaizgaaja, tad viss ir taa kaa vajag, nevajag uzreiz likt citu karti, speeleetaaji pashi izlemj.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, vislabākais risinājums būtu noņemt to debilo laiku līdz nākamajai votei, jo pārsvarā gadās spēlētāji, kuri nezin to, ka pēc tam votes nesekos un ka viņiem ir jāizlemj vai spēlēt piedāvāto karti vai arī tā, kas būs nākamā! Tādēļ arī atrodas čali, kas nospiež 2, piemēram, situācija - nākamā karte vertigo, es uzlieku voti uz aztec, čaļi saspiež 2, jo viņi grib labāk train un tiek spēlēts vertigo ko īsti neviens negrib! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

tā nevar būt, tad nu vienīgi kāds to uzliek ar xnextmap

man nekas nav pret rpunktssvitrinja, bet domāju, ka ja pārāk daudziem būs xm, tad sāksies liela pašdarbība un būs baigais bardaks.

Link to comment
Share on other sites

man nekas nav pret rpunktssvitrinja, bet domāju, ka ja pārāk daudziem būs xm, tad sāksies liela pašdarbība un būs baigais bardaks.

Ja nākošā karte ir dd2 un tiek uzlikta vote uz dd2, kaut kādu iemeslu dēļ, tad arī nākošā karte pēc dd2 būs tas pats dd2.

Link to comment
Share on other sites

man nekas nav pret rpunktssvitrinja, bet domāju, ka ja pārāk daudziem būs xm, tad sāksies liela pašdarbība un būs baigais bardaks.

Tiešām, tā nevar būt, jo visi admini pielieto mapju maiņas komandas pēc prevmap principa. Vienīgas, kad serveris restarētjas var būt aztec vairākas reizes pēc kārtas.

Izskatās, ka situācija pamazām uzlabojas. Vienīgais, kas sagādā problēmas ir pa dienu dabūt nost mazās "gaļas" mapes.

Lai vai kā izskatās, ka pagaidām iztikšu bez šiem flagiem, bet, ja tiešām situācija neuzlabosies un pasliktināsies, tad aizsūtīšu pm, lai attaisa vaļā topiku.

TL.

Link to comment
Share on other sites

HEYA!!

Jebkurā gadijumā REC ! :thumbsup:

Varbūt, ne tikai dēļ tā ka šie flagi ir ļoti nepieciešami, bet tāpēc ka R. kungs diezgan aktīvi darbojas gan kā spēlētais, gan kā admins...

Par xm un xnextmap... tās komandas izmantojas diezgan reti un arī tikai tad, kad pēc votes uzmetās de_aztec

Tomēr nepiekrītu piespiedu mapes mainīšanai kartes vidū... Priekš tam ir votemap un darboties drīkst tikai ar to... Ja balsojums bija negatīvs, tas nenozīme, ka tie kuri spied 2 ir āmuri un degenerāti :khehehe:

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

2x pēc kārtas dd2 var būt tad, ja ir uzlikts xm nevis xnextmap. Ar xnextmap nākamā karte pēc nomainītās būs tā karte, kas next pirms tam. Kā piemērs.

nextmap -> prodigy

es: xnextmap de_dust2

sākas dust2 un es uzrakstu intreses pēc nextmap un man parāda de_prodigy.

Visā visumā cik ļoti svarīgi ir R. dabūt update nez un cik vēlaties dot viņam, bet nu čalis sakrīgs un es atbalstu viņu šinī jautājumā, jo admins tomēr samērā sen un uz gign spēlē jau ļoti ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Palikshu Neitrāls!

R._ tiesham ir labs admins ja pat iedos xm xnextmap domaju problemas nebus !

SRY! O.T

Kadu laiku es ar prasijis atbalstu no PUB adminiem (5rec!) bet pectam es uzdevu sev jautajumu Vai tiesham man vajag ari xm xnextmap? NE! nospeleshu vel kadus 6men-1gadu un varbut uzprashu acc up! jo var ari iztikt ar voti!

GL!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...