Jump to content
GIGN Forum

Analgina Bans


miiUNzee
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Tik tikko analgins nobanoja mani itkaa par wh ? Veelos lai vinsh paraada man demo vai kaa vinju tur sauc un izskaidro kaapeec vinju mana speele pamudinaaja uz taadu riiciibu ! Neesmu nekad speeleejis ar chiitiem un nemaz nezinu kaa var vinjus palaist, speeleju prieka peec ! Gribu dzirdeet analgiina argumentus, cerams ka vinjam buus demo !

Runa iet par css serveri !

Edited by miiUNzee
Link to comment
Share on other sites

Labais atradu demo !

Links uz Demo: http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2010-06-30

Karte pati pēdējā de_dust2

Iekš demo laiks, kad mani nobanoja 28:40

Niks: miiUNzee

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 57201

| ADMIN: analgins

| BANNED NAME: miiUNzee

| BANNED IP: 87.110.52.231

| REASON: wh

| TIME SET: 2010-07-01 00:10:23 (12 hours 56 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/57201

Edited by miiUNzee
Link to comment
Share on other sites

Klauu... Analgiin wtf? Kur Tu wh saskatiji? Nebija nekā tur.

To miiUNzee, diemžēl naudu par unbanu tev atgriezt nevarēs, jo esi pasteidzies, ja būtu pagaidijis mazliet, būtu normālu unbanu saņēmis. Protams vari mēģināt izsist no Analgiina, bet es domāju tā ir lieka laika tērēšana.

Link to comment
Share on other sites

To miiUNzee, diemžēl naudu par unbanu tev atgriezt nevarēs, jo esi pasteidzies, ja būtu pagaidijis mazliet, būtu normālu unbanu saņēmis. Protams vari mēģināt izsist no Analgiina, bet es domāju tā ir lieka laika tērēšana.

Es neko negribu atgūt, ceru vienīgi uz to, ka nebanos vairāk, nav jau žēl pasponsorēt ar 2ls gign.lv !

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ka to tāpat nevar atstāt, lai arī cik laba sirds tev nebūtu! Protams, kruta ir tas, ka tu atjaunoji nicku, noņemot banu caru sms, taču tas nav objektīvi, ka kāds admins nobano cilvēku "x" un nemaz neiemet aci topicā un nepieraksta nevienu komentāru par savu rīcību! <_<:sparta:

:spam:

Link to comment
Share on other sites

Kaut vai sutku vēro, kā Tu manu spēli vari nosaukt par smirdīgu admins būdams ? Tevi aizskāra tas, ka es tevi šāvu nost, bet piedod tas nav pamats banam ! Negribu šeit nevienam pierādīt cik labs vai slikts admins Tu esi, visi var kļūdīties, bet ja nevari konstatēt čīto kāds vai nē, tad tiešām skaties rūpīgāk un ilgāk !

Edited by miiUNzee
Link to comment
Share on other sites

<_<:sparta:

:spam:

es iemetu aci jau no pasha sakuma, kad vinjsh man spamoja PM...

es neteicu ka Tava spele smirdiga, bet gan ka momenti bija smirdigi, un tadi mana skatijuma bija daudz, tas ka tu mani noshavi man ir pilnigi vienalga, neesmu jau rankeris..

Link to comment
Share on other sites

bļad, nu kas tā pa sūdainu attieksmi? Tev pasaka, ka čalis nav čītojis, bet tu mal to pašu sūdu ko visu laiku. Varbūt vienkārši palūdz lai tev noņem admin tiesības, jo tu ne sūda nesajēdz?

Link to comment
Share on other sites

Mjam vienkārši kašmars ar tādu attieksmi tālu tiksi! :superlol:

Par miUnzee varu teikt ka 100% wh nav bijis jo spēlēju jau kopā ar viņu ilgi un esmu redzējis tākā analgīn jasaka tā pirms bano nokačā demo un iedod to arī citiem paskatīties!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...