Jump to content
GIGN Forum

Nonemiet Banu Plz


pazjomka
 Share

Recommended Posts

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)

Server # 91

+-[Parbaudam tiesibas]----------------------------------------------

| Parbaudam pieeju - BAHTY3: OK. Tavas tiesibas -

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 49207

| ADMINS: uberpro

| NOBANOTAIS NIKS: SkInHeAd

| NOBANOTAA IP: 81.198.48.170

| IEMESLS: ej nahuj chiitojoshaa pakalja bljah

| UZLIKTS: 18.04.2010 00:48

| Uzlikts pirms 70 dienam 21 stundam 50 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/49207

it ka mans niks ir BAHTY3 nevis SkInHeAd, bet ieiet serveri nevaru. Ludzu palidziet.

Link to comment
Share on other sites

Un tik un tā man rodas jautājums: ar ko viņš ir tik īpašs? Forumā viņa nav, reportos es viņu neredzu ... parasts spēlētājs , kā lielākā daļa kas pubā, war3 vai citur spēlē. Kādi ir viņa nopelni, lai viņš saņemtu P flagu?

Link to comment
Share on other sites

Fuj1, ir cilvēki, kas nedarot neko iemanto lielāku cieņu, nekā tie, kas viscauri ir bijuši lieli runātāji, eksperti un kritiķi. Anyways, neņem ļaunā, tas ir vienkārši pretarguments tavam apgalvojumam, nevis runāšana pretī vai kas cits.

Ja runā pavisam godīgi, man ir vienalga, vai tiek šajā situācijā piešķirts šis "p" flags, vai netiek. Es vienkārši saku, ka ir radies tāds iespaids, ka šis cilvēks to vienkārši ir pelnījis. Ne tādēļ, ka pēkšņi mums visiem pēc Jāņiem ir atmaigušas sirdis.

Link to comment
Share on other sites

agrāk arī zāle bija zaļāka, GIGN kontingents mainās, te palikuši tikai 50 % no vecajiem, jaunie nāk klāt, un BAHTY3 ir viens no tiem kas jau pasen ir pienācis klāt un ir par sevi radījis labu prieksštatu, vienmēr CS spēlējam un runājam kad dead, ir pieaudzis un saprātīgs. Es principā neredzu kāpēc čalim kuru atbalsta 3 admini neiedot P flagu.

Link to comment
Share on other sites

ngEAr, dyversant, Mahmeds, pikaso, spankyed paldies par atbalstu.

tiksimies kad provaiders nomainis ip :paii: ceru tas nebus banots. Vienalga gandriz visu vasaru pavadishu pie Gaujas ietekas.

Bet ja vasaraa bus lietus unban nopirkshu :D

peace niggaz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...