Jump to content
GIGN Forum

Tiesību Paaugstinājums War3


Recommended Posts

Hello there.

Ceru, ka pa šo laiku, uzturot kārtību serverī, nevienam jūtas neesmu aizskāris. Varbūt reizēm uzvedos kā maita, bet patiesībā es neesmu tik ļauns un tas viss tiek darīts kārtības nolūkos. :)

Vēlējos palūgt xnextmap vai xmap tiesību papildinājumu war3 serverī.

Vienu brīdi bija uznācis nogurums, kādu laiciņu nespēlēju, bet šobrīd sanāk samērā bieži uzspēlēt un šīs komandas lieki noderētu. It kā var iztikt ar xvotemap, bet reizēm šo procesu būtu daudz patīkamāk vienkāršot, nomainot nextmapu. Uz savu galvu mapes nemainu, parasti cenšos ar spēlētājiem kopīgi vienoties, ko spēlēsim.

Kā vienmēr, fanus un atbalstītājus nemeklēju, ceru, ka atradīsies kāds, kas pateiks labu vārdu. Tāpat, brīvi uzklausīšu kritiku.

Jauku dienu!

Link to comment
Share on other sites

Man jau tā arī šķita, ka viņi abi būs zem "f" flaga, vienkārši, dažiem adminiem ir redzēti "y" un "v" flagi, tādēļ es nevēlējos izgāzties, uzprasot, piemēram "y" flagu or smth. Gāju vieglāko ceļu, minot vienkārši komandas, kuras vēlētos iegūt. :)

Link to comment
Share on other sites

īstenībā pikaso ir tik pareizs, ka lietot nevietā būtu kautā pretrunā viņa līdzšinējām darbībām un uzskatiem.

Tā kā es šobrīd spēlēju neregulāri ( t.i. varu 2 nedēļas spēlēt no vietas katru un visu dienu, bet varu pazust uz hvz cik ilgu laiku) + vēl taisos prom no LV, tad es būtu ar mieru savu F flagu atdod viņam.

Link to comment
Share on other sites

Ja pilnībā pietiktu, es nevaicātu pēc šī flaga. Pat neskatoties uz to, ka votemapi pielietoju reti, tas nenozīmē, ka turpmāk izmantošu xnextmap votemap vietā, domāju, ka tas ir saprotams.

Tīri demokrātiski balsojot, reizēm neizdodas ar spēlētājiem vienoties, kādu mapi spēlēt nākošo. Parasti vēlos vakaros nevienam nav vēlēšanās spēlēt prodigy, vertigo un tml. mapes un ir bijuši gadījumi, kad neizdodas tikt cauri ar votemapu.

Anyways, komandas pielietojums neprasa paskaidrojumus, jautājums bija, vai man tiešām viņu vajag... Es neskumšu, ja nedabūšu, bet tomēr, domāju, ka pa visu šo laiku būs radies kaut kāds priekšstats par mani, ka komandas nevietā neizmantoju un šis flags reizēm lieki noderētu.

Link to comment
Share on other sites

Tīri demokrātiski balsojot, reizēm neizdodas ar spēlētājiem vienoties, kādu mapi spēlēt nākošo. Parasti vēlos vakaros nevienam nav vēlēšanās spēlēt prodigy, vertigo un tml. mapes un ir bijuši gadījumi, kad neizdodas tikt cauri ar votemapu.

Anyways, komandas pielietojums neprasa paskaidrojumus, jautājums bija, vai man tiešām viņu vajag... Es neskumšu, ja nedabūšu, bet tomēr, domāju, ka pa visu šo laiku būs radies kaut kāds priekšstats par mani, ka komandas nevietā neizmantoju un šis flags reizēm lieki noderētu.

Man bija lidziga logika ka pikai , kad dabuju sakuma it ka bija normali bet ar laiku sapratu ka sanak dazhreiz uzlikt xnextmap un pa nakti xm lai nav jachakarejas ar votemap. Ja jau vinjam vajag tad atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Sūdīgi, ka ir zem viena flaga tās komandas, bet nu xnextmap ir ļoti noderīga komanda daudzās situācijās. xm es teiktu anti, jo šo komandu es agrāk prasiju, jo spēlēju tikai pa naktīm, bet xnextmap arī tagad es izmantoju ļoti bieži. Kā variants ir nomainīt nextmap, ja nākamā ir sūdīga, bet cilvēku tā jau nav īpaši daudz. Vēl viens izcils variants ir xvotemap un lai dotu nospēlēt karti līdz galam cancel un uzliec vienkārši xnextmap. Atbalstītu šito pīrāgu, jo uz servera samērā bieži redzams.

Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu lāgā sapratis, kādēļ šos flagus uztver tik nopietni. Tā ir ļoti vajadzīga lieta katram adminam, lai agrās rīta un vēlās vakara stundās varētu koriģēt spēlētāju interesēs karšu ciklu. Lai nu kā - viennozīmīgi REC.

Link to comment
Share on other sites

REC!

Tiesham pikaso ir aktivs! galva uz pleciem ir! domaju neko sliktu vins neizdaris un naktis shis flags baigi noder!

pasham gadijas spelet lielas mapes! 2x3 :) un citreiz pietrukst ari ta viena bals lai nomainitu mapi!

Ja nemaldos tad ari vareja izmantot to xnextmap jo varbut kads netisham piespieda 2 :)

GL!

Link to comment
Share on other sites

Tīri demokrātiski balsojot, reizēm neizdodas ar spēlētājiem vienoties, kādu mapi spēlēt nākošo. Parasti vēlos vakaros nevienam nav vēlēšanās spēlēt prodigy, vertigo un tml. mapes un ir bijuši gadījumi, kad neizdodas tikt cauri ar votemapu.

Anyways, komandas pielietojums neprasa paskaidrojumus, jautājums bija, vai man tiešām viņu vajag... Es neskumšu, ja nedabūšu, bet tomēr, domāju, ka pa visu šo laiku būs radies kaut kāds priekšstats par mani, ka komandas nevietā neizmantoju un šis flags reizēm lieki noderētu.

Sniedzot šādu atbildi pretenziju vairāk nevar būt. Lai tiek cilvēkam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...