Jump to content
GIGN Forum

Darbs Caur Kompi


FBI.Informant
 Share

Recommended Posts

Vai vispar var atrast kadu sakarigu darbu ko var darit caur kompi un vai ir verts meklet?

Rokas no pakaljas neaug, mekleju ari istu darbu , bet sodien ienaca prata doma , pameklet kko par darbu internetaa. Varbut kads var kko ieteikt?

Neinteresee nekada klikskinaashana. :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Rokas no pakaljas neaug, mekleju ari istu darbu , bet sodien ienaca prata doma , pameklet kko par darbu internetaa. Varbut kads var kko ieteikt?

Neinteresee nekada klikskinaashana. :fsckinsad:

ko tieši tu gribi, visu dienu spēlēt CS un lai par to vēl maksā? :superlol:

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

ja un nopelni vienu latu. latvijā man liekas zinātāju pietiek...

Man nav žēl tev pateikt fišku, tikai sākums būs pagrūtāks. Kaut vai caur nic katalogu piedāvā apgreidot, uzlabot, no 0 pārveidot firmām lapas

atrodi kādu kurš to ir gatavs darīt par 50 ls, paprasi 80Ls = 30 tavi lati..

pirmās lapas ies lēnāk, bet kad varēsi portfolio ielikt kaudzi ar savām lapām - viss aizies

Link to comment
Share on other sites

Diviit..., bet ekopuika tak to nejeedz! :D

Un tu jau ari ar savu lidersima akademiju! Ta, it ka viss krutais darbs vien no starpnieka pakalpojumu sniegsanas sastavetu! Nu nu.. manuprat istaa lieta ir pasam kaut ko prast dariit no ta, kas ir vajadzigs!

Protams, var mesties par starpnieku visur un visa, bet, man liekas, tad ari cilvekam jabut ar tadam ipasam vizualajam dotibam! Tadam smukam un jaukam un visiem velemam + ar lielu dzives pieredzi, lai vienmer var par suudu parunat! Tadi visiem patik! :D

P.s. 2ls par 1 minuti webchata - ej tu nost! :D kas tad tur jadara, ja ciksas lielakas par 30Ls stundaa slipi?

Beefs

Man nav žēl tev pateikt fišku, tikai sākums būs pagrūtāks. Kaut vai caur nic katalogu piedāvā apgreidot, uzlabot, no 0 pārveidot firmām lapas

atrodi kādu kurš to ir gatavs darīt par 50 ls, paprasi 80Ls = 30 tavi lati..

pirmās lapas ies lēnāk, bet kad varēsi portfolio ielikt kaudzi ar savām lapām - viss aizies

Link to comment
Share on other sites

:plzdie: Ieej www.plus500.lv

Novelc programu

pieregistreejies un dabuun 10ls sakuma bonusu!!!

tur jatreidojas ar akcijam. :huh: Ja zinu ,arii neko nefiltreeju no taa, bet tur 20min laikaa var 12ls vineet, kurus arii vineeju, isteniiba 24min laikaa un 11ls. :gigi:

Edited by masterm
Link to comment
Share on other sites

:D kas tad tur jadara, ja ciksas lielakas par 30Ls stundaa slipi?

Epix jau teica:

chatroulette, skaties ka tur dronjii hotj 24/7 un par briivu

Principā jā, tev ir jāpiesaista cilvēki un, lai sāktu pelnīt viņiem ir jāieiet privātajā čatā, līdz ar ko tu vari prasīt visu, ko vēlies... Protams, par tādām klizmām, etc. sūdiem tevi pašu srazu pasūtīs nakuj :mIm::D

Edited by Palaidnis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...