Jump to content
GIGN Forum

Viss Par Un Ap Jauno Cs:s


Miezis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vai tiešām ir tik grūti palasīt visus ierakstus par jauno versiju kas ir pieejami forumā?

Citēju worm : vopšem es vakar notestējos... klientu nokrekot ir ļoti viegli, uztaisīju jau gatavu nonstīma instalāciju uz 2.5GB... bet ir problēma ar serveri. Pašlaik vienīgais ejošais cracks ir revemu... bet man viņš nepatīk, jo visi nonstīmeri dabūt uzģenerētus stīma ID. Rezultātā atšķirās autorizācija starp dažādiem serveriem un nebūs vairs iespējams atšķirt čītojošu stīmeri no čītojoša nonstīmera, kas savukārt sapisīs banu tabulu... vopšem drusku jāpagaida būs...

Edited by Audiks...
Link to comment
Share on other sites

Citēju worm : vopšem es vakar notestējos... klientu nokrekot ir ļoti viegli, uztaisīju jau gatavu nonstīma instalāciju uz 2.5GB... bet ir problēma ar serveri. Pašlaik vienīgais ejošais cracks ir revemu... bet man viņš nepatīk, jo visi nonstīmeri dabūt uzģenerētus stīma ID. Rezultātā atšķirās autorizācija starp dažādiem serveriem un nebūs vairs iespējams atšķirt čītojošu stīmeri no čītojoša nonstīmera, kas savukārt sapisīs banu tabulu... vopšem drusku jāpagaida būs...

nu to jau es pats saprotu :D

Link to comment
Share on other sites

Nafig pēc šitā apdeita nevar dabūt vienkāršu net_graph kur es redzu ms/pingu un loss, choke? Man nevajag kkādas suda līnijas pa visu ekrānu :@

Btw vakar ar m3 uztaisīju double kill ar 1 šāvienu 2 killi dd2 rashā. cerēju vismaz kāds achijs par to būs, bet nifiga :(

Link to comment
Share on other sites

Pierasts no Modern Warfare 2 un Bad Company 2, ka var ar roght mouse piezūmot, bet te neko nedara, un tik daudz reizes sanāk fail, ka sāk klusinājāju skrūvēt. :D

Nav kaut kāds patch, kas ar to mouse piezūmo ieroci XD2?

aug,sig,scout, awp ir tikai zoom. ja gribi tad bind mouse2 +fire.(kaut kā tā, palabojiet ja kļūdos)

Link to comment
Share on other sites

Palīdz rates saregulēt un noteikt vai man tanī serverī lago, jo pings to vien nepasaka. Ir bijis, ka pings ir ~40, kas ārzemēm ir ļoti ok, bet tajā pat laikā choke uzlec uz 20 un tad brīnies kāpēc, kad aizskrien aiz sienas pēkšņi saproti, ka tomēr esi hedā novākts. not cool.

Link to comment
Share on other sites

Tiem kuriem ir problēmas ar reitiem, lagiem un fps kā arī pretīgiem līķiem (ragdolliem) lūk jums perfekts cfg http://yy.lv/download.php?f=138863

Augsts fps kā arī nostabilizēts LERP!

Tik tur dažas lietas vajag pamainīt. Volume, sens, name, crossair. ;)

Tātad vēlreiz atkārtošu šajā CFG

Līķi momentāli pēc nošaušanas pazūd.

FPS cfg sabalancēts, lai sniegtu jums augstu fps.

Un sataisīti reiti priekš jaunā apdeita, lai būtu pēc iespējas mazāks LERP, jeb precīzāks hitbox.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...