Jump to content
GIGN Forum

Ndg Vai Rtv ?


never thought
 Share

Recommended Posts

Sveicināti !

Šogad pabeidzu 9.klasi un no Rīgas 45.vidusskolas dodos prom . Es esmu pieņemts divās skolās gan Rīgas Teikas vidusskolā , gan Natālijas Draudziņas gimnāzijā .

- varbūt kāds , kas ir mācijies šajās divās minētajās skolās , varētu man ieteikt labāko variantu ?

Proti , kādas ir atsauksmes par NDG un kādas ir par RTV ?

RTV esmu šādā programmā - latviešu valoda un literatūra

NDG esmu šādā programmā - ekonomika un geogrāfija .

Kuru no šīm abām man izvēlēties , uz kuru doties ?

Link to comment
Share on other sites

:blink:

tu tur mācijies? Man tur vairāki zināmi kadri mācās, viena draudzene pat tūrisma vadības praksi šobrīd iziet Grieķijā, atsauksmes labas :) Tas ko tur pļūtija bija 5 gadus atpakaļ, ka ar turības diplomu nav dzīves.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Vidusskola ir vidusskola, ne jau skola nosaka kādas tev būs atzīmes, bet gan tu pats, tāpēc domāju, ka to nevajadzētu skatīt par galveno iemeslu skolas izvēlē.

Link to comment
Share on other sites

NDĢ skolotāji ir sakarīgi ar pāris izņēmumiem. Galvenais, lai pašam ir vēlme mācīties, jo neviens tev tur pakaļ neskraidīs.

par RTV neko nezinu, lai gan tur daudz draugi ir mācījušies ~_~

Link to comment
Share on other sites

Esmu mācījies RTV visas 12 klases, nezinu gan kā lai salīdzina, jo nevienā citā skolā jau neesmu mācījies. Mūsu klase var teikt bija viena no pēdējām, kur bija patīkams pamatskolas klases īpatsvars(paralēlklase gan nē), nākamajās jau bija ļoti daudz atnācēji (Tas nav tikai mans subjektīvais viedoklis, bet vēl daudzu skolasbiedru).

Domāju viss atkarīgs no tā kādi cilvēki klasē gadīsies un kas būs audzinātāja.

Nezinu gan, kas pa šiem gadiem mainījies.

Un par kādu līmeni var runāt vidusskolā, ja gandrīz katram priekšmetam ir vairāki skolotāji; kāds gadās, ar tādu jādzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...