Jump to content
GIGN Forum

Uz Sho Briidi Realakais Variants


bencik
 Share

Recommended Posts

Labadiena !

Vershos jau ar tik sen zinamu jautajumu....

Ir 70ls vajag arejo cieto disku... Esmu it ka noskatijis pa 66ls Lacie ikesh m79, bet ta ka neesmu gudrinieks shaja sferaa iisi nu kodoligi, ko jus ieteiktu no tiem, kurus piem. pariit varetu nopirkt ?

Mans variants ir shis - http://www.m79.lv/LACIE-DESKTOP-1TB-USB2-0...04EK_28909.html

IR baigaa doma pirkt, bet veel pirms tam gribu dzirdet cilveku viedoklus, kas noteikti shaja jomaa saprot vairaak ? Negribu jautaat kurs labaks ataaks, bet kuru buutu viss pratigaak pirkt, jo virsu staves muuzika un filmas, kuras negribetos pazaudeet, taapec cena nava pats primarais :)

Mle ku daudz es sarakstiiju, anyway ceru uz kaadu iisu un konkretu atbildi, kuru un kuru nee :thumbsup::thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

skatījos uz to ko tu ieliki kad pats meklēju cieto ... gandrīz paņēmu ...

tā vietā paņēmu LACIE DESKTOP GRAND 1TB USB2.0

sūdzību nav strādā labi un neniķojās

WD man bija pirms tam nenormāli sāka niķoties un pazuda padaudz jaukas info bet tas cietas arī diezgan smuki un padaudz tika nēsāts rinķī līdz ar to es pieņemu ka tas arī bija iemesls tam ka nogāja greizi ...

ā un jā WD softi kas nāk līdzi ir baigi kaitinoši ... ar lacie nekas tāds nav + manis nosauktajam nāk līdzi USB boost kas itka uzlabo datu apmaiņu līdz pat 33% bet nu tas tā ...

Secinājums ... Lacie vari ņemt nenožēlosi ... PS tam kuru es paņēmu ir ļoti jauks alumīnija vāks virsū kas dara prātu mierīgāku ...

+ tā melnā plastmasa nesmuki skrāpējās pat pašam nemanot ... :(

+2 Good'men tas dizains pat ir tīri ta neko ... ja ieskatās tad var noprast ka tā lampiņa kas spīd/mirgo uz balta fona ir acs un blakus tai deguns :)

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

Nu paldies jums liels tovarishi :)

Kartraa zinja, cik noprotu gan man gan good man variants ir pietiekoshi labs, tie parejie parametri ir baigi svarigie, kas hdd naak liidzi ?

Ja nee tad jau jaaker pa 55ls un miers :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...