Jump to content
GIGN Forum

Stradiņi.


Chucky
 Share

Recommended Posts

Te gadījumā nebija vai nav tādi cilvēki, kas studē Paula Stradiņa Klīniskajā universitātē?

Vēlētos uzzināt kaut ko, ko neatradu vai arī,manuprāt, nemāku atrast iekš mājas lapas kādu informāciju, vai arī viņiem tas nav.

Ja var, tad labprātāk saņemtu PM, ja nevar, tad posto šeit.. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Es gribētu zināt, kur var redzēt kaut ko par to, kur būtu rakstīts, kādās programmās un tamlīdzīgi var iestāties, un kas tieši ir vajadzīgs, lai iestātos attiecīgajā nozarē (Domāju, kādi eksāmeni vislabāk būtu jākārto 12. klasē). smile.gif

Zinu to jau, ja studēšu Stradiņos, brīvā laika daudz neatliks. :erm:

Link to comment
Share on other sites

mazistu daudzus kas tur macas... vienigais par ko tur var macities ir medicinu, viss aprejais ir crap.... vnk bezsakara daudz majas jaraksta, bet lekcijas neka sakariga anv! relai pasniedzei izbrauc uz ta ka tu ka idiots majas urbies un ta visu iemacies, nevis caur pasu pasniedzeju stastisto...

Link to comment
Share on other sites

Es jau arī domāju iet uz kādu no medicīnas novirzieniem, bet gribētos jau uzzināt sīkāku informāciju, kādās nozarēs var iestāties un par ko tur māca.. Tādas lietas man interesē. :)

Tas jau vienmēr ir, ka daudz jāzubrī mājās, pat vidusskolā ir tādi učuki, kuri neko jēdzīgu nevar iemācīt un Tev vien pašam mājās ir jāiezubrī tā tēma or smth like that.

Link to comment
Share on other sites

Haļava točna nav, bijusī klasesbiedrene no pamatskolas tu aizlīda, arī teicās, ka baigi jāzubrī un diezgan smagi. Bet nu tas nav nekas īpašs, jo augstskolās tev paļubom būs jāzubrī, tur vairs nemācīs kā vidusskolā un neskaidros tēmu vairākas reizes, līdz visiem pielec. Tur ir dabiskā atlase, saproti, vai ej citur.

Link to comment
Share on other sites

:)

esf, uznemejdarbiibu.

jaa, brivdienu tur nav un majas ir nenoramli daudz konspekti jaraksta, ar nenoramli daudz es domaju, ka gandriz par katru lekciju katraa priekshmetaa videeji no 2 - 4 A4 lapaam, nedeljaa videji 100lpp jaizlasa utt.

Link to comment
Share on other sites

jaa, brivdienu tur nav un majas ir nenoramli daudz konspekti jaraksta, ar nenoramli daudz es domaju, ka gandriz par katru lekciju katraa priekshmetaa videeji no 2 - 4 A4 lapaam, nedeljaa videji 100lpp jaizlasa utt.

vot tiesi par to es runaju! man kadi 10 pazistami personas kas to ir teikusi...

relai majas urbies un taisi konspektus, a lekcija nekaa sakariga nav, krc bezsakars! reali nevajag iet augstskola lai ko iemacitos, vari vnk sedet un urbties... par medicinu ir citadak, jo LV nav ipasas izveles kur medicinu studet, bet visu parejo neieteiktu stradinjos macities...

man piemeram ir maz, ebt ir paris lekcijas uz kuram iet ir ineteransti un pasniedzeji tiesam man kaut ko iemaca interesanti stastot un visdazadakos dzives piemerus min! parejos prieksmetos ir tiesi tapat ka stradinjos visos prieksmetos, vnk lekcija nekaa neiemaca un pasam majas ir jamacas, lai noliktu eksamenus... macos RTU

Link to comment
Share on other sites

:lolza: :lolza:

atradies, tas, ka netur meklēju, nenozīmē, ka var uzjautrināties lal.

Paldies Epix'am, kas vismaz palīdzēja kaut cik un pateica īsto adresi, lol, pašam tagad smiekls par sevi nāk. :thumbsup:

Var slēgt ciet, atradu īsto infu un uzklausīju daudzus postus, ka nebūs viegli mācīties, bet dzīvē jau nekas nav viegls! :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...