Jump to content
GIGN Forum

Msi X340 Portatīvais


th3crims
 Share

Recommended Posts

P.s. Kaut kur netaa lasiju atsauksmes par shitiem MSI , reali plist ka mushas,bet domaju ka nejau visi taadi brakji,bet ir 1na sekojosha lieta 15,6 colligajiem visiem ir greiz'as SLOVAKU klaviaturas... Kam izvietojums ir achgaarns ar musu pierastajam un raxtot angliski vai latviski spiezhot Z spiezhas Y un otradi un vel kadas 8pogas ir atchgarnas...Vienigais pluss ir ka naak normala klava arii lidz vienigi pasham majas janomaina...bet nu tas nebija ipashi sarezgjiti 2viem portjikiem klavas te darbaa nomainajam uz vietas :)

Link to comment
Share on other sites

Triatels piedāvā akciju tieši vasarnīcām, ar iespēju pieslēgt internetu tikai vasaras periodam. Ja vēlies, tad ir iespēja 3 dienas izmēģināt bezmaksas. Par pārklājumiem neko nezinu, bet vismaz šeit, Jelgavas rajonā vienīgais jēdzīgais variants bija šis. Ar fiksēto modemu lejupielādes ātrums tiek 1,3 mbit/s.
Link to comment
Share on other sites

sorry, par double post, karoč ir viss ok doki, bet tāds jautājums.

It kā cietajam vajadzētu būt 320gb, ok, bet kādēļ, man rāda tikai 220gb? kad instalēju, bija jau izveidota vēlviena partīcija ~50gb laikam, kurā nevarēja instalēt windows, arī cik saprotu formatēt nevarēja, kas par problēmu? tā vajag būt, vai mēģināt pārinstalēt vēlreiz?

Link to comment
Share on other sites

It kā cietajam vajadzētu būt 320gb, ok, bet kādēļ, man rāda tikai 220gb? kad instalēju, bija jau izveidota vēlviena partīcija ~50gb laikam, kurā nevarēja instalēt windows, arī cik saprotu formatēt nevarēja, kas par problēmu? tā vajag būt, vai mēģināt pārinstalēt vēlreiz?

man ari taa biju.. chakareeju, chakareeju to 50gb partiiciju, kameer izdevaas windows uz turienes uzmest.. tiesi ko spiedu neatceros.. man liekas nosaakuma izdzeesu, izveidoju jaunu, formateeju.. kkaa taa

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

labi, okej, es ar uztaisīju, ka tās abas ir normālas parastās partīcijas, nevis sistēmas partīcijas, bet nu nahuj! Tagad instalējās un kad uztaisa rr pēc tās serial key ievadišāans, viņš vnk pie pie tās windows logo tur paliek, var redzēt, ka nekas nenotiek, flash arī nemirgo... kaut ari iepriekš VISS BIJA OK! laikam paņemšu citu windows versiju, bet nevar tās partīcijas vienā partīcijā uztaisīt? Es nesaprotu, nafig man ar jaunu datoru b'tu tā jāčakrējas ar partīcijām? kāpēc vi'\ni paši jau man ir izveidojuši divas nesavienojamas partīcijas? jo tur expandtot nevar līdz max GB... Varbūt tāpēc, ka kko tur pačakrēju arī win neinstalējas? Jo viņš oēctam arī uz mlena ekrāna uzmeta, kk;ādu izvēlni, ko darīt - "Start win automatically" vai Repair. Protams, ka neviena no šīm izvēlēm nedarbojas.

Pirms tam man bija tā, ka 50GB ir system partīcija, kura vnk nerādijās, cik saprotu, un 250gb bija primary, atgad abas ir primary...

Link to comment
Share on other sites

ok, paldies, viss izdevās, bet tagad tāds mazs jautājumiņš, kapē ja norādīts, ka baterija tur 5h, rādās, ka tur tikai 2,5h? wtf?

es pilniibaa uzlādēju un tikai 2,5h? uzliekot to power saving režīmu, īpaši nekas nemainās... kas varētu būt par problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...