Jump to content
GIGN Forum

Cigars


Policija2
 Share

Recommended Posts

Sveiki , varu jūs informēt kad , ar niku Cigārs viņs ir ļoti bīstams !

Viņs ir zaglis - viņš zaga lietas no balkoniem , un tad Policija viņu sākā meklēt , bet viņš aizbrauca uz citu valsti ! :)

Zinu kad viņš te ir , bet varbūt ne ar niku Cigars ! :)

http://www.vp.gov.lv/?sadala=409&fails...om=60&t=258

Tukuma RPP meklē apsūdzēto nepilngadīgo Andi Bučiņu ( dzimis 1994. gada 07.maijā), kurš apsūdzēts pēc KL 180.p. 2.d. (par svešas kustamas mantas slepenu nolaupīšanu (zādzību) nelielā apmērā - atkārtoti) un izvairās no pirmstiesas izmeklēšanas. Ja Jūsu rīcībā ir informācija par Anda Bučiņa patreizējo atrašanās vietu, lūdzam zvanīt pa tālruņa numuriem 63104100, 63104114, 02, 112 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

bucins.JPG

Link to comment
Share on other sites

epix, kā tu zini, ka tas ir hwan?

es gaidu šādu postu

Tukuma iecirknis meklē Vladimiru Žvirbuli, dzimušu 1958.gadā, kurš apsūdzēts pēc KL 180.p.2.d. (par atkārtotu zādzību nelielā apmērā) un izvairās no tiesas, tāpēc viņam noteikts drošības līdzeklis apcietinājums. Ja Jūsu rīcībā ir informācija par Vladimira Žvirbļa patreizējo atrašanās vietu, lūdzam zvanīt pa tālruņa numuriem 63104100, 63104114, 02, 112 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

tēti?

edit:

lol, tikai tikko ievēroju, ka otro reizi viņu pieminot, Žvirbulis ir pārvērties par ŽvirBĻA.

doubledit:

un labi ka man nav balkoni, man tas bīstamais noziedzinieks netiks klāt. Nez vai viņš ir tik viltīgs, ka tiem cilvēkiem, kam nav balkoni viņš tādus fiksi uzbūvē un tad gaida, kad cilvēki sāks skatīties - ē, kas tad tas? balkons? o, forši, varētu nolikt tur lietas, un tad viņi noliek un tad VILTĪGAIS UN BĪSTAMAIS BALKONU APZADZĒJS berzē rokas, saka mehehehe un pa nakti visu salikto uz balkona NOSPER. Ja tā ir, tad viņš ir vēl bīstamāks nekā sākumā šķita.

Link to comment
Share on other sites

es gaidu šādu postu

edit:

lol, tikai tikko ievēroju, ka otro reizi viņu pieminot, Žvirbulis ir pārvērties par ŽvirBĻA.

doubledit:

un labi ka man nav balkoni, man tas bīstamais noziedzinieks netiks klāt. Nez vai viņš ir tik viltīgs, ka tiem cilvēkiem, kam nav balkoni viņš tādus fiksi uzbūvē un tad gaida, kad cilvēki sāks skatīties - ē, kas tad tas? balkons? o, forši, varētu nolikt tur lietas, un tad viņi noliek un tad VILTĪGAIS UN BĪSTAMAIS BALKONU APZADZĒJS berzē rokas, saka mehehehe un pa nakti visu salikto uz balkona NOSPER. Ja tā ir, tad viņš ir vēl bīstamāks nekā sākumā šķita.

Tā nav pareizi. Ja viņš ir Žvirbulis, tad ģenetīva forma ir Žvirbuļa, nevis žvirBĻA :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...