Jump to content
GIGN Forum

Macho, Tu Esi Baigais Dirsējs.


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh, es cerēju, ka būs kāds posts ar lieliskiem argumentiem n stuff, tieši biju uztaisījis sev rīta tēju, domāju palasīt, a tā vietā - kaut kāds sūds. Ļaušu tev, Ziediņ, vēl vienu reizi uzlabot šo topiku, jo citādi tam nav īsti jēgas.

p.s.

nevarēju noturēties nepasakot - aww, tas ir tik mīlīgi, ka Ziediņš uztaisīja topiku ^_^

Link to comment
Share on other sites

2vas milzu pakas ar tualetes papīru + dažādas šķiras! :)

Laikam macho diršš dubultā (nu kā ar šmigu - sāk ar labo un beidz ar lēto.. :D)

Beefs

p.s. - vai arī sev pietur labāko papīru, bet lētāko uzdāvina draudzenei... :D

p.s.s. - vai arī naktīs ietinas tualetes papīrā, lai netīšām nesanāktu apdirsties! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

p.s.

nevarēju noturēties nepasakot - aww, tas ir tik mīlīgi, ka Ziediņš uztaisīja topiku ^_^

Es kaut kā neieraudziju ataisnojumu tam kāpēc Ziediņš "uzmauca" šo topiku :hrmmm:

EDIT: Pastijos atpakaļ un ieraudziju bildē attēlotos labumus, paldies!

Edited by Palaidnis
Link to comment
Share on other sites

bļa, biju uzrakstījis postu, bet viņš pazuda.

enivei, bildei dodu 10 acis, jo tas spartas smailiks ir vienkārši ideāls :) vispār, visi smailiki rullē.

kā jau norādīja - viena pačka ir virtuves dvieļi, bet kā jau tika norādīts otreiz - ar tiem arī var mierīgi atslaucīties. Bilde būtu vienīgi sanākusi vēl labāka ja es nāktu no rimčika, tad es būtu paņēmis milzīgo tualetes ruļļu paku, nevis šito vidējo. LATā lielākas nebija!

lol, gāji aiz manis, stalkeris tāds. bet droši vien, pat ja uzsauci, tad es nedzirdēju, jo kad man ir austiņas es daudzus neievēroju un nedzirdu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...